Kicz i kiepski gust

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Kicz i kiepski gust

przez Sean1 03 lip 2010, 13:12
Pamiętam jak w liceum kumple namawiali mnie i nie tylko mnie, żebym poszedł na solara... mimo, że nie byłem biały jak pergamin, u mnie prawie wszyscy chodzili, skąd takie zapędy to ja nie wiem :shock:
Albo pamiętam jak dziewczyny przed studniówką się kilka dni przed na chama opalały w solarium... przyszły takie do szkoły z całymi czerwonymi, napuchniętymi twarzami, że nie dało się na to patrzeć.

przez brokenwing 03 lip 2010, 14:00
A po latach

Obrazek
brokenwing

przez Magdaa 03 lip 2010, 14:01
Heh no tak jest, z każdą opalenizną można przegiąć- i z tą naturalną, i z tą z solarki i z tą z tubki.
To, że opalenizna jest naturalna to nie znaczy od razu że jest ładna :smile: W lato bardzo wiele można takich kobiet nad morzem właśnie spotkać- chodzą takie buraki i myślą, że są zajebiste :lol:
I też prawda, że przed Studniówką ludzie chodzą tłumnie na solary- szkoda tylko, że nie zaczynają się opalać pół roku wcześniej, aby zrobić to stopniowo, tylko chcą się opalić w tydzień.
Ja przyznam, że kiedyś zdarzało mi się chodzić na solarium, ale rzadko- właśnie raczej tylko przed jakimś ważnym wydarzeniem, i chodziłam np przez kilka miesięcy raz w tygodniu, tak, aby opalenizna była stopniowa i aby nie wyglądać jak burak.
Wg mnie opalenizna jest ok, ale bez przesady. Np taka jak poniżej- super.

Obrazek
Obrazek

[Dodane po edycji:]

p.s. Hahaha dobre foto :lol:
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natascha 03 lip 2010, 15:31
Magda ja mam podobne podejście do opalenizny, z tym, ze do solarium poszłabym tylko, gdyby mi ktoś pistolet przystawił do głowy. :P

Ludzie zapomnieliśmy wymienić Mandaryny i niejakiego Michała W. a to przecież megashit :x
Natascha

przez Shadowkaa 03 lip 2010, 15:38
wszystkie komedie romantyczne typu: Powiedz Tak ,Dlaczego Nie,A może tak,Nigdy w życiu,Teraz nie ,Byc moze jutro itp
oraz ta daam:MTV obecne i wspaniale reality tv-date my mom,co na to tata,itd.
Aczkolwiek przyznam bez bicia:Ogladam "Milosc w rytmie rocka",zdając sobie sprawę jakiej klasy jest to rozrywka.Każdy ma swoje male cos tam cos tam.
:blabla:
Shadowkaa

przez Natascha 03 lip 2010, 15:41
Shadowkaa napisał(a):wszystkie komedie romantyczne typu: Powiedz Tak ,Dlaczego Nie,A może tak,Nigdy w życiu,Teraz nie ,Byc moze jutro itp

:lol: :brawo:
Natascha

przez Magdaa 03 lip 2010, 16:27
Ooo tak Shadowkaa, dobrze napisane ! Ogólnie polskie komedie romantyczne to największa klapa kina jaką tylko mogę sobie wyobrazić ! Choć ogólnie nie lubię wszelakich komedii romantycznych.
Jedynie jako tako podchodzi mi 'Tylko mnie kochaj'- ale to ze względu na to, że mam słabość do bmw, Michałów i architektów :oops: :P

Ja do bezguścia zaliczam jeszcze gust wielu polaków dotyczący wystroju wnętrz.
Swego czasu z racji pracy odwiedziłam naprawdę setki polskich mieszkań. Może z 5% to były mieszkania naprawdę pięknie urządzone (czasem skromnie, ale z dużym wyczuciem), kolejne 15% to były mieszkania urządzone skromnie, ale powiedzmy poprawnie- było czysto i na miejscu, ale nic ciekawego, kolejne 20% to totalny syf- brudne ściany, stare podłogi, stare i brudne okna, rozlatujące się meble pamiętające pierwszą wojnę światową a pozostałe 60% to totalny KICZ- kolory niebieski z żółtym i różowy z zielonym, jelenie na ścianie, zawalone gratami i ogólnie taka tandeta że mi się płakać chciało. Najlepsze jest to, że każdy miał minimum 42' na ścianie- czy to w spelunie czy w nowym domu. Brawo, na farby 50zł nie mają ale na plazmę owszem. Polacy...

p.s. Co do solarium- nie byłam od liceum wcale.
Magdaa

przez Goldielocks 03 lip 2010, 19:07
Shadowkaa napisał(a):wszystkie komedie romantyczne typu: Powiedz Tak ,Dlaczego Nie,A może tak,Nigdy w życiu,Teraz nie ,Byc moze jutro itp
Aczkolwiek przyznam bez bicia:Ogladam "Milosc w rytmie rocka",zdając sobie sprawę jakiej klasy jest to rozrywka.Każdy ma swoje male cos tam cos tam.

Dodam jeszcze seriale, takie jak: M jak miłość, Pierwsza Miłość, Barwy Szczęścia, Złotopolscy, Klub Szalonych Dziewic.

Programy TV - Taniec z Gwiazdami, Jak Oni Śpiewają, Big Brother, Gwiazdy tańczą na lodzie.

:silence: :silence: :silence: :silence: :silence: :silence:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Natascha 03 lip 2010, 19:11
Goldie znowu się z Tobą zgadzam :P

Ja dodam książki typu Harlequin. :x :x :x :x
Natascha

przez Goldielocks 03 lip 2010, 19:13
Natascha napisał(a):Goldie znowu się z Tobą zgadzam :P

Ja dodam książki typu Harlequin. :x :x :x :x

;)

A ja książki Paolo Coehlo (wiem, że ludzie Go kochają) - za plagiatorstwo. :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

przez depresyjny86 03 lip 2010, 19:16
Gwiazdy tańczą na lodzie

W sumie dla podniesienia oglądalności,mogliby zrobić program "Gwiazdy robią sobie loda"....to byłby dopiero kicz :mrgreen:
:)

przez Magdaa 03 lip 2010, 19:25
człowiek nerwica napisał(a):
Gwiazdy tańczą na lodzie

W sumie dla podniesienia oglądalności,mogliby zrobić program "Gwiazdy robią sobie loda"....to byłby dopiero kicz :mrgreen:

Sorki, ale MUSZĘ :lol: :
klik-> http://static0.blip.pl/user_generated/u ... 145856.jpg
Magdaa

przez Sean1 03 lip 2010, 20:46
i wspaniale reality tv-date my mom,co na to tata,itd.

Ej, to było fajne, jak miałem 16 lat to jarałem się tym wszystkim jeszcze :lol:

Kolejna wieś i kicz: włosy na żel z wzorkami na głowie + niebiesko biała bluza w paski i dresy.
Oraz... tadam, gra aktorów w W11 :lol:

przez Goldielocks 03 lip 2010, 21:41
suicidesilence napisał(a):
i wspaniale reality tv-date my mom,co na to tata,itd.

Ej, to było fajne, jak miałem 16 lat to jarałem się tym wszystkim jeszcze :lol:

Kolejna wieś i kicz: włosy na żel z wzorkami na głowie + niebiesko biała bluza w paski i dresy.
Oraz... tadam, gra aktorów w W11 :lol:

Gorsza jest gra aktorów w programie Sędzia Anna Maria Wesołowska i programie Dlaczego Ja? :mrgreen:

Sortuj wg