dlugie przebywanie na nerwica.com

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez NieznanySprawca 23 paź 2013, 23:38
To jedyne forum, ktore mnie wciagnelo, zreszta na wiekszosci innych i tak bym zaraz bana dostal.
Ja mam tak, ze jak jestem w domu, to komp zawsze chodzi (muzyka, pobieranie, etc etc), a teraz takze, gdy komp chodzi, nerwica.com zawsze jest w tle :mrgreen: . I tak jak sprzatam/pichce cos/czytam/nicnierobie/cos majstruje(nowa, wymuszona pasja, yhym), to od czasu do czasu sobie podchodze, i trzaskam posta. To forum jest ciekawe, bo posty leca tu jak na czacie czasem, niezly kociol. Nawet nie sadzilem, ze zostane tu na dluzej, a tu prosze, 1k postow w 3 miesiace :roll: Musze sie ogarnac, nawet z ludzmi mi sie nie chce wylazic przez to.
NieznanySprawca

przez Arhol 23 paź 2013, 23:48
1k postow w 3 miesiace :roll:

Komunisto please :mrgreen:
nawet z ludzmi mi sie nie chce wylazic przez to.

Too late bro,cyrograf i dusza sprzedana :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez NieznanySprawca 23 paź 2013, 23:54
Cytuj:
1k postow w 3 miesiace :roll:

Komunisto please :mrgreen:

Wiem, w towarzystwie prawdziwych zawodowcow jebie amatorka. :pirate:
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 23 paź 2013, 23:57
NieznanySprawca, łoj tam,potencjał masz,powoli z czasem... :pirate:

Co do forum,sam nie wiem,Może to lepsze niż to co czasem wyprawiają moi rówieśnicy (kopulacja - melanż,kopulacja - melanż,kopulacja - melanż - szkoła )
mówię oczywiście o skrajnościach które stoją po 2 stronie barykady,ci co są pomiędzy (czyli przemyślana kopulacja,przemyślane netowanie i umiarkowane melanże) pewnie są w najrozsądniejszej sytuacji.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez anna.anakaia 24 paź 2013, 00:42
przemyślana kopulacja

Kopulować czy nie kopulować - oto jest pytanie.

To forum wciąga - fakt. Ale lepsze to niż siedzenie z flaszką pod blokiem (studenckie rozrywki...).
Ale jak się można doedukować - zanim przybyłam na forum nie miałam pojęcia o czym takim jak furry, nie znałam gwiazd jutuba (a tu czasem coś się pojawia).... nie wiedziałam, że istnieją zaraźliwe wirusy przenoszone przez forum (amfce). Teraz moje życie wydaje się być lepsze, łatwiejsze... edukacja moi drodzy, edukacja - to się w życiu liczy.
anna.anakaia

przez Arhol 24 paź 2013, 00:53
anna.anakaia, Oj tak Anno,wiele edukacji tu przybyło,dziwów i cudów :pirate: :mrgreen:
Kopulować czy nie kopulować - oto jest pytanie.

Jeśli kopulacja odbywa się z stałym osobnikiem/osobniczką który nie jest siedliskiem wenerek,z pełnym osprzętem i ubezpieczeniem antykoncepcyjnym,to jest przemyślana (w mojej opinii) no chyba że parce chce sie bawić w tatusiowanie i mamusiowanie.

Nieprzemyślana to taka,że wszędzie,zawsze,z byle kim i byle gdzie,a siedliska wenerek aż dymią,tudzież bez sprzętów (15 letnie mamusie zaczynające LO/zawodówki/technikum pozdrawiają ) :pirate:
Moderator

przez anna.anakaia 24 paź 2013, 01:15
Kestrel,
który nie jest siedliskiem wenerek

Tylko to nie tak łatwo ocenić :D
Co do reszty to się zgadzam.
anna.anakaia

przez wieslawpas 24 paź 2013, 01:32
no coż widze, ze zalozony przeze mnie watek niezle się rozwija. aż serce rosnie:)

przez Rashid 29 paź 2013, 22:43
Lepsze taka forma kontaktu z innymi niż żadna, zawsze można komuś pomóc, albo samemu sobie psychicznie ulżyć :). Poza tym, tutaj nie trzeba nikogo udawać, co czasem zdarza się niektórym na innych forach.
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

przez *Ai* 30 paź 2013, 20:28
Niepokoi mnie to, że codziennie zaglądam na forum. Wcześniej blogowałam, nawet jak nie pisałam, to podczytywałam i komentowałam innych blogersów, a teraz czuję się wręcz uzależniona od nerwica.com
Mam nadzieję, że to tylko tymczasowe zachłyśniecie się "nową zabawką"
*Ai*

przez Arhol 31 paź 2013, 00:30
Supernova, he he he he he.
nie,cyrograf już podpisany,dusza w gablocie,witamy na pokładzie :mrgreen:
Moderator

przez mark123 26 lis 2013, 13:14
Chyba jestem totalnie uzależniony od tego forum; podczas wczorajszej awarii czułem jakąś... pustkę i smutek.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Anna Maria 26 lis 2013, 14:15
mark123, mam zawsze to samo jak próbuję odejść z forum. Wczoraj zniosłam dobrze bo jest na fejsie dużo znajomych z forum i PJT założył czat na onecie.
Anna Maria

przez Candy14 26 lis 2013, 14:17
No wlasnie...zawsze pozostaje grupa na fejsie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg