Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez Candy14 12 cze 2012, 10:23
Oj wierzcie mi, ze tu panuje wysoka kultura w porownaniu do innych for
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez kafka 12 cze 2012, 12:17
Candy14, i co z tego? To i tak nie zmieni tego jaką mam opinię, mam być zachwycona że jest lepiej niż na innych forach? Była prośba o opinię i jest opinia, nie mogę mówić że się czuje wspaniale jeśli tak nie jest.
kafka

przez Candy14 12 cze 2012, 14:39
kafka, przeciez nie krytykuje Twojej opinii..wyrazilam tylko swoje zdanie do tego co napisalyscie :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez olapok 21 cze 2012, 15:10
Witam serdecznie użytkowników tego forum. Jak słusznie ktoś zauważył atmosfera jest całkiem miła, ale pojawiają się również"wojny" między Wami, jak w rodzinie. Forum nie jest rodziną i nigdy nią nie będzie. Można wspierać się na wzajem, rozmawiać o bolączkach, dawać rady cierpiącym, jak również otrzymywać je samemu. Ja, jako nowicjuszka czuję się jeszcze bardzo zahukana tu u Was. Mimo wszystko pozdrawiam wszystkich forumowiczów i jak już wspomniałam WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE, CIEPŁO, GORĄCO - BO TUTAJ NIE MA CHYBA MIEJSCA NA ZIMNO! olapok :papa:

przez Chwast 22 cze 2012, 09:54
Salvete,

Mam ambiwalentne odczucia odnośnie tego forum. Przede wszystkim na uwagę zasługuje brak poczucia humoru i zdrowego dystansu ze strony Administracji. Zbyt nadgorliwa moderacja oraz niejednoznaczna, nieobiektywna i wybiórcza polityka przyznawania ostrzeżeń i banów.

Charakter forum skupia się na specyficznym robieniu sobie wzajemnie "wirtualnych lodów i minet" ( dosadna metafora, ale bez znamion i intencji wulgarności, więc prosiłbym, żeby jej nie edytować). Tworzy się bezpieczna enklawa dla wszelkiego rodzaju 40-letnich prawiczków, zbyt ślicznych dziewczyn, które zostały zgwałcone, tych mniej ślicznych, które paradoksalnie by chciały, ale nikt nie chce ich dotknąć, nastoletnich "Borderów", nerwicowców, depresyjnych, schizofreników, CHAD-owców i CHAJ-owców, DDA-ków i DDD-ków oraz wszelkiej maści narkomanów, alkoholików i lekomanów. Żyjemy sobie jak te "pomidorki" w ciepłej szklarni, gdy na zewnątrz szaleje chłodna wichura. Nie mowię, że idea jest zła. Całkiem przyjazny przyczółek. Panuje w nim miła, "słitaśna" i rożowa atmosfera. Nie zatracajmy jednak świadomości faktu istnienia iluzji w jaką usilnie wszyscy chcemy wierzyć. Gdy tylko jakaś roślinka w naszej "zieloniutkiej cieplarni" przejawia cechy "chwastu", zaczyna nam mówić, że poza tą wspaniałą iluzją, panują zimne i nieprzyjemne warunki, wprowadza do "sielankowego świata" odrobine realizmu, natychmiast zjawia się "Ogrodnik" i czym prędzej wyrywa ją z korzeniami, by nie "zapyliła" swoją trzeźwą perspektywą pozostałych roślinek i żeby "cieplarniana atmosfera" mogła trwać dalej w najlepsze.

To tyle odnośnie tego co miałem do powiedzenia.
Valete, moi Przyjaciele.
zbanowany

przez Artemizja 22 cze 2012, 10:02
Hmm...żale zbanowanego,bohdanie30 vel Cyniku vel Nihilisto?No cóż...pozostawię Twój stosunek do ludzi z forum i ich zaburzeń bez komentarza...a Twoje piękne zwroty w stosunku do Administracji i Moderacji typu "macie zasrany obowiązek",przepisy na skuteczne samobójstwo i parę innych rzeczy,raczej nie świadczą o żartach.I informacja dla Ciebie-jesli dostajesz tutaj dwa ostrzeżenia,to jest to równoznaczne z banem.Ban jest również automatycznie przyznawany na każde nowe konto,więc miej to na uwadze,zakładając kolejne.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Amon_Rah 22 cze 2012, 10:14
Chwast, zbanowany Chwascie, uwazasz, ze mamy przyklaskiwac i glaskac po glowkach za podawanie przepisow na skuteczne samobojstwo? Od tego sa podreczniki patologii sadowej, a nie to forum. Dla informacji- bedziesz banowany za kazdym razem, kiedy z uporem maniaka (jak chwast) bedziesz tutaj wracal.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez kafka 22 cze 2012, 10:16
Cały czas wraca tu tez amfce z tym samym postem tylko pod różnymi nickami.
kafka

przez Artemizja 22 cze 2012, 10:20
kafka, amfce też dostaje bana z automatu,bo ma zakaz wstępu na forum.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez kafka 22 cze 2012, 10:25
Bellatrix, ostatnio Michuj powiedzial na czacie na fb że jest amfce, to prawda?
kafka

przez dogomaniaczka 22 cze 2012, 10:26
nie :mrgreen:

przez Amon_Rah 22 cze 2012, 10:27
kafka, nieeee :D on sobie tylko zazartowal, przeciez nikt by go nie wspuscil na FB...
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez kafka 22 cze 2012, 10:34
Amon_Rah, no nie wiem. Może się dobrze maskuje:D
kafka

przez Artemizja 22 cze 2012, 10:36
kafka, nie,no jasne,że Michuj to nie amfce :mrgreen: To był tylko żart-też wtedy byłam na FB :mrgreen:

Administrator

Sortuj wg