Czy macie pasję?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Czy macie pasję?

przez Minhoi 13 kwi 2006, 15:43
Czy jest w waszym życiu coś dla was samych ogromnie pociągającego i dającego poczucie spełnienia, coś, co uwielbiacie robić? Może to zajęcie, może tylko dążenie do niego, może sposób na spędzanie czasu, a może...? Co jest waszą aspiracją, motywacją, pasją?

przez headshot 13 kwi 2006, 20:24
Muzyka ponad wszystko! :D Pomaga mi... leczy, uspakaja, jest moim towarzyszem przez większość czasu... Dzięki niej mogę się spełnić i wyrzucić z siebie to co we mnie siedzi (mam na myśli twórczość własną)...

Gdyby nie ona to...

przez bibi 13 kwi 2006, 22:17
nie mam pasji
zawsze byłam szara, nic nie umiejąca, beztalencie, bezguście,
jedyną rzeczą którą umiem dobrze robić to sprzątac i to jeszcze jak mi się chce i mnie potem pochwalą
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iwo4 13 kwi 2006, 22:19
Bibi... nawet tak nie mow.... na pewno nie jestes ani szara ani nic z tych rzeczy!!!... nie kazdy czlowiek musi miec pasje... a moze jej jeszcze w sobie nie odkrylas
Witajcie wsród "wybranych"...

przez cicha woda 13 kwi 2006, 22:20
Moją pasją są podróże.
Najdalej byłam w Hiszpanii, ja po prostu uwielbiam wyjeżdżać i żadne lęki mi w tym nie przeszkodzą :D
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez iwo4 13 kwi 2006, 22:22
Ja niestety nie moge teraz nigdzie wyjezdzac:(... zauwazylam ze wtedy mam koszmarne lęki:(... a kiedys sporo podrozowalam
Witajcie wsród "wybranych"...

przez atrucha 13 kwi 2006, 22:32
Pasja to zbyt duże słowo..ale napewno wciąga mnie jedna rzecz. Rośliny. Głównie kwiaty. Począwszy od ogrodnictwa,skończywszy na florystyce ;)
Ostatnio edytowano 13 kwi 2006, 22:43 przez atrucha, łącznie edytowano 2 razy
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez bibi 13 kwi 2006, 22:34
iwo4 napisał(a):Bibi... nawet tak nie mow.... na pewno nie jestes ani szara ani nic z tych rzeczy!!!... nie kazdy czlowiek musi miec pasje... a moze jej jeszcze w sobie nie odkrylas
_

ok
to znaczy że jej jeszcze nie odkryłam :P
ale wiem co lubię :P lubię się bujać na hamaku w górach :D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Minhoi 14 kwi 2006, 09:54
Bibi,
bujanie na hamaku w górach to pasjonujące zajęcie:) ile daje radochy i spokoju dla umysłu:) bo pasja nie musi być konkretnym zajęciem, może to być np. bujanie w obłokach:)

[ Dodano: Pią Kwi 14, 2006 8:59 am ]
Z kolei moim ulubionym zajęciem jest obserwacja siebie samej i otoczenia, zachowań, predyspozycji, reakcji, rozwoju; rozkminianie przyczyn i skutków.
Poza tym tworzenie wszelkiego rodzaju, głownie pisanie, od poezji po dziennikarstwo i muzyka, zawsze i wszędzie:)!!

przez telimenka 14 kwi 2006, 11:50
łyżwiarstwo figurowe

siatkówka

muzyka

moje trzy największe pasje!

przez Hollow 14 kwi 2006, 14:50
K*m*ć!
Doskonały temat. Nie mogę mówić o żadnych pasjach, bo żadną nie mam siły czy odwagi się naprawdę zająć. Bo to zwykle wymaga kontaktu z ludźmi. A to już zbyt wiele.
I jak tu rozmawiać z jakimkolwiek człowiekiem? Ludzie bez pasji są podejrzani. A depresyjny neurotyk bez żadnych zainteresowań to już fascynujący jest jak sk***syn.

przez Minhoi 15 kwi 2006, 09:35
Hollow napisał(a):K*m*ć!
Ludzie bez pasji są podejrzani. A depresyjny neurotyk bez żadnych zainteresowań to już fascynujący jest jak sk***syn.

Hollow, uważam, że naprawdę tacy ludzie sa jak studnia bez dna. Można 'ich' zgłębiać bez końca, pasjonujące, co? :) ten brak konsekwencji, wyobrażnia, stany:):)
A pasja wcale nie wymaga kontaktu z drugim człowiekiem! Bo czy muzyki słuchasz zawsze z kimś?
pozdrówka:)
M.

przez Hollow 15 kwi 2006, 11:06
Minhoi napisał(a):Hollow, uważam, że naprawdę tacy ludzie sa jak studnia bez dna.

Jest dno. Tylko wody nie ma, to nie widać. Skakać nie radzę :)

Minhoi napisał(a):A pasja wcale nie wymaga kontaktu z drugim człowiekiem!

Spora część wymaga. I kontakt wzrokowy to też kontakt. Pewnie dla Ciebie to absurdalne, ale ja nawet do biegania nie mogę się zmusić wśród ludzi.
Ech, temat był o pasjach, a my tu o szczytach patologii...

przez atrucha 15 kwi 2006, 12:39
Hollow..dramatyzujesz 8) Jak będziesz tak nastawiony krytycznie do własnej osoby,to utkniesz w tym bagnie na zawsze.

A skoro organizujesz zlocik w Kraku tzn.,że jest lepiej z Tobą niż sam przypuszczasz :D
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg