Nie mam nikogo..

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Nie mam nikogo..

przez nieboszczyk 30 cze 2013, 19:23
beti19 napisał(a):każdy ma kogoś .......

nie każdy.upośledzeni od urodzenia nigdy nie mają nikogo.nawet ich własne rodziny ich nie chcą.jak ktoś kto od urodzenia leży nago na szpitalnym łóżku całe lata w pasach i pampersie może kogoś mieć bo miłość,zabawa i nauka nie należy do obowiązków pielęgniarek ani lekarzy?przecież nikt nie wie o istnieniu takich ludzi.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Nie mam nikogo..

przez khaleesi 30 cze 2013, 19:25
nieboszczyk, ale czemu dajesz, aż takie bulwersujące przypadki. Człowiek roślina nie ma potrzeb bliskośc chyba bo nie ma tej świadomości :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Nie mam nikogo..

przez nieboszczyk 30 cze 2013, 19:26
buka napisał(a):
Ja na jednym filmie widziałem jak typ zaginał łyżkę tylko się na nią patrząc a potem dzwonił telefon i go przenosił do Syjonu i była też jakas baba co była programem.

filmy science-fiction nie są życiowe i nie należy ich traktować poważnie tylko raczej jako bajki dla grzecznych dzieci.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie mam nikogo..

przez rotten soul 30 cze 2013, 19:31
nieboszczyk,
Jeśli jeden amerykański film to dla Ciebie dowód potwierdzający trafność Twojej teorii, to nie mam nic więcej do powodzenia Tobie w tym temacie. :silence:
rotten soul

Nie mam nikogo..

przez deader 30 cze 2013, 19:32
nieboszczyk napisał(a):bezpieczniej pielęgnować samotność i lęk przed ludzmi siedząc bezpiecznie w domu.

To jest jedna z najgłupszych rzeczy jaką można napisać na forum gdzie sporo ludzi walczy z problemem z wychodzeniem z domu. "Kto nie ryzykuje ten nie żyje"!!!
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Nie mam nikogo..

przez khaleesi 30 cze 2013, 19:34
deader, :lol:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Nie mam nikogo..

przez buka 30 cze 2013, 19:37
filmy science-fiction nie są życiowe i nie należy ich traktować poważnie tylko raczej jako bajki dla grzecznych dzieci.

To właśnie należałoby napisać o tym Twoim filmie.To oczywiste że najgorszą głupota jest pielęgnować w sobie ten stan i udawać przed samym soba że tak jest ok.

Nie mam nikogo..

przez khaleesi 30 cze 2013, 19:38
rotten soul, ja oglądałam My dzieci z dworca ZOO a jakoś nie uważam, ze wszedzie sa męskie dzi**ki i narkomani. nieboszczyk, trochę zycia ;)
Mistrz Avatara

Nie mam nikogo..

przez beti19 30 cze 2013, 19:38
nieboszczyk, ale dałeś przykład .......... nic bardziej ekstremalnego nie mogłeś wymyśleć?
http://swiatbeti19.blogspot.com/

"Spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"
Ks.Twardowski

Nie mam nikogo..

przez nieboszczyk 30 cze 2013, 19:46
rotten soul napisał(a):nieboszczyk,
Jeśli jeden amerykański film to dla Ciebie dowód potwierdzający trafność Twojej teorii, to nie mam nic więcej do powodzenia Tobie w tym temacie. :silence:

tu nie chodzi o tylko jeden film.tak jest ze wszystkim.jak myślisz dlaczego ci którzy mieszkają na ulicy,bezdomni są w 90% narkomanami?czy ktoś kto żyje normalnie wybrał by nagle narkotyki?nie!narkotyki wybierają właśnie samotni,"wychowani" przez ulicę których nikt nie pokierował i nie dał mądrych i bezpiecznych wskazówek za namową innych w nadziei że zostaną zaakceptowani a potem następuje uzależnienie i ćpają czy są na dyskotece czy w domu czy w miejskim szalecie.

Nie mam nikogo..

przez khaleesi 30 cze 2013, 19:47
nieboszczyk, narkotyki wybieraja również bogate, rozpieszczone nastolatki. Generalizujesz ;)
Mistrz Avatara

Nie mam nikogo..

przez nieboszczyk 30 cze 2013, 19:51
psyche. napisał(a):nieboszczyk, ale czemu dajesz, aż takie bulwersujące przypadki. Człowiek roślina nie ma potrzeb bliskośc chyba bo nie ma tej świadomości :roll:

każdy jeden człowiek potrzebuje bliskości upośledzony też.ale niema sposobu kiedy rodzinka nie chce dziecka a lekarze i pielęgniarki dla"obiektywnego" spokoju i wygody faszerują zastrzykami,pampersują,wiążą bo poco próbować zrozumieć takich dlaczego tak często chorują.gdyby było tak jak mówisz że człowiek-roślina nie potrzebuje bliskości i niczego nie jest świadom to musiałby być od urodzenia nieprzytomny/w śpiączce.wtedy by wystarczyło w zupełności to co personel dla nich (nie)robi.

Nie mam nikogo..

przez khaleesi 30 cze 2013, 19:54
nieboszczyk, ale wiesz o tym, że do takiej osoby nie wolno by było zamówic np panienki z agencji bo ta osoba nie ma świadomości? Tak samo jak mnie osobiście zbulwersował anons matki która szukała dziwki dla swojego syna z zespołem downa.
Mistrz Avatara

Nie mam nikogo..

przez Adam Smith 30 cze 2013, 19:57
nieboszczyk, przestaniesz w każdym wątku spamować o bezdusznym personelu , faszerowaniu tabletkami i poszkodowanych chorych ? są na to przeznaczone watki i przestań to podpinać pod każdy temat , bo o ile na początku to mogło wzbudzać współczucie , to napisane 1000 raz w wątku do tego nie przeznaczonym , zaczyna wkur*iać .
Adam Smith

Sortuj wg