Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez DarkAngel 05 gru 2007, 22:34
Milena to idź do szkoły...tam uczą czytać...
Obrazek
ExModerator

przez Lusi 05 gru 2007, 22:47
Możesz też poprosić mamę żeby ci przeczytała.
ExModerator

przez milena 06 gru 2007, 10:54
Dzięki za dobre rady. Jesteście boscy! Jednakże mam problem innego typu. Na pocztę dostaję wiadomość o PW, a w skrzynce forum jej nie mam i nie mogę jej odczytać. Już to wyjaśniłam wczoraj z administratorem. Schowajcie sobie te uwagi do kieszeni. To nie było zbyt kulturalne. Dzięki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mandala 07 gru 2007, 01:17
Hehe, nie takie to proste... bo temat ma 509 (chyba) stron, i wszystkie trzy ostatnie strony po kliknięciu wyświetlają właśnie taki komunikat jak napisałam. Więc powinnam zacząć przeglądanie od 3 strony i po kolei przewijać aż trafie na 506 :lol:
No a to zajęłoby mi chyba z godzinę ;)
Więc pewnie po prostu dam sobie spokój, zwłaszcza że nie wiem, czy błąd dotyczy linka wklejonego pod te ostatnie numery stron, czy samych postów (jeśli postów, to naklikam się do upojenia a i tak nic nie znajdę).
A szkoda, bo temat był interesujący :cry:
Pozdrawiam
si vis pacem, para bellum

przez DarkAngel 07 gru 2007, 01:25
Nie ma za co.... W razie potrzeby zawsze służymy pomocną dłonią....
Obrazek
ExModerator

przez DarkAngel 07 gru 2007, 01:30
Ha ha..i tu sie pojawia problem..którego rozwiazanie proponowałem wieki temu...a który jak zwykle został gdzies zagubiony.... chodzi mi o ułatwienie typu "idź do strony <i tu wpisujemy do której strony ma nas przenieść>"

......A póki co, życzę pomyślnego wertowania temaciku..proponuję zaczać przegladanie koło 20-stej...żeby na 7 rano dokopać sie do interesujacej nas strony ;)
Obrazek
ExModerator

przez snaefridur 07 gru 2007, 01:45
Dodam jeszcze,że przydałaby się opcja "Przeszukaj wątek".
snaefridur

przez milena 07 gru 2007, 11:50
Jakby co będę wiedziała kogo poprosić, by mi pomógł w wyborze szkoły.
Czuje, że jesteś specjalistą...

----> PRZECZYTAJ NIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT <----

przez snaefridur 09 gru 2007, 11:31
Mam pewien sentyment do tego tematu,w związku z tym,że włożyłam w to kiedyś dużo pracy.Wczoraj,gdy go przeglądałam zauważyłam,że część linków stała się nieaktywna,w związku z ciągłym przenoszeniem/doklejaniem tematów itd.
Miło by mi było,gdyby ktoś to czasem przejrzał i poprawił.Wiem,że sporo zachodu to wymaga,ale istnienie tematu w takiej formie traci trochę rację bytu.Fajnie by było,gdyby ktoś w chwili wolnej ogarnął choć część tego.
Z przedświątecznymi pozdrowieniami ;).
snaefridur

przez eligojot 29 gru 2007, 14:40
IceMan napisał(a):Więc jeśli zawodzi przechodzenie stronę albo więcej wcześniej to należy zmniejszać w linku wartość którą pogrubiłem - najlepiej stopniowo o 10-15. Niestety nie mogę poprawić błędów z wyświetlaniem tych stron - to wada wrodzona tego typu for dyskusyjnych. Mogę tylko jeszcze na koniec dodać znaną formułkę: "Za utrudnienia przepraszamy" Wink

Czy takie podejście nie wydaję się trochę zbyt ... ekstremalne? Nie wierzę, że gdzieś ktoś na tej planecie nie wynalazł sposobu, aby to obejść. W końcu wiele jest podobnych for opartych na tym samym kodzie... Tylko bardzo proszę nie kazać mi tego rozwiązania szukać.

Z regulaminu:
6. Z chwilą wypełnienia formularza rejestracyjnego, stajesz się Użytkownikiem forum. Nie ma możliwości kasowania konta, zmiany nicka, czy rejestracji pod drugim profilem (pkt.ósmy) dlatego zastanów się czy w 100% chcesz do nas dołączyć.

A to regulamin nie obowiazuje IceMan-a a.k.a. Piotrka?

[/b]
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez IceMan 29 gru 2007, 15:50
eligojot napisał(a):A to regulamin nie obowiazuje IceMan-a a.k.a. Piotrka?

Z chwilą, gdy rodzina (która wykryła mnie tutaj) z powodu kilku postów (w których zbyt wiele napisałem) napisanych tutaj przestała się do mnie odzywać i niemalże się mnie wyrzekła miałem głęboko w dupie regulamin. A nie chcąc robić burdelu związanego z kasowaniem grubo ponad 3000 postów, co by w bardzo duży sposób naruszyło treść forum, postanowiłem zakamuflować się pod nowym nickiem. Ten punkt regulaminu został napisany ze względu na sytuacje, gdzie ktoś ma nick Kwiatuszek i chce sobie zmienić na Landrynka bo stary się znudził i się nie podoba. Byłoby takich sytuacji pełno i forum by zwyczajnie czegoś takiego nie przetrwało. Jeżeli przeszkadza wam to, to możecie zrzec się jedynego obecnego w tej chwili admina, który nadal w wolnych chwilach robi za moderatora i porządkuje wam forum, żebyście się mogli w miarę w tym wszystkim połapać. Mnie to stanowisko już porządnie męczy. Mam się zbanować? Ale gwarantuję wam że w przeciągu kilku dni zrobi się tu niezłe bagno, szczególnie gdy pojawi się jakieś dziecko neostrady, które w przeciągu godziny zrobi tu sajgon i nie będzie miał kto go zbanować. Po kilku dniach z forum nic nie zostanie.
Przyjaciel forum

czy to ma byc zbiorowa reklama??????

przez didado1 11 sty 2008, 12:37
xxx
Ostatnio edytowano 03 mar 2008, 21:52 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez IceMan 11 sty 2008, 13:00
Czy jest wiadomo o większej ilości takich wiadomości? Jestem na 99% pewny, że więcej poszło ale liczę na "kawę na ławę" od pewnej ilości użytkowników - wtedy ten pan dostanie bana za spamowanie

[Update]
Wysłałem PW z ostrzeżeniem, jeśli ktoś jeszcze dostanie tego typu wiadomość - niech mnie poinformuje - skończy się to natychmiastowym banem spamera.
Ostatnio edytowano 11 sty 2008, 13:35 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

przez cinnamon_inspiration 11 sty 2008, 13:23
Rzeczywiście taki lekarz, to musi miec mało pacjentów i być słaby, żeby uciekać się do tego, że wchodzi na forum i rozsyła reklamę siebie.

Sortuj wg