Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy macie pasję?


Minhoi

Rekomendowane odpowiedzi

. Spontaniczne wypady stopem do Francji, spanie pod gołym niebem .

marzyłam o tym, ale nigdy nie miałam w sobie tyle odwagi, gratuluje wspomnień.

 

Dziękuję, wspomnienia zawsze będą i nikt ich nie zabierze.

 

Dominiko nie wolno tak pisać że już zostały Ci tylko książki! Życie bywa na tyle przewrotne, że wszystko się może zdarzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspomnienia zawsze będą i nikt ich nie zabierze.

I to jest w tych wyjazdach najważniejsze. A to, że się czasem wody za kołnierz naleje to, patrząc z dystansu, nadaje tylko barw tym wspomnieniom. Ja też zjeździłem stopem kawał Europy, a póxniej to i Europa zrobiła się ciasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją pasją są papugi, moja prawie powiedziała swoje imię :why::why::why:

Jedna z moich papug mówiła swoje imię,druga-falista,mówiła proszę i spieprzaj.Tego drugiego nie ja ją nauczyłam tylko taką już dostałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię pisać coś jakby pamiętniki o sobie i o innych taka jakby analiza mojego życia i tego co się w nim dzieje, kto wiem może zostanę drugim freudem, odkryłem ją niedawno:), drugie to lubię jak się pocę ze zmęczenia uprawiając sport - to takie przyjemne jak się odprężę po takim wysiłku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż, wielki pasjonat w kilku dziedzinach codziennie uzmysławia mi jak bardzo jestem beznadziejna (w przeciwieństwie do niego) ,ponieważ nie mam żadnych wyjątkowych pasji.

 

Z pasją oddaję się działaniom artystyczno -praktycznym np. na święta piekę domki z piernika, z pasją pakuję prezenty, przemalowuję ściany, robię mini remonty, robię coś z niczego, robię przemeblowania:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chodzę na siłownię i trenuję sporty walki, jakby nie to, to bym się wykończył ;d wiem, bo wystarczy, że raz na pół roku zrobię sobie tydzień przerwy to mi pada na łeb ;d zawsze marzyłem o szkole oficerskiej, więc też militaria ;d ogólnie jestem z wojskowej rodziny i to chyba sens mojego życia ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×