Nie mam gdzie poznać dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez agusiaww 07 lut 2016, 20:33
Spokojne panny na kołku rozancowym.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez konw 22 lut 2017, 23:37
Hej. Jestem spokojną osobą, która właściwie ma ten sam problem co Ty-nie mam pojęcia jak I gdzie spotkać ludzi o podobnym usposobieniu. Różnica jest taka, że mam mniej lat troche od Ciebie (20) I jestem dziewczyną, a więc pytanie, które sobie zadaje to "Gdzie poznać chłopaków (ale też ogólnie znajomych, przyjaciół), którzy nie imprezują I nie piją tylko po to aby się upić?". Jak narazie nie znalazłam odpowiedzi...Może po prostu tacy ludzie chodzą własnymi ścieżkami, są jak..cienie ;) Nie widać nas I przez to ciężko znaleźć znajomych właśnie takich ja my sami.

przez Motocyklista 23 lut 2017, 20:56
Skoro lubisz grać, to może na jakimś vortalu ulubionej gry możesz poszukać. Dziwne, że na stronach randkowych nie udało Ci się nawiązać sensownej znajomości. Trochę czasu trzeba poświęcić na rozmowy.

konw,
Skąd jesteś? :mrgreen: :oops: Może będę w stanie Ci pomóc :mrgreen:
It's not who I am underneath, but what I do that defines me

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monster6 23 lut 2017, 21:04
bebok12345 napisał(a): Nie mam tyle odwagi, żeby zagadywać do dziewczyn na mieście, poza tym nie wiem jak dana zareaguje.

Właśnie o to chodzi.Nie wiesz jak dana za reaguję bo nawet nie spróbowałeś.Jak chcesz znaleźć dziewczynę skoro nie masz odwagi by nawet do niej podejść?
Może się zdarzyć ,że sama Cię gdzieś zaczepi ale wtedy dalej nie będziesz miał odwagi by z nią działać dalej.
Jak chcesz nabrać odwagi to podchódź i pytaj o rzeczy jak godzina,opinia na dany temat,coś takiego by porozmawiać.Potem możesz rzucić jakiś komplement i zapytać o numer telefonu.Zobaczysz ,że strach ma tylko wielkie oczy
Nawet jeśli go nie dostaniesz to już podejścia masz ogarnięte.Metoda małych kroczków.
Jeśli się boisz porażki,odmowy to muszę Cię poinformować ,że każdy kiedyś poznał tego smak.
Wtedy pomyśl sobie,że to ,że ci odmówiła to nie znaczy,że z Tobą coś nie tak tylko być może być równie dobrze z nią.Inna w tym momencie mogła by być zachwycona i z chęcią podała ci twój numer telefonu.
Zobaczysz ,że strach ma tylko wielkie oczy.Strefę komfortu trzeba przełamywać jeśli chcę się coś w życiu zmienić.
CHAD I rapid cyling
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.
Niemożliwe nie istnieje.

przez konw 23 lut 2017, 21:51
konw,
Skąd jesteś? :mrgreen: :oops: Może będę w stanie Ci pomóc :mrgreen:[

Z Warszawy. ;)

przez Lucyfer 23 lut 2017, 23:49
konw, możesz poznać na portalach randkowych czyt. nerwica.com ;)
Lucyfer

przez kotek em 24 lut 2017, 00:03
Lucyfer napisał(a):konw, możesz poznać na portalach randkowych czyt. nerwica.com ;)

Słuchaj doświadczonego :P
Obrazek

przez Lucyfer 24 lut 2017, 00:08
kotek em, chętnie posłucham Twojego
Lucyfer

przez kotek em 24 lut 2017, 00:11
Mojego tzn.?
Obrazek

przez Lucyfer 24 lut 2017, 00:11
kotek em, przecież Ty tu flirtujesz.
Lucyfer

przez kotek em 24 lut 2017, 00:16
No tak, ale tylko z Tobą ;)
Obrazek

przez Reghum 25 mar 2017, 22:28
Sam ostatnio mam dylemat, bo tak naprawdę czasem chciałbym kogoś poznać. Chociaż wiem, że na razie muszę ustabilizować swój stan zdrowotny.
Swego czasu, gdy grałem w pewne mmorpg - a czym bardziej bajkowe, tęczowe, zwierzątkowe - tym więcej w nim spotkałem kobiet. Więc możesz szukać mmorpg w stylu anime - a uwierz mi, że jest jedno, a może i więcej które posiadają nawet tylko polską społeczność i nie mają fuzji serwerów globalnych.
Chociaż na tylko internetowej miłości możesz się przejechać. Mam z tym pewne doświadczenia...
Możesz też grać w PokemonGO, dołączyć do jakiejś innej społeczności - jakieś hobby? Nie musi być koniecznie sport, taka kostka rubika czy programowanie - czym prostsze, tym zrzesza więcej pań (webdev, python, i te sprawy). Na uczelni prywatnej na której się uczę, zajęcia prowadzi dorabiając sobie nauczycielka z LO której zespoły zwyciężają w konkursach programistycznych w całym województwie.
Nie mów mi, że się nie da. Ale fakt, może być ciężko.
W którym momencie uszkodziłem sobie mózg?
Rubik's cubes, Unix stuff, and games while listening to mad medleys.

przez depresyjny86 26 mar 2017, 18:57
wego czasu, gdy grałem w pewne mmorpg - a czym bardziej bajkowe, tęczowe, zwierzątkowe - tym więcej w nim spotkałem kobiet. Więc możesz szukać mmorpg w stylu anime - a uwierz mi, że jest jedno, a może i więcej które posiadają nawet tylko polską społeczność i nie mają fuzji serwerów globalnych.

o,heheh właśnie jak to przeczytałem,to skojarzyło mi się jedno anime na ten temat :)

Moim zdaniem przede wszystkim nie warto szukać kogoś na siłę...bo tak nigdy się nie znajdzie,a poza tym tzw "desperaci" nie są mile widziani przez girlsy.
:)

przez Reghum 28 mar 2017, 11:20
Obrazek

To uczucie, kiedy chcesz zacząć rozmowę z pokręconą loszką żeby się coś o niej więcej dowiedzieć to mówiła że widzi duchy i ma objawy paranormalne, a ona robi o tobie mema.
Chyba wtedy żartowała, ale wiem że na coś na pewno choruje.
W którym momencie uszkodziłem sobie mózg?
Rubik's cubes, Unix stuff, and games while listening to mad medleys.

Sortuj wg