Problem z zachowaniem dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez rede 15 lut 2013, 20:16
Czy też chciałbyś, aby Twoja kobieta się nad Tobą nadmiernie opiekowała, litowała się nad Tobą? Bo z głównego tematu ewidentnie widzę to, że Twoja kobieta chciała się tym typem zająć tylko dlatego, że jej było go szkoda. Podobają Ci się kobiety, które mijasz czasem na ulicy ?
psycholog-seksuolog

przez marco84 15 lut 2013, 21:31
Jasne , że podobają ale nigdy nie wyrażam chęci zaopiekowania sie nimi , własnie z tego wzgledu ,by mojej drugiej połówki nie urazić .

przez kaja123 15 lut 2013, 21:53
marco84, robisz problem tam gdzie go faktycznie nie ma czyli wniosek jeden - to TY masz problem sam ze sobą i to w TOBIE jest niezgoda i nieuzasadnione obawy. Twoja dziewczyna nie ma nic do tego. Pasuje mi to do bardzo niskiego poczucia własnej wartości.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 16 lut 2013, 15:00
Tak sie składa , że moja kobieta jest bardzo opiekuńcza i troskliwa i nieraz była sytuacja , ze mówiła w stylu " ale on , ona biedny " albo " żal mi jej (jego) " .
Gdy jej zarzucam , ze ten facet sie jej spodobał , oburza się niesamowicie .

Wiesz, ze ona ma wysoko rozwiniety instynkt opiekunczy.. wiesz, ze byla sytuacja , ktora idealnie pasowala do tego, zeby sie uaktywnil wiec dlaczego zarzucasz jej, ze on sie jej podobal?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez marco84 16 lut 2013, 16:14
tak to odbieram , 90% facetów by to odebrało podobnie

przez kaja123 16 lut 2013, 16:25
marco84 napisał(a):tak to odbieram , 90% facetów by to odebrało podobnie

:mrgreen: skąd ta pewność tu żaden facet tego tak nie odebrał a już na pewno nie 90% :mrgreen:

przez vifi 16 lut 2013, 17:06
Ja bym nie dopatrywał się problemu w tej sytuacji, ewentualnie bym się zapytał dziewczyny co to dla niej oznaczało. Sam wymagasz od siebie pewnych zachowań i oczekujesz że druga osoba będzie się zachowywać podobnie. Wydaje mi się że taka podejrzliwość spowoduje za mało wolności w związku. Wrażliwość to piękna cecha, szkoda by było ją zaduszać. Na prawdę myślisz że twoja dziewczyna by kręciła z kimś za twoimi plecami?

przez marco84 16 lut 2013, 17:21
Na prawdę myślisz że twoja dziewczyna by kręciła z kimś za twoimi plecami?

Trochę wypiła , spodobał się jej facet i hamulce trochę pusciły .
Tak to odbieram

przez linka 16 lut 2013, 18:49
marco84, jakby chciała to by cię zdradzała, tak żebyś się nawet nie domyślił... skoro ego nie robi, znaczy że jej na tobie zależy, ale jak zaczniesz drążyć, fochować, i zarzucać ją oskarżeniami w końcu będzie miała ciebie dość - do tego dążysz?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez marco84 16 lut 2013, 22:05
Naprawde dziwne , że nie dostrzegasz w jej zachowaniu nic złego ...
jakby chciała to by cię zdradzała, tak żebyś się nawet nie domyślił

Przecież nie mówie tu o zdradzie , tylko o nadwyrężającym zaufanie zachowaniu

przez rede 16 lut 2013, 22:25
Ma to W TEJ CHWILI jakieś znaczenie emocjonalne ? Powtarzały się sytuacje czy była to jednorazowa wg. Ciebie 'wpadka' ?
psycholog-seksuolog

przez linka 17 lut 2013, 11:02
Jezu jak ty drążysz..... no flaki z olejem - serio, podejrzewam, że ty masz 16 lat bo rozkminy na tym poziomie mają właśnie nastolatki, albo się z tym pogódź albo się rozejdź, bo takie ciągłe wypominanie i wyrzygiwanie tak bzdetnej sytuacji jest nienormalne.

Ktoś cię kiedyś zdradził? Byłeś wcześniej w jakimś długim poważnym związku?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kaja123 17 lut 2013, 11:31
marco84 napisał(a):Od tamtego czasu jest poważny kryzys w naszym związku i boje sie o jego przyszłość .
Doradźcie coś , moze to ja jestem zbyt zazdrosny ,choć mimo wszystko jej zachowanie odbieram jako mało lojalne .

Masz rację. Z takim podejściem nie ma przyszłości Wasz związek. Lepiej go zakończ dla Jej dobra bo ja jej współczuję takiego faceta jak Ty. Az strach pomysleć co by było jakby dobrze się bawiła z kimś innym albo umówiła na kawę z kolegą :shock:

przez marco84 29 mar 2013, 16:23
Witam ponownie .
Niebawem pogadam z bratem i szwagierką ,z którymi nie miałem kontaktu od tamtej pamietnej imprezy .Oni tam byli , jeśli dostrzegli jakieś krzywe zachowanie mojej dziewczyny , napewno sie dowiem .Jeśli nie dostrzegli ,pewnie wyolbrzymiam ( a mam takie skłonnosci ) .

Sortuj wg