Kobiece sprawy :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez _asia_ 06 maja 2011, 21:48
marcja, to koniecznie muszę zobaczyć, może w końcu będę mieć jakieś letnie buty oprócz japonek, dzięki. ;)
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez marcja 06 maja 2011, 21:50
One sa przy kasach, w koszach, jak np.skarpetki. W Reducie byly male rozmiary ostatnio - z tydzien temu, ale czy sa nadal nie dam glowy :) W kazdym razie powodzenia w szukaniu :)

przez Anna Maria 06 maja 2011, 21:51
Moja siostra ma 35 rozmiar
Pamiętam jak klapki kupiła w dziecięcym bo gdzie indziej nie mogła dostać :mrgreen:

Dla mnie problemem latem są piaszczyste drogi w mojej wsi i nie mogę latem nosić odkrytych butów jak gdzieś wychodzę,a zakryte muszę dobierać bo tak jak _asia_ mam delikatne stopy i łatwo o pęcherze,a poza tym ograniczają mnie pieniądze,ale za to bardzo pospolity rozmiar 38-39
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez _asia_ 06 maja 2011, 21:55
marcja, dziękuję :smile:

kasiątko
, no numer 35 to przekleństwo. :why:
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez *Wiola* 06 maja 2011, 22:25
linka,
Pomysł fajny z tymi pudełkami., ale ja nei jestem taka porządnicka i pewnie szybko bym zrobiła niezły burdel:(
Moderator

przez Thazek 07 maja 2011, 14:47
Jejku ja też mam problem z doborem butów bo w męskiej numeracji rozmiary zaczynają się dopiero od 41 z reguły
a ja mam rozmiar 39 lub ewentualnie 40 :P ostatnio kupowałem buty na damskim :oops: bo tam dobrałem rozmiar 39,5 :P
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez linka 07 maja 2011, 14:49
Thazek, spoko loko ja ostatnie trampki mam męskie ( z Nike) bo wszytskie damskie były upstrzone jakimiś różowymi i żółtymi pierdolnikami :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Thazek 07 maja 2011, 14:55
linka, To dobrze bo myślałem,że tylko ja jestem jakiś inny :mrgreen:
ale ja kupiłem Fila całkiem czarne.Bo były w Deichman na męskim ale nie miałem kasy żeby je kupić. Wróciłem po nie za miesiąc
i nie było ani jednej pary :bezradny: pytam sprzedawcy i mówi ,że przenieśli je na stoisko damskie i tak mi było głupio jak na damskim mierzyłem
trampki :hide:
ale szybko kupiłem i zrobiłem wypad ze sklepu :mrgreen:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez Ritka7x 09 maja 2011, 16:22
powiedzcie mi bo od leków zatrzymuje mi się woda w organiźmie i czy jak będe przestrzegać zasad pewnych,dobrej diety itd...to pomimo zażywania leków to woda się już nie będzie tak zatrzymywać?...jak sądzicie?

przez linka 09 maja 2011, 18:44
Ritka7x, znowu o tym samym :roll:

Jeśli na ulotce jest napisane że mogą zatrzymywać wodę to mogą, jeśli nie jest napisane to NIE MAJĄ PRAWA i sobie wkręcasz. Żadna dieta nie ma na to wpływu.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ritka7x 09 maja 2011, 18:52
jeszcze nie spotkałam żeby na ulotce pisało że zatrzymuje wodę jakiś z leków tego typu...

przez paradoksy 09 maja 2011, 18:56
przy np. Lerivonie często dochodzi do zatrzymania wody w organiźmie i jest to wymienione w skutkach ubocznych
ale nie słyszałam, żeby ktokolwiek od benzo miał zatrzymanie wody :roll:
poza tym to nie jest temat o lekach...
paradoksy

przez linka 09 maja 2011, 18:56
No to jak widać albo jesteś przypadkiem jeden na milion - w co wątpię, możesz zaskarżyć koncern farmaceutyczny, albo sobie ( jak mniemam) sama wkręcasz takie głupoty i nie jest to prawda bo nikt poza tobą tego nie zauważył, a gdyby zatrzymywała ci się woda w organizmie to na wadze w ciągu miesiąca byłoby dużo więcej kg, poza tym - raz piszesz o przemianie materii raz o zatrzymywaniu wody? I jedno i drugie miałaś?
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 09 maja 2011, 19:04
Ritka A po czym widzisz to zatrzymywanie wody? Puchną Ci kończyny, masz wory pod oczami itp? Czy tylko na wadze Ci przybywa?
Moderator

Sortuj wg