Jak pogodzić się z samotnością?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez 0Rh+ 04 wrz 2013, 19:38
a masz białą czekoladę? :twisted:

Tak , sprawdzisz ? :P

przez torres 04 wrz 2013, 19:38
jetodik, wytłumaczyłem, kilka razy. Skoro nie zrozumiałeś to już nic więcej nie jestem w stanie zrobić.

socorro, próbowaliście pomóc, nie udało się, trudno. Ale ostatnie 2 strony to robienie sobie jaj.

przez socorro 04 wrz 2013, 19:40
Tak , sprawdzisz ? :P

Podrzuć na lianie 8)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez torres 04 wrz 2013, 19:41
Proszę moderatora o zamknięcie tematu.

przez jetodik 04 wrz 2013, 19:41
torres,
jetodik, wytłumaczyłem, kilka razy. Skoro nie zrozumiałeś to już nic więcej nie jestem w stanie zrobić.

ok, to już nie pytam.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez rotten soul 04 wrz 2013, 20:06
torres,
Tutaj raczej nie ma takiego zwyczaju.
rotten soul

przez khaleesi 04 wrz 2013, 20:10
socorro, to wygląda jak wysuszone końskie odchody te całe trufle
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez socorro 04 wrz 2013, 20:11
khaleesi, podobno też tak pachnie :lol: a takie drogie niedobroctwo
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...

przez 1234qwerty 04 wrz 2013, 20:23
torres, rozumiem, że twoim problemem jest to, że chcesz dziewczynę z nadwagą, bo cię takie kręcą, ale z drugiej strony nie chcesz takiej dziewczyny, bo taka o siebie nie dba i będzie miała przez to kłopoty zdrowotne.

W czym w ogóle problem? Że będzie miała kłopoty zdrowotne, czy że będzie je miała na własne życzenie?
Wybacz, że nie czytałem całego wątku.

przez jetodik 05 wrz 2013, 10:11
torres, kurde no nie wiem, jesli faktycznie do konca zycia bedziesz samotny, to jest to powazny problem i nic do smiania, ale czy tak musi byc to az niewiarygodne.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez bittersweet 05 wrz 2013, 10:37
torres napisał(a):Proszę moderatora o zamknięcie tematu.
torres, czy konsultujesz się z jakims specjalistą, chodzisz na terapię ? mi Twoja postawa nieodparcie kojarzy sięz pewnym zaburzeniem, ale nie chce Cie tu diagnozowac przez internet :roll:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Powietrzny Kowal 05 wrz 2013, 17:40
socorro napisał(a): masz dużo śfinków???!!! pokaaa jakieś foty! :D

Especially 4 U :D :D :D
(tylko jakość masakryczna bo telefonem robione :D)

Obrazek
Obrazek

(sfinek różnych jest więcej ale chcę stworzyć atmosferę tajemniczości... rozumisz? Obrazek)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez socorro 05 wrz 2013, 20:02
(sfinek różnych jest więcej ale chcę stworzyć atmosferę tajemniczości... rozumisz? Obrazek

przeokrutnie słodka ta Twoja śfinkaa!! a jakiegoś knurka dla niej masz? czy biedaczka się marnuje samotnie? :lol:

przez torres 06 wrz 2013, 12:16
1234qwerty napisał(a):torres, rozumiem, że twoim problemem jest to, że chcesz dziewczynę z nadwagą, bo cię takie kręcą, ale z drugiej strony nie chcesz takiej dziewczyny, bo taka o siebie nie dba i będzie miała przez to kłopoty zdrowotne.

W czym w ogóle problem? Że będzie miała kłopoty zdrowotne, czy że będzie je miała na własne życzenie?
Wybacz, że nie czytałem całego wątku.

Nawet nie o to chodzi, że na własne życzenie bo ktoś może mieć taką wadę, ale nie może być tak, że podoba mi się coś co jest ewidentną wadą i jeśli dziewczyna chciałaby to zmienić to będzie to sprzeczne z moim interesem.

bittersweet napisał(a):
torres napisał(a):Proszę moderatora o zamknięcie tematu.
torres, czy konsultujesz się z jakims specjalistą, chodzisz na terapię ? mi Twoja postawa nieodparcie kojarzy sięz pewnym zaburzeniem, ale nie chce Cie tu diagnozowac przez internet :roll:

Z ciekawości możesz mi napisać z jakim :) Ja nie mam zdiagnozowanych żadnych zaburzeń osobowości, psycholog stwierdziła jedynie depresję.

Sortuj wg