Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Katixx 23 lip 2011, 22:48
Korba napisał(a):a poza tym krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje.
tyle ode mnie :mrgreen:

oj zdziwiłabyś sie :mrgreen: , ale chwalic sie nie bede juz :oops:

przez Vian 23 lip 2011, 22:52
Michuj, cały dział powinien być! Nie rozumiem, czemu nie ma działu "Problemy seksualne" tylko nadziewam się na takie tematy po całym forum w działach "depresja" "nerwica" czy innych, które pasują jak pięść do nosa.

Nigdy nie zostałam zgwałcona, chociaż parę razy było o włos i zwyczajnie farta miałam. Moje przyjaciółki - z którymi rozmawiam o seksie - były zgwałcone, mają różne upodobania. Ciekawostka, wiecie od kogo ostatnio słuchałam o fantazjach nt. użycia straponu na facecie? Od dziewczyny, która jako 8-latka zaczęła być gwałcona, przestała być ok 14 roku życia.

Ale jasne, chcecie, spróbujcie rozciągnąć ochronny klosz i rozmawiajcie tylko o lekach, nie dowiedzcie się broń boże takich herezji, że to masochista kontroluje sytuację w czasie seksu BDSM, a sadysta robi wszystko, żeby masochista był szczęśliwy. Że do takich relacji trzeba ton zaufania i oddania. Że można się tak nauczyć akceptacji siebie, swojego ciała, potrzeb granic.

Nie dowiadujcie się czasem takich rzeczy, bo się jeszcze zszokujecie, że seks nie dzieli się na ten "dobry łagodny" i "zły brutalny", tylko, że ma tysiące innych odcieni.

A teraz proszę, można mnie banować.

-- 23 lip 2011, 23:00 --

Korba, jak ja nie chcę o czymś rozmawiać to zwyczajnie nie rozmawiam. Jak nie mam ochoty czytać o wymiotach, a widzę taki temat, to z niego wychodzę. Takie to proste...
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Michuj 23 lip 2011, 23:01
no więc właśnie. A lepiej upominać uzerów, że to nie temat do gadania, tym bardziej w dziale off-top.
Trzeba zagadać z czołowym i zrobić jakieś mini zmiany;)
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarna roza 23 lip 2011, 23:01
Vian. Masz rację do do tych fantazji, bo każdy je ma ale są osoby na tym forum które unikają takiego tematu, np ja. Choć dzisiaj podeszłam do tego z poczuciem humoru. :) nie każdy lubi pisać o swoich fantazjach i wogóle, ale mi to nie przeszkadza jak Wy piszecie, poprostu zapytana o seks odpowiedziałam że nie bo to czy tamto i temat dla mnie był zakończony, mam też nadzieję że nie odejdziesz z takiego głupiego powodu. Możesz przecież pisać do kogoś na temat takiego seksu na pw do kogoś kogo też to interesuje. Pozdrawiam :)
czarna roza

przez Korba 23 lip 2011, 23:07
Vian napisał(a):
Korba, jak ja nie chcę o czymś rozmawiać to zwyczajnie nie rozmawiam. Jak nie mam ochoty czytać o wymiotach, a widzę taki temat, to z niego wychodzę. Takie to proste...

Ja niestety nie mam takiego komfortu, że gdzieś mogę nie zaglądać.
A to jest temat Dzienne Wrony, który nie narzuca żadnego tematu.
Ja tylko poprosiłam, żeby rozmawiać subtelniej, więc proszę nie wskazywać mi, gdzie mogę pisać, a gdzie nie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Vian 23 lip 2011, 23:15
Przepraszam Was, ale ja zwyczajnie nie uważam, żeby należało tego unikać przez przemilczanie.

Szczerze? Moja kobieta, którą bardzo kochałam, zginęła w wypadku samochodowym kilka miesięcy temu. Miała 21 lat. Mniej niż spora część z Was. SZLAG MNIE TRAFIA jak widzę w kolejnym temacie "chcę się zabić". Miałabym ochotę na Was wszystkich nawrzeszczeć, jak możecie nie szanować tego, co macie, chwycić, potrząsnąć i trząchać aż to do Was dotrze. Ale nie robię tego, tylko albo normalnie rozmawiam, albo - kiedy czuję że nie mogę normalnie rozmawiać - wychodzę z tematu i idę do innego. Na tym polega moim zdaniem szacunek do innych.

Jestem biseksualistką i sadystką, nie ukrywam tego przed nikim i nie mam powodu tego robić, bo ci z moich bliskich, którzy nie rozumieli tematu nie rozdarli się na dzień dobry, że nie chcą o tym słyszeć, tylko się paru rzeczy dowiedzieli. Skoro nie ukrywam tego w realu tylko normalnie o tym rozmawiam, to na forum internetowym tym bardziej nie zamierzam.

A już fakt, że na forum dla ludzi z problemami ADMIN Z MODERATOREM autorytarnie ucinają dyskusję uważam za cyrk. Jak napisałam, można mnie zbanować, nie mam 3 lat, nie weszłam tu się leczyć, nie popłaczę się z tego powodu.

Ale ukrywać się, jakbym robiła coś złego nie zamierzam.

-- 23 lip 2011, 23:18 --

@Korba
Ja już napisałam, jak widzę ten temat - piszę rzeczowo, zwyczajnie i po ludzku, ewentualnie z przymrużeniem oka. Nie strzelam wulgaryzmami na prawo i lewo, nie wklepuję treści swoich fantazji ot tak, żeby komuś podziałać na nerwy albo się pochwalić, jakie barwne.

Więc nie uważam za słuszne uciszanie mnie, jakbym pisała o czymś złym albo jakbym była 3-letnim dzieckiem.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez czarna roza 23 lip 2011, 23:21
Ja mam 20lat jeszcze. Rozumiem Cię. Wiem jak cholernie boli strata kogoś bliskiego. No a co do samobójców to każdy ma jakieś zaburzenie i to nie jest jego kaprys że idzie się zabić bo tak. Każdy ma jakiś problem z którym sobie nie radzi, jeden mniejszy drugi większy ale tu na tym forum jesteśmy jak rodzina (mam nadzieję że tak mogę to określić) dzielimy się tym co dobre i tym co złe. Jak mi było źle dostałam wsparcie od innych a dzisiaj mam w sobie nadzieję i każdemu kto tego potrzebuje wysłałam po iskierce tej nadziei. Niby małe rzeczy a radość jaka wielka.
czarna roza

przez Korba 23 lip 2011, 23:26
nie weszłam tu się leczyć

to tym bardziej może pomyliłaś fora, bo tu są ludzie chorzy, i to niektórzy bardzo poważnie, którzy się leczą.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Monika* 24 lip 2011, 00:31
Proponuję przenieść się do odpowiednich wątków z uwagi na fakt, że jest to off - topic, a nie każdy z użytkowników życzy sobie czytać i uczestniczyć w konwersacji na tematy dotyczące sfery sexualnej.
Jeśli w/w tematy podlegały dyskusji dotyczącej upodobań, preferencji osobistych to zapraszam na inne fora o podobnej tematyce.
Natomiast jeśli temat rozwinął się z uwagi na przesłanki, które świadczyć by mogły o zaburzeniach w w/w sferze to zapraszam do dialogu w odpowiednich działach np. uzależnienia, nerwica natręctw, lękowa, zaburzenia osobowości etc.
Obrazek
Główny Moderator

przez czarna roza 24 lip 2011, 07:21
Dzień dobry wszystkim!
czarna roza

przez Amon_Rah 24 lip 2011, 07:21
Dzien dobry :D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!