Powieka

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Powieka

przez zbychu 25 kwi 2010, 19:02
Prawdopodobnie jesteś w ciąży 8)
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez tet 25 kwi 2010, 19:24
słyszałam o drżeniu... ale pocenie :idea: :bezradny:
tet

przez paradoksy 25 kwi 2010, 19:54
Powieki nie mogą się pocić, bo nie mają gruczołów łojowych... mają za to gruczoł tarczkowy, który odpowiada raczej za odpowiednie nawilżenie powiek wewnątrz. Słyszałam o zespole suchego oka... ale pocącego się - nie. :lol:
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 26 kwi 2010, 00:04
Owszem, tarczka zawiera gruczoły łojowe i potowe, ale ten pot i łój mają ujścia po bokach powieki. Może wklej zdjęcie tej spoconej powieki, wtedy coś więcej będzie można powiedzieć. A tak w ogóle to powieka nie jest całkiem sucha na zewnątrz- gdyby tak było, to nie zbierałby nam się cień na powiekach w takie tłustawe 'fałdki' po paru godzinach noszenia makijażu ;)
I spróbuj przetrzeć powiekę skrobią ziemniaczaną albo talkiem i zobacz czy będzie wtedy lepiej.
Pozdrawiam.
magdalenabmw

przez paradoksy 26 kwi 2010, 11:12
może pora wybrać się do okulisty, a nie zgadywać? ;)
oczy masz jedne i jakichkolwiek zmian w nich nie powinno się lekceważyć.
paradoksy

przez Paranoja 27 kwi 2010, 17:16
magdalenabmw napisał(a):Owszem, tarczka zawiera gruczoły łojowe i potowe, ale ten pot i łój mają ujścia po bokach powieki. Może wklej zdjęcie tej spoconej powieki, wtedy coś więcej będzie można powiedzieć. A tak w ogóle to powieka nie jest całkiem sucha na zewnątrz- gdyby tak było, to nie zbierałby nam się cień na powiekach w takie tłustawe 'fałdki' po paru godzinach noszenia makijażu ;)
I spróbuj przetrzeć powiekę skrobią ziemniaczaną albo talkiem i zobacz czy będzie wtedy lepiej.
Pozdrawiam.
odpowiedni makijaż jest w stanie wytrzymać tańce, hulańce, pocenie itp. mój wytrzymuje.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez magdalenabmw 27 kwi 2010, 17:53
Paranoja- to pochwal się od razu jakiej bazy i podkładu używasz ;) Dużą rolę tutaj odgrywa rodzaj cery, ale przykładowa skrobia ziemniaczana poradzi sobie z poceniem i błyszczeniem każdej cery, nawet tej najbardziej tłustej- to najlepszy 'puder' na rynku.
magdalenabmw

przez paradoksy 27 kwi 2010, 17:56
to nie temat o kosmetykach :!: :evil:
paradoksy

przez magdalenabmw 27 kwi 2010, 18:41
Po części o kosmetykach bo piszemy o specyfikach matujących- czy to o pudrach, czy o skrobi ziemniaczanej. A jeśli powieka się poci to ulgę może przynieść odpowiednie matowienie cery. Tym bardziej jeśli cera jest tłusta- to może wzmagać wilgoć na powiecie. Więc temat jak najbardziej jest o kosmetykach także.
magdalenabmw

przez paradoksy 27 kwi 2010, 23:05
magdalenabmw, wg mnie ten temat dotyczy problemu z okiem, a nie problemu z trwałością szpachli :roll:
także dajcie sobie z tym spokój, a koleżance Śmiertelniczce NAPRAWDĘ polecam wizytę u okulisty, bo to może być jakaś infekcja, a generalnie choroby oczu do najciekawszych nie należą...
paradoksy

Sortuj wg