Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez dogomaniaczka 04 mar 2012, 11:19
Bellatrix, przykra taka sytuacja :( trzymam kciuku żeby jak najmniej Cię to kosztowało..a u mnie to normalnie naprawdę paranoja. powinnam się cieszyć, że z tą głową lepiej, a ja się czuję nierealnie..ale wydaje mi się, że jestem po prostu cholernie zmęczona tymi ostatnimi stresami i organizm protestuje..bo właśnie czuję się taka wypluta..plus jeszcze mam okres i to też robi swoje..po prostu nie mam dziś siły..

przez slow motion 04 mar 2012, 11:21
jasaw, super, masz codziennie gości i na pewno umilają im czas. Poza tym mieć komu gotować kto by jeszcze to docenił-fajne uczucie. :)

Sabaidee, właśnie jestem w trakcie spożywania.

-- 04 mar 2012, 10:22 --

Bellatrix, dajesz radę Kasiu? na mnie pijane osoby z rodziny źle działają.

-- 04 mar 2012, 10:27 --

wstrząsnął mną ten wypadek na Śląsku. Zastanawiałam się czy żaden ze znajomych mi osób nie przemieszczało się tym pociągiem. Kolejna myśl to smutek i zastanawianie się co muszą przeżywać najblizsi.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez dogomaniaczka 04 mar 2012, 11:27
powiedzcie mi...jak bardzo jestem żałosna ? :( nie mogę sobię wybaczyć, że mam złe dni. nie mogę sobie wybaczyć, że trochę inaczej planowałam ten weekend. jednocześnie wiem, że jest lepiej, niż kiedyś jak miałam złe dni..ale i tak sobie wyrzucam i nie potrafię odpuścić, wybaczyć, tylko się zadręczam..że jestem beznadziejna, że zawalam itp..a chłopak mi pisze, że jest ze mnie dumny i że sobie świetnie radzę w porównaniu z tym co było jeszcze nie dawno..jak mu napisze, że się przejmuję, to pewnie mnie opieprzy...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 04 mar 2012, 11:29
slow motion, ja też się tym przejmuje i napawa mnie to lękami.. a u mnie w domu cał yczas tvn24.

przez Artemizja 04 mar 2012, 11:29
slow motion, nie dziwię się.Nie wyobrażam sobie tego,co mogą czuć Ci ludzie...

dominika92, nie jesteś żałosna.Radzisz sobie tylko masz gorsze dni.Sama wiesz jak to z tym jest...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez dogomaniaczka 04 mar 2012, 11:30
Bellatrix, wiesz już jaka jestem..nie umiem sobie odpuścić i wybaczyć..jedna z moich największych wad. :roll:

przez Artemizja 04 mar 2012, 11:32
dominika92, za jakiś czas Ci to minie i z nową energią zaczniesz walczyć.Osiągnęłaś naprawdę dużo.Zobacz,co było jeszcze jakiś czas temu.Jestem z Ciebie dumna i widzę jak dobrze sobie radzisz.Ale od razu wszystkiego też nie da się pokonać.Na takie dni też trzeba sobie pozwolić...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez dogomaniaczka 04 mar 2012, 11:36
no od wtorku od nowa, nie ma bata :) choć w sumie jakby nie patrzeć..to walczę cały czas :) wczoraj poszłam do sklepu tutaj w centrum, mimo lęków,mama mnie wyciągnęła na spacer trochę dalej, więc też walczę..tylko oczywiście ja chciałabym więcej, chciałabym na działkę z tatą pojechać, ale to dziś nierealne. Tylko chciałabym umieć powiedzieć sobie " ok, nie udało się to trudno, uda się następnym razem" i zapomnieć, a nie cały dzień się zadręczać tym, że nie pojechałam. Planuję jechać za tydzień. Toczę dziś ze sobą walkę pt. nie zadręczaj się kobieto. :)

-- 04 mar 2012, 11:38 --

Bellatrix, i dzięki, że jesteś i że we mnie wierzysz, jesteś taką moją dobrą duszyczką :) żałuję tylko, że ja nie umiem pomóc Tobie tak jak Ty mi :(

przez slow motion 04 mar 2012, 11:39
dominika92, dobrze, ze masz oparcie w chłopaku, a to ze masz gorsze dni? hm... każdy człowiek je ma. To, że coś nie wyszło nie oznacza, że nie mozna zrealizować to w późniejszym czasie. :)

Bellatrix, widzę, że bardzo źle na Ciebie to podziałało, ale nie dziwie się. Zregeneruj siły na nowy tydzień. A jak Twój brat się miewa?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Stark 04 mar 2012, 11:48
Witam wszystkich, ale jak widzę coś nastroje nie dopisują....
dominika92, Każdy miewa gorsze dni, walcz,małymi kroczkami do przodu, wyjdziesz z tego.
Bellatrix, Oby bratu się polepszyło...
Stark

przez slow motion 04 mar 2012, 11:48
Bellatrix, na pewno przeżywa w środku. Duży już chłopak, więc rozumie co się dzieję. Nie jest dobrze dusic emocje w srodku, wiem to po sobie :( A Twoja mama nie reaguje na takie wyskoki partnera?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Amon_Rah 04 mar 2012, 11:58
Bellatrix, wspolczuje bardzo...powiedz mi, jak to sie stalo, ze to facet Twojej mamy przedluza Ci meldunek? To jego mieszkanie jest?
BTW a co sie na tym Slasku stalo?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez dogomaniaczka 04 mar 2012, 11:59
Bellatrix, a ile Twój brat ma lat? szkoda go również :( ale dobrze, że ma Ciebie, w razie co na pewno mu pomożesz jak będziesz umiała..

arhol, slow motion, jasne, gorsze dni ma każdy, tylko niektórzy potrafią to do siebie dopuścić a ja nie. Chciałam jechać na tę działkę, ale za dużo złych czynników się nałożyło, moja mama też się źle czuje i woli zostać, planujemy wszyscy razem jechać za tydzień. A ja głupia i tak się dręczę :D Choć normalny człowiek pewnie by o tym zapomniał dawno, mi po prostu czasem zależy za bardzo.

przez Stark 04 mar 2012, 12:03
Amon_Rah, W katastrofie kolejowej w Szczekocinach koło Zawiercia zginęło 15 osób, a 56 zostało rannych.
dominika92, Nie zadręczaj się tym, pojedziecie za tydz. i wszystko będzie ok ;).
Stark

Sortuj wg