W tej chwili znika wam Nerwica/Depresja co robicie z życiem.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: W tej chwili znika wam Nerwica/Depresja co robicie z życiem.

przez alu 17 kwi 2009, 17:04
Korba, przyznam, że wiedza o ruchu lewostronnym jakoś albo mi uciekła albo po prostu nigdy nie zakorzeniła się w moim umyśle :d

ale ta adrenalina.. aj! ja, jak mam dużo stresów, chodzę spięta i napięta, to czuje się rewelacyjnie. Gorzej, jak wszystko opada... mam na myśli stres :P

tak więc co tam - z Wami czy bez Was - jadę :D
alu

przez Liljanna2 17 kwi 2009, 20:06
Wstała bym rano uśmiechnęła się do siebie samej i.....oszalała ze szczęścia!!! żyła pełną piersią korzystała z każdej chwili,minuty godziny dnia...była bym najszczęśliwszą dziewczyną na świecie:)))))))))

Lila

przez Korba 17 kwi 2009, 20:10
alu, ja mam to samo. adrenalinka dodaje mi poweru, dzięki niej czuję że żyję, ogólnie lubię dużo wrażeń i w stresie czuję się dużo lepiej /pracowałam kiedyś 39 godzin jednym ciągiem, więc to mówi samo za siebie/ także spokojnie biorę na siebie ruch lewostronny - jakby co ;)
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isj 19 kwi 2009, 20:42
Bo ja wiem, blondi u steru... ;)
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Korba 21 kwi 2009, 16:44
isj napisał(a):Bo ja wiem, blondi u steru... ;)

jestem lepsza za kółkiem od większości zarówno kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od koloru włosów :P
Korba

przez Prometeus 07 gru 2009, 12:32
Witam.

To jest mój pierwszy post na forum i chciałem go umieścić w pozytywnym temacie.
W podręcznikach samorozwoju jakie do tej pory przeczytałem znajdowałem ćwiczenia dotyczące wypisywania marzeń i wyznaczania celów, jestem więc trochę obyty z tematem, z czasem jednak zrezygnowałem z takich rzeczy wyidealizowanych, które zostały wypowiedziane przez małego perfekcjonistę we mnie. Zrezygnowałem na rzecz pomysłów, które mógłbym robić, rzeczy które lubię robić i stylu życia który by mi sie podobał. Wydaje mi się by chodzi o to by często rozmyślać-marzyć o rzeczach, które się chcę, ja siebie łapałem, że po pewnym upływie czasu po prostu zapominałem nawet myśleć o rzeczy której tak bardzo pragnąłem. Piszę teraz moje pomysły prosto z głowy, wydaje mi się jednak, że jedne są większe drugie mniejsze, jednak życzę sobie by wszystkie się zrealizowały.

A więc co bym zrobił lub chciał mieć po wyzdrowieniu:

*Widzę siebie jak wylatuję do Japonii z pewną grupą ludzi po których widzę, że tak samo są podekscytowani. Lubię podróżować, choć nie często miałem to okazję robić, spędzenie jakiegoś czasu w kraju w którym fascynuje mnie kultura, ludzie i obyczaje było by świetnym przeżyciem. Nauczyłbym się też japońskiego w podstawach tak jak w ang jest np. my name is, how are you. Strasznie podoba mi się ten język, sposób w jakim on brzmi i jak wypowiadane są pewne kwestie - z zupełnie inną ekspresją niż w polskim czy angielskim.

*Gdy już czuję się sobą, znajduję tą drugą połówkę jabłka. Kogoś kogo widok, zachowane, głos i dotyk cieszy mnie. Jakąś dziewczynę z którą bym mógł robić różne ciekawe rzeczy, zabawy, wyjścia, prace i te nudniejsze i cały czas mógł się czuć sobą przy niej i dawać z siebie jej to co najlepsze, znajdując w niej zrozumienie. Z taką partnerką chciałbym mieć czwórkę lub więcej dzieciaków, które by żyły razem z nami w atmosferze ciepła... Chciałbym do tego czuć że jestem odpowiedzialny i się spełniam, czyli zabezpieczyć trochę finansowo rodzinę, przy tym mając czas dla siebie spełniać obowiązki mniej formalne, takie jak inwestycja w ich edukacje, pobudzanie ich i wspólne odkrywanie nowych możliwości i potencjału. To oczywiście do pewnego czasu, tak by się zżyć a potem tylko się wspierać, bo każdy będzie miał zarówno wspólne jak i własne życie.

*Chciałbym widzieć i czuć, że ciągle się uczę i rozwijam w moich zainteresowaniach. Lubię pograć sobie na basie lub na bębnach lubię pograć w mmorpg lubie śpiewać i tańczyć. Mieć przy sobie ludzi z podobnymi zainteresowaniami i się razem tym wszystkim bawić.

*Chciałbym wchodzić w bardziej zażyłe relacje z innymi ludźmi, widzieć ich uśmiech i móc się przy nich uśmiechać.

cdn (muszę lecieć)

trzymajcie sie
To BE YOURSELF is all that you can do

Czat naszej grupy medytacyjnej:
http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=GrupaMedytacyjna

przez monika03 07 gru 2009, 12:38
poszłabym na spacer po miescie i nie zazdrosciła ludzią ze zyją
monika03

Sortuj wg