KODEINA 4 lata nalogu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

KODEINA 4 lata nalogu

przez coma 27 lut 2014, 13:56
vista, ja jestem na dobrej drodze, w sumie mogłabym powiedzieć, że z tego wyszłam, ale wolę z pokorą podchodzić do mojej choroby ;) da się z tego wyjść i da się żyć bez tego gówna :)
PEACE & LOVE

KODEINA 4 lata nalogu

przez vista 05 mar 2014, 16:09
Coma możemy pogadać poza forum? chciałabym się poradzić...

KODEINA 4 lata nalogu

przez coma 05 mar 2014, 21:20
vista, pewnie, nie ma sprawy
PEACE & LOVE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KODEINA 4 lata nalogu

przez pacz 03 maja 2014, 19:52
Da się wyjść tylko zazwyczaj się wraca.U mnie powrót nastąpił po 3 latach i zarzucam po 2-3 razy w tygodniu od miesiąca.A powiedziałem sobie "a wezme raz zobacze jak to było" bez większych ciągów niż dwudniowe póki co.

KODEINA 4 lata nalogu

przez siostrawiatru 20 cze 2014, 19:13
Ja się przerzuciłam na trampka i kloniki :-| Tyle czasu nic nie brałam a i tak ciągnie jak cholera. Chyba mam słabą wolę :( Boję się ,że już nigdy nie będę "czysta". Będę tylko zmieniać używki aż w końcu przedawkuję i do piachu..
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

KODEINA 4 lata nalogu

przez coma 21 cze 2014, 05:11
siostrawiatru napisał(a):Chyba mam słabą wolę :( Boję się ,że już nigdy nie będę "czysta". Będę tylko zmieniać używki aż w końcu przedawkuję i do piachu..

siostrawiatru, nie rzucisz tego od tak, potrzebna jest ciężka praca, no i porządna terapia.

pacz napisał(a):Da się wyjść tylko zazwyczaj się wraca.

pacz, z całym szacunkem, ale pieerdolisz głupoty, jeżeli będziesz tak mówić to napewno do tego wrócisz, dla mnie to co piszesz jest jedynie usprawiedliwieniem ;) znam osoby które nie ćpają np. 20 lat i szczerze wątpię, żeby do tego wróciły ;)
PEACE & LOVE

KODEINA 4 lata nalogu

przez lethe. 17 lip 2014, 22:36
Nie wiem czy jestem uzależniona. Na pewno nie fizycznie. Bardzo ciągnie mnie do kodeiny, a zwłaszcza, kiedy mam jakiś problem. Z tym, że nie biorę dużych dawek i na razie staram się trzymać tych minimalnych, ale takich, żeby było mi dobrze. Generalnie potrafię powstrzymać się przed długi czas i nie brać, ale nie wyobrażam sobie tego, żeby już nigdy nie poczuć tego opiatowego spokoju. Hmm nie wiem też do końca czy chcę coś z tym zrobić, bo to jedyna rzecz, która może ujarzmić moje emocje.

KODEINA 4 lata nalogu

przez coma 18 lip 2014, 14:46
lethe., ja też trzymałam się minimalnych dawek kodeiny, też to kontrolowałam, a skończyłam na morfinie i fentanylu, idz na terapię i nauczyć się radzić z emocjami inaczej... jeżeli tutaj piszesz, opowiadasz o sobie i poniekąd szukasz pomocy to jednak coś jest na rzeczy, pozdrawiam ;)
PEACE & LOVE

KODEINA 4 lata nalogu

przez super8 18 lip 2014, 15:23
tak z ciekawosci pytam - czy to prawda, ze z kody ciezej wychodzic niz z benzo?
super8

KODEINA 4 lata nalogu

przez Zoltan 20 lip 2014, 12:52
super8 napisał(a):tak z ciekawosci pytam - czy to prawda, ze z kody ciezej wychodzic niz z benzo?

Nie.

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 23 lip 2014, 10:14
Ja się przerzuciłam na trampka i kloniki :-| Tyle czasu nic nie brałam a i tak ciągnie jak cholera. Chyba mam słabą wolę :( Boję się ,że już nigdy nie będę "czysta". Będę tylko zmieniać używki aż w końcu przedawkuję i do piachu.

Tramalu prawie rok nie brałem ,mój post niedawno się skończył.Na jednym razie się skończyło ,ale gdybym miał butle to by to inaczej wyglądało.
Kto raz spróbuje będzie zawsze tęsknił za tym uczuciem.Uzależnienie na całe życie.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

KODEINA 4 lata nalogu

przez siostrawiatru 25 lip 2014, 19:53
JużTuByłem napisał(a):
Ja się przerzuciłam na trampka i kloniki :-| Tyle czasu nic nie brałam a i tak ciągnie jak cholera. Chyba mam słabą wolę :( Boję się ,że już nigdy nie będę "czysta". Będę tylko zmieniać używki aż w końcu przedawkuję i do piachu.

Tramalu prawie rok nie brałem ,mój post niedawno się skończył.Na jednym razie się skończyło ,ale gdybym miał butle to by to inaczej wyglądało.
Kto raz spróbuje będzie zawsze tęsknił za tym uczuciem.Uzależnienie na całe życie.

Ja mam pełną butle ale zamierzam wyjść z tego. Strasznie się boję bo ciężko jak cholera.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

KODEINA 4 lata nalogu

przez louie 26 lip 2014, 13:42
coma napisał(a):
siostrawiatru napisał(a):Chyba mam słabą wolę :( Boję się ,że już nigdy nie będę "czysta". Będę tylko zmieniać używki aż w końcu przedawkuję i do piachu..

siostrawiatru, nie rzucisz tego od tak, potrzebna jest ciężka praca, no i porządna terapia.

pacz napisał(a):Da się wyjść tylko zazwyczaj się wraca.

pacz, z całym szacunkem, ale pieerdolisz głupoty, jeżeli będziesz tak mówić to napewno do tego wrócisz, dla mnie to co piszesz jest jedynie usprawiedliwieniem ;) znam osoby które nie ćpają np. 20 lat i szczerze wątpię, żeby do tego wróciły ;)

Pokaż gdzie napisałem jakąś głupotę ? Nie napisałem , że zupełnie "nie" na 100%. Za opiatem zawsze będziesz tęsknił i pamiętał te uczucie do końca życia.Wróciłem po 3 latach i biorę regularnie pół roku , ciągi po 2-3 dni.Nie mam zamiaru odstawiać.

Porównywanie czy wyjść trudniej z benzo czy kodeiny itp. moim zdaniem jest bez sensu.Ktoś może mieć większą słabość właśnie do kodeiny i jest wjebany a drugiemu trudniej odmówić benzo. Kwestia ćpuńskich upodobań.

KODEINA 4 lata nalogu

przez Kalebx3 26 lip 2014, 20:38
Ja mam pełną butle ale zamierzam wyjść z tego. Strasznie się boję bo ciężko jak cholera.

no z pełna butlą pod ręką to na pewno jest ciężko z tego wyjść .
Ja wychodzę ( juz 150 czystych dni ) i wcale nie jest aż tak ciężko . Najbardziej pomógł mi w odstawce Naltrexon ( jako opiatowy bloker ) . Teraz juz go nie biore , ale na początku odstawki syfu brałem codziennie .Za wiele zdrowia psychicznego i fizycznego mnie ten nałóg posrany kosztował.

-- 26 lip 2014, 20:42 --

wcale nie tęsnię za szambonałogiem , ani za tym rozmięknionym stanem po gównie . Wali mnie to , a jak czasem przyjdzie ochota to zaraz łykam Naltrexon ( co by za bardzo ze sobą nie walczyć ) i przypominam sobie mega depresje na zejściu . Pieprzyć tramal !
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg