zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez Natascha 21 maja 2010, 16:33
Nie wiem o kogo Ci chodzi. Jeśli o mnie to powiedz wprost, bez ubierania w ładne słowa.

Kto jest pyskatą babą z forum?
Natascha

przez wovacuum 21 maja 2010, 16:35
Natascha, no nie ty :D skàd ten pomysl?? :D i nie mogè powiedziec kto,bo to sà juz wtedy pomowienia...

Dawaj inne pytanie ;)
wovacuum

przez Natascha 21 maja 2010, 16:46
A już myślałam bo ktoś mi to sugerował po moich wypowiedziach o zakazie palenia na przystankach i polityce. W każdym razie cieszę się, ze nie chodzi Ci o mnie :D .
No dobra inne pytanie ;) - Jakiego insekta najbardziej się brzydzisz?
Natascha

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 21 maja 2010, 16:49
Much i ciem-koszmar jakis te owadziska brr..
Co Ciè najbardziej wkurza w ludziach??
wovacuum

przez yans 21 maja 2010, 16:56
Głównie te same wady, które widzę u siebie. Dlatego staram się nie okazywać wkurzenia, tylko podchodzić ze zrozumieniem.
Jest jeszcze chamstwo - ale nie, cham mnie nigdy nie wkurzy. Nie daję mu satysfakcji. Traktuję odpowiednio - ignoruję albo wyrzucam za drzwi.

Dlaczego ludzie mówią, że dzieci są dla nich najważniejsze, ale więcej wolnego czasu spędzają na zakupach i przed tv niż ze swoimi dziećmi?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Natascha 21 maja 2010, 17:17
Może po prostu rozumieją, że dzieci czują się najlepiej w towarzystwie rówieśników i nie chcą całego czasu spędzać z rodzicami.

Co gorsze ulewa czy wichura?

wovacuum napisał(a):Much i ciem-koszmar jakis te owadziska brr..

Nareszcie ktoś, kto rozumie, że można się brzydzić much! Do tej pory raczej spotykałam się z reakcją- :shock: much się brzydzisz!? Tyle ludzi brzydzi się pająków a much prawie nikt. Pająki przynajmniej nie latają i nie paprzą się w padlinie czy gównie! bleeeh :x :x :x
Natascha

przez yans 21 maja 2010, 17:25
No jednak wichura, więcej szkód powoduje (wyrywa drzewa, zrywa dachy). Chociaż dłuuuuuuga ulewa prowadzi do powodzi :D No ale pytanie nie było o dłuuuugą ulewę hehe ;)

co do obrzydzenia muchami: "mucha to zwierze głupie, które siada na kupie" :) więc pewnie że jest obrzydliwa

i jeszcze pytanie: gdybyś miał/a się wcielić w jakiegoś herosa z amerykańskich komisków (kobieta kot, superman, batman itd) - jaki byłby Twój wybór?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Natascha 21 maja 2010, 17:32
yans napisał(a):"mucha to zwierze głupie, które siada na kupie" :)

:lol:
Kobieta kot! Uwielbiam koty. :105:

Jaki jest twoim zdaniem najgorszy zawód świata(nie chodzi mi o zawód miłosny ;) )?
Natascha

przez Krzysiek1234 21 maja 2010, 18:38
Tester bąków? :pirate: Hm, trudno wskazać jedną profesję, dużo tego widziałem na joemonster ;)

wovacuum napisał(a):Jak kulturalnie powiedziec pyskatej babie na forum-ze jest pyskata i bez kultury-ale ubierajàc to ladnie w slowa???? :D

Powiedz jej: "Ty kur#$@#$ jeb#$@#$#@ w dup$@#$ zapier$#$$!!!!!! #!@#!#$#$%#$%#$@#$@#$!@#@#$# !!!!!!!! #$@#$%#$%#$%^%^&^&*&#$@#$@#@$%#$%#%!!!!!!!!!!!!!!!!!!
;)

Co sądzisz o piosence Mrozińskiego na Eurowizję, i dlaczego jest ona tak niedojebana? :angel:

przez Natascha 21 maja 2010, 19:15
A kto to?
Dla mnie Eurowizja to delikatnie mówiąc...gówno. Z tego co pamiętam wszystkie piosenki z tego hmm...konkursu są ''niedojebane'' ;)

Słuchasz muzyki ze swojego pokolenia czy raczej tej starszej?
Natascha

przez Goldielocks 21 maja 2010, 22:14
Tej "starszej" (np. Marka Grechuty) i tej "nowszej" (np. Hurt-u). :D

Kiedy wreszcie przestanie padać ten cholerny deszcz?! :?
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez GreenEye 22 maja 2010, 02:49
Mam nadzieję, że jeszcze dziś :!:

Co najczęściej nosisz w prawej kieszeni spodni :?:
ExModerator

przez *Monika* 22 maja 2010, 09:44
Nie nosze nic w kieszeniach, nie lubię jak mi cos odstaje.

Jeśli nie zgadzasz się z czyimś zdaniem beda w towarzystwie, to czy wyrazasz wtedy swoje zdanie na dany temat? Jeśli tak, .....w jaki sposób to robisz? Jeśli nie, dlaczego?
Główny Moderator

przez Krzysiek1234 22 maja 2010, 13:31
Zależy od dnia, chwili. Czasem sprzeciwiam się kulturalnie i asertywnie, że mucha nie siada... Czasem w ogóle ni be ni me, a czasem (i to jest najczęściej niestety, w domu) - kłótnie, krzyki, awantury i wyzwiska. Chociaż to nie ja nakręcam to wszystko, trzeba uczciwie przyznać.

Masz jakiś magiczny sposób na złagodzenie swojego rozdrażnienia? Poza miotaniem przekleństw, haha. A może bierzesz wszystko na przeczekanie?

Sortuj wg