zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez Słowianka 27 lis 2009, 16:21
Rozorbladerka dzownimy! :smile:

Noszę, głównie kolczyki czasami naszyjnik - łańcuszek

Jakiej muzyki słuchasz?
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez Razorbladerka_ 27 lis 2009, 16:29
trance, love metal, rock, troche hip hop ;)

czy jest taki gatunek muzyki, której nie chcialabyś/ chciaąłbyś nigdy usłyszec?? jesli tak, to co to takiego??

No dobrzer Słowianka, zadzwonimy, tylko przypomnisz mi o tym bo ja mam dobra pamiec, tylko krótką.. heh
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez *Monika* 27 lis 2009, 19:47
Nie znam się na muzyce niekonwencjonalnej i nie wiem czy jej nie lubię, teraz tylko to mi przyszlo do głowy.

Czy byłeś/byłaś kiedyś u naturoterapeuty? Uzasadnij swoją odpowiedź.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Razorbladerka_ 27 lis 2009, 20:03
nie bylam , bo nie miałam okazji...

warzywa czy owoce?
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez wovacuum 27 lis 2009, 20:07
warzywka

mieszkanie w wielkim miescie,czy dom na przedmiesciach?
wovacuum

przez ALEKS*OLO 28 lis 2009, 21:04
Najlepiej wiejska chatka z duszą, poza miastem < ojjj marzy mi sie :roll: >

Wierzysz, że zawsze można znaleźć złoty środek w danej sytuacji???
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez wovacuum 29 lis 2009, 09:54
ALEKS*OLO, dobre pytanie...staram siè znalezc wyjscie z kazdej sytuacji,ale nie zawsze mi siè to udaje :? nie wierzè w zlote srodki tylko we wlasne mozliwosci(a moze to jest ten zloty srodek?),nigdy siè nie poddajè ;)

co robisz gdy jestes przygnèbiona(y)?
wovacuum

przez Alienated 29 lis 2009, 10:01
Ha, ha sam chciałem zadać podobne pytanie:) Niestety nie znam na to żadnego sposobu. Kiedy kolejny dzień mam akurat wolny od pracy, wieczorem mogę poprawić sobie nastrój odrobiną alkoholu. Z tym, że w takiej sytuacji na ogół nie bywam przygnębiony :?

Czy dobiegający końca weekend i konieczność powrotu do pracy każdego przyprawia o tak beznadziejne samopoczucie czy jest to tylko i wyłącznie moim problemem?
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez wovacuum 29 lis 2009, 10:13
Alienated, chyba kazdego to dotyczy...ja w takich momentach powtarzam sobie,ze to dobrze ze mam pracè i siedzàc w domu bez mozliwosci pracownia dostalabym szajby.Tak wièc cieszmy siè niedzielà :smile: a Ty masz jeszcze poniedzialek wolny!!fajnie masz ;)

nie mam pytania
wovacuum

przez polakita 29 lis 2009, 10:53
Ja się pracą aż tak bardzo nie przejmuje (cóż po prostu nie jest zbyt stresująca) w zasadzie lubiłam zawsze tę pracę bo mam tam fajne koleżanki i kolegów wyluzowanych. Tyle tylko że mnie ona już nudzi bo w kółko to samo.
Na dobre samopoczucie polecam saunę oraz basen !!!!

Pytanie: ile jeszcze dni do wiosny?
polakita

przez MOCca 29 lis 2009, 12:26
Szcześliwi dni nie liczą :P w moim przypadku to raczej ile dni do sesji ;) zdecydowanie wole lato z wygrzaniem kości i podziwianiem zachodów slońca mhmm

Na ile lat się czujesz i dlaczego ? Czy mądrość przychodzi z wiekiem?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez *Monika* 29 lis 2009, 15:36
Czuję się trochę mlodziej w stosunku do mojego wieku. Nie wiem dlaczego. Pocieszam się moze tym,że wyglądowo nie czuję się na 35 lat;)

Ja mam piwny kolor oczu, nie chcialabym go zmieniać;) A Ty.....jaki masz kolor oczu? Chcialabys/chcialbyś mieć inny? Dlaczego?

[Dodane po edycji:]

Czuję się trochę mlodziej w stosunku do mojego wieku. Nie wiem dlaczego. Pocieszam się moze tym,że wyglądowo nie czuję się na 35 lat;)
Wydaje mi się,że mądrość przychodzi wraz z wiekiem, to przecież doswiadczenia, które mamy za sobą powodują,że nabywamy umiejętność radzenia sobie z niektórymi trudnymi sytuacjami. Mówi się też o ludziach, ktorzy głupieją wraz w wiekiem-ale to opinia innych ludzi na temat drugiego czlowieka.Ten sam człowiek nie czuje,że odbiega od normy. Czym właściwie jest norma? długo można byłoby tu polemizować.

Ja mam piwny kolor oczu, nie chcialabym go zmieniać;) A Ty.....jaki masz kolor oczu? Chcialabys/chcialbyś mieć inny? Dlaczego?
Obrazek
Główny Moderator

przez MOCca 29 lis 2009, 16:16
Ludzie głupieją z wiekiem też to sie zdarza :mrgreen:

Moje oczy trudno powiedzieć, to kombinacja odcieni błękitu, zieleni, chcialabym bardziej w zieleń ale i tak uważam, że kobiety z ciemną barwą są bardzo przyciagające ;)

Czy myślisz już o wakcjach, a jeśli tak to gdzie chcesz się wybrać ?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez *Monika* 29 lis 2009, 16:34
Nie myślę, mogę sobie tylko pomarzyć. Marzę o słońcu, morzui o zdrowiu.

Jaki masz kolor wlosów? Jaką fryzurę nosisz?
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg