Zdrada przez internet? Sex randki

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez ekspert_abcZdrowie 23 sty 2013, 10:51
ewelba, mam nadzieję, że podjęłaś słuszną decyzję i nie będziesz jej żałowała. Cieszę się, że oboje z partnerem staracie się pracować nad jakością swojego związku. Ciekawa jestem, jakie są to konkretnie starania. Czy partner zrezygnował albo chociaż ograniczył "korzystanie z wirtualnego seksu"? Jak przejawia się jego zaangażowanie? Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia!
Psycholog

przez agusiaww 23 sty 2013, 20:41
Skoro sie potrafilas pogodzic z takim zachowaniem faceta, upokorzeniem ktore dla Ciebie zgotowal to podziwiam. Ale zyc cale zycie z osoba, i sie stale ogladac przez ramie, to juz wspolczuje.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez NN4V 03 wrz 2015, 08:17
ekspert_abcZdrowie napisał(a):ewelba,... Czytając Twój post o tym, jak dowiedziałaś się o „wirtualnej zdradzie” partnera, pomyślałam sobie o poliamorii – słowo to robi coraz większą popularność i budzi kontrowersje. Co to jest poliamoria? Dla jednych oznacza wszelkie formy relacji seksualnych inne niż monogamia, dla innych – tylko te, w które angażujemy się uczuciowo. Tak czy siak, pojęcie budzi skrajne emocje, bo przeczy konwenansom utrwalonym w naszej kulturze, iż związek = monopol seksualny na partnera/partnerkę. Wiele cierpień i porażek w związkach damsko-męskich wynika z tego, że traktujemy partnera jako własność. Poliamoria ma uwalniać od tego, uznaje ludzkie prawo do decydowania o sobie, do wchodzenia w tyle związków, na ile mamy ochotę i takich, jakie chcemy. Nie chcę, by mój wpis był potraktowany jako pean na cześć poliamorii. Bo czy wszystko w porządku, że Twój partner zachował się tak, jak się zachował, że zalogował się na portalach z seks randkami i próbował umawiać się z innymi kobietami na seks? Oczywiście, że nie w porządku. Nawet w poliamorii jest warunek – osoby muszą się zgadzać na poliamorię, na taki „styl związku”, NIE OSZUKUJEMY ICH, a traktujemy z miłością i szacunkiem. Uznajemy równe prawa wszystkich, nie ma mowy o podwójnych standardach.....

Wygląda na to, iż rzeczywiście uwalnia od wielu fatalnych w skutkach emocji towarzyszących monogamicznym związkom.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SrebrnaSowa 04 wrz 2015, 08:27
A może to jeden z objawów ZO? Nawiązywanie.znajomości czysto seksualnych. Dlaczego net? Bo tak na prawdę fantazję seksualne rozgrywają się ciągle na bezpiecznym terenie. I w sumie zazwyczaj dochodzi się do tego że tam jest ich miejsce.
Czemu tak jest?
Przyczyn może być wiele i nie ma sensu strzelać,musisz się sama dobrze zastanowić.
Może nie pasujesz do jego fantazji, tych O których mowa,tych które spełniają się tylko w głowie ,może ciężko mu sobie wyobrazić u Ciebie pewne cechy,zachowania ,słowa uczucia.
Bo czy np. Zrobilabys dla niego coś wbrew sobie i swoim przekonaniom,coś co by Cię odpychalo albo obrzydzało bądź przerażało?
Może on nie potrafił Cie o to poprosić A jednocześnie szukał ujścia dla tego, fantazję są strasznie nachalne ,trochę z nimi jak z pełną zawartością facetowskiego wora, im dłużej się zbiera tym bardziej uwiera i trzeba wreszcie jakoś ten balast zrzucić.
Nie wiem jak u Ciebie jest z zaufaniem do niego , czy na prawdę mu wierzysz że z nikim się nie spotkał?
Jakby nie było cyber flirt to jeszcze nie realny. Zależy jak kto to.traktuję,jak Ty to postrzegasz.
Jeśli nie potrafisz sobie z tym poradzić powiedz mu O tym, jeśli jest Ci pisany będzie chciał to dla Ciebie zmienić,może zaradzicie temu razem.
Niezła próba związku.

Jeśli znów nie będziesz widzieć efektów... powinnaś wtedy się dobrze zastanowić i dojść do jakichś wniosków.

Trzymam kciuki za Was.
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez dolcevita 28 paź 2016, 15:43
... przepraszam za nieskładność... trafiłam na ten wątek w momencie gdy jestem w punkcie wyjścia od pewnego czasu.. natrafiła na to samo, łącznie z smsami... rozmawialiśmy z partnerem o tym nie raz ale on cały czas twierdzi,że to to tylko wirtualnie... że jestem dla niego 200% kobietą, że uważa mnie za piękną, seksowną, inteligentną. Wiem, że otworzył się przede mną tak jak przed nikim wcześniej. Lecz czuję, że do końca jeszcze się nie otworzył. Jestem dość silną i świadomą siebie kobietą, nie wierzę w ideały, wiem że ludzie popełniają błędy. Nie chcę działać pochopnie, odchodzić, oskarżać choć ostatnio mam ochotę zniknąć. ewelba Twoja historia sprawiła, że nie czuję się osamotniona z tym problemem, minęło sporo czasu dlatego proszę napisz jak się Twoje sprawy potoczyły. Pozdrawiam !

przez wiejskifilozof 31 paź 2016, 10:22
Bad ziew i dno.Co to za sex przez komputer ? Mam całować myszkę,lizać ekran ? Sex powinien być z realną kobietą.Justyną lat 38,lub Joanną lat 37.Lub Beatką lat 44.

przez WolfMan 31 paź 2016, 10:35
wiejskifilozof, Erotoman teoretyk z Ciebie ;)

przez wiejskifilozof 01 lis 2016, 10:43
WolfMan napisał(a):wiejskifilozof, Erotoman teoretyk z Ciebie ;)

Ja tak nie uważam,ale się nie pokłócę :D

przez WolfMan 01 lis 2016, 13:34
wiejskifilozof napisał(a):Bad ziew i dno.Co to za sex przez komputer ? Mam całować myszkę,lizać ekran ?

Trochę z tą myszką poleciałeś -brzmi dwuznacznie ;)

przez wiejskifilozof 02 lis 2016, 10:07
Myszka od komputera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez Tella 03 lis 2016, 10:25
agusiaww napisał(a):Skoro sie potrafilas pogodzic z takim zachowaniem faceta, upokorzeniem ktore dla Ciebie zgotowal to podziwiam. Ale zyc cale zycie z osoba, i sie stale ogladac przez ramie, to juz wspolczuje.

Skąd ja to znam...

Choć wydaje mnie się, że nic dobrego z tego nie wyniknie.

przez Neurotica_Lostica 07 lis 2016, 10:19
Niedobrze, bo po prostu zawiódł Twoje zaufanie, no. :( Niby Cię zapewnia, że jest okey, ale i tak Ty będziesz się dręczyć mimowolnie... Meh, ciekawe co faktycznie z tego wyjdzie.
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

Sortuj wg