zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez Shadowmere 27 maja 2010, 11:50
Hmm..ja raczej wierzę w śmierć mózgu,a co za tym idzie...hmm,dusza także...znika..
ale żeby nie wyjsc na ignorantkę powiem:energia przenosi sie poprostu gdzie indziej.
Jakie masz plany na wakcje? :D
Shadowmere

przez linka 27 maja 2010, 11:53
yans, a to już pytanie na grubszą rozkminę :mrgreen:
Wydaje mi się, że reinkarnacja to całkiem ciekawa perspektywa - karma - czyny tworzą przyszłe doświadczenia i przez to każdy jest odpowiedzialny za własne życie, cierpienie i szczęście jakie sprowadza na siebie i innych. To co dajesz z siebie wróci do ciebie ze zdwojoną siłą.

Plany na wakacje? Hmmm, w lipcu jadę na obóz a później będę miała praktyki zawodowe w radiu i mam nadzieję ze zaczepię się tam na dłuzej i jakaś praca może nawet się tam zdarzy :D

Co ostatnio wywołało uśmiech na twej twarzy ?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez yans 27 maja 2010, 11:54
plany wakacyjne - Praca, praca, bo pracą się ludzie bogacą. Praca nad sobą również. Żadnych długich wypadów, jedynie parę razy w górki z przyjaciółmi na 2-3 dni.
co wywołało uśmiech - dendrofilia wymyślona przez shadowmere i wieczorna wizyta kumpla (wpadł na chwilę ale się pośmialim)

czy czujesz, że świat należy do Ciebie i masz wpływ na swoje życie, czy pokornie chylisz głowę i czekasz na to, co przynosi los?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 27 maja 2010, 12:02
mam depresję-nie czuję obecnie,że świat należy do mnie.Ale wierzę,że kiedys tak poczuje.
uśmiech na mojej twarzy wywolala możliwość pozbycia sie dziada.
pyt:czemu nie widze swojego avatara?
Shadowmere

przez linka 27 maja 2010, 12:35
shadow_no napisał(a):W przypadku źle podlinkowanego avatara z zewnętrznego źródła przez użytkownika pojawia się domyślny napis opisujący obrazek. W niektórych przypadkach akurat wyszło 'forum psychologiczne'.

Czy lubisz gry strategiczne?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 27 maja 2010, 12:40
pewnie:)
jak dobrze podlinkować avatarek?wczoraj byl widoczny.
Shadowmere

przez yans 27 maja 2010, 12:41
niegdyś lubiłem, teraz nie mam na nie czasu - wolę szybkiego, dynamicznego fps-a, scigałkę czy ewentualnie dobrego rpga (kotor! mass effect! oblivion! :D)

gdy coś jest zbyt trudne - poddajesz się, czy drążysz temat aż problem rozwiążesz?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Zenonek 27 maja 2010, 12:45
To zalezy od motywacji i od charakteru trudnosci i problemu.

W jaka gre ostatnio grales/as ?

przez yans 27 maja 2010, 12:49
gram teraz w Obliviona & Velvet Assasin. Ostatnio skończyłem God of War - w wersji na psp :D (krótkie ale epickie)

jesteś graczem pecetowym czy konsolowym? (nie jesteś graczem - nie odpowiadaj i poczekaj na inne pytanie :P)
Frederic Bastiat

przez linka 27 maja 2010, 12:57
Zdecydowanie pecetowym, jakoś się odnaleźć na ps nie umiem, psp czasem umila mi czas na okienkach na uczelni czy wyjątkowo bezsensownych wykładach.
Ostatnio klasycznie pogrywam a Age of Empires II the Conquerors lub ewentualnie III, GTA SA, czasem z nudów w Simsy buduję sobie chałupki :mrgreen:

Twoja ulubiona gra z dzieciństwa?
Przyjaciel forum

przez yans 27 maja 2010, 13:03
O, to podobnie jak ja - głównie pc, ps2 mam dzięki emulatorowi i padowi do pc - na ps3 czy x360 szkoda mi kasy. Wolę inwestować w pcta - który służy mi do pracy.

Ulubiona gra z dzieciństwa? Space invaders darzę sentymentem bo miałem 4 lata jak w nią zagrałem - to była moja pierwsza gra w życiu! Ale ulubione to chyba pitstop 1 i 2 - scigałki na Atarynkę i C64 :D

Czekasz teraz na jakąś grę z niecierpliwością? (I dlaczego jest to starcraft 2? :D ;))
Frederic Bastiat

przez linka 27 maja 2010, 13:10
yans, no czekam, aż ściągnę Wiedźmina :mrgreen: (afkors z półki w sklepie) 8)

Kolekcjonowałeś/zbierałeś coś kiedyś?
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 27 maja 2010, 13:18
pieszczochy.(na ręce i szyję)
Twoja ulubiona ozdoba?
Shadowmere

przez Joaśka 27 maja 2010, 13:31
hmmm... Lubię kolczyki, ulubionych nie mam. :P

obgryzasz paznokcie/skórki? :twisted:
Joaśka

Sortuj wg