[ANKIETA ] Czy będąc w związku spotykasz się z innymi?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Paranoja 27 mar 2011, 18:21
ty za to zakładasz ankiety kiedy pojawiają się problemy w waszym związku :lol: :lol: :lol: :lol:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez linka 27 mar 2011, 18:23
No to spoko,, w takim razie uważam, że pierwsze co powinniście to iść na terapię dla par i nauczyć się ze sobą rozmawiać.... bo bez tego , ja sobie nie wyobrażam, jak może wyglądać kontakt dwóch osób w związku....no i przestaje mnie dziwić, ze macie takie rozkminy. Bo to, że ktoś jest introwertykiem nie znaczy, że nie porozumiewa się z otoczeniem werbalnie...... :bezradny:

Powodzenia z ankietą i w związku.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Myopic 27 mar 2011, 18:27
Ale kto powiedział, że my ze sobą nie rozmawiamy? Wręcz przeciwnie, napisałem, że rozmawiamy podczas dosyć częstych spacerów.
Czy Ty czytasz co ja piszę, czy piszesz, aby pisać?

Moja dziewczyna chodzi na grupę wsparcia DDD. NIkt u niej nie zdiagnozował DDD, sama się na takie zagadnienie natknęła w Internecie, i stwierdziła, że ona ma trochę z tych cech. Sama znalazła sobie spotkania grupy wsparcia i ochoczo na nie uczęszcza, bo chce się zmieniać na lepszą.
"Wszystko powinno się robić tak prosto, jak tylko to jest możliwe – ale nie prościej."
Albert Einstein

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 27 mar 2011, 18:30
Myopic, a gdzie ja napisałam, ze w ogóle nie rozmawiacie?? :roll:
No ale wiesz, kwestie strategiczne omawiacie mailami.......więc odniosłam się do tego konkretnie.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Paranoja 27 mar 2011, 18:39
nie ma to jak diagnoza postawiona samemu sobie za pomocą internetu :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Myopic 27 mar 2011, 18:40
To wynika także z tego, że nie mieszkamy razem i nie ciągnie nas do tego. Może kiedyś się zdecydujemy.
"Wszystko powinno się robić tak prosto, jak tylko to jest możliwe – ale nie prościej."
Albert Einstein

przez linka 27 mar 2011, 18:43
Myopic, Nie, to wynika z dziwacznych zasad panujących w waszym związku, wybacz....ale ja też nie mieszkam z moim narzeczonym, też jestem introwertyczką a w życiu nie napisałam nawet jednego maila do niego ( jesteśmy razem 10 lat) - uczyłam się dla dobra związku rozmawiać :)
No ale skoro wam pasuje ..... i żadne z was nie widzi problemu :smile:
Przyjaciel forum

przez paradoksy 27 mar 2011, 18:56
rozmowa przede wszystkim, a nie głupia ankieta, która nikomu nic nie daje...
ciągle się kolego powtarzasz - "jak Ci nie pasuje ankieta to się nie odzywaj"

a wypełnił ją w ogóle ktokolwiek stąd???
wątpię.
paradoksy

przez Myopic 27 mar 2011, 19:06
shinobi, a może jednak lepiej przeczytać wypowiedzi najpierw, aby nie robić z siebie pajaca, co Ty na to? :D
Może przy kolejnym wejściu pójdzie Ci lepiej.
Ostatnio edytowano 27 mar 2011, 19:08 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: nie obrażamy innych!!
Albert Einstein

przez marcja 27 mar 2011, 19:08
Ankieta bezsensowna ... I nic z niej nie wyniknie dla Ciebie...

Ale musze poprzec Myopic w kwestii introwersji. Tak juz jest, ze skrajni introwertycy (dziwnym trafem szczegolnie mezczyzni) nie potrafia otwarcie mowic o swoich uczuciach i emocjach...Terapia par moze czesciowo rozwiazac problem, ale nie wiem,czy do konca, bo ktos kto o uczuciach mowic zupelnie nie potrafil przez 35 lat, nie nauczy sie juz tego...Z drugiej strony temat spotykania sie z osobami przeciwnej plci nie wymaga szczegolnego wyrazania swoich uczuc, a raczej opinii, wiec nie wiem jaki jest problem w bezposredniej komunikacji w tym przypadku...

przez Myopic 27 mar 2011, 19:12
marcja, moja dziewczyna ma 28, nie 35 lat, więc przez 28 lat nie nauczyła się mówić o uczuciach. I to zapewne jest jeden z powodów, dla którego zdecydowała się uczęszczać na grupę wsparcia DDD.
Albert Einstein

przez paradoksy 27 mar 2011, 19:14
...i ankieta wam pomoże. :lol:
chłopie, daruj sobie ankiety.

siedzisz na forum chyba cały dzień i odpowiadasz od razu na każdy post w tym temacie.
a gdzie teraz jest Twoja dziewczyna????
ja tu widzę problem również z Twojej strony.
Zamiast pracować SAMEMU chciałbyś dostać gotowe rozwiązanie w wynikach ankiety.
sorry, to tak nie działa.
paradoksy

przez Myopic 27 mar 2011, 19:20
paradoksy, przeczytaj sobie ten wątek jeszcze raz do poczatku, bo piszesz głupoty po raz kolejny. A ja już ostatni raz powtórzę, że ankieta to tylko zabawa i nie ma wpływu na mój związek.

Pracuję przy komputerze, więc nie jest dla mnie problemem przełączyć się pomiędzy okienkami i odpowiedzieć na posty, które w większości mnie bawią.
Moja dziewczyna, jeśli już pytasz, siedzi dziś przy komputerze u siebie, bo akurat wczoraj była u mnie kilka godzin, więc dziś chciała sobie coś tam podłubać sama. Myślisz, że to źle? :smile:
Albert Einstein

przez paradoksy 27 mar 2011, 19:21
Myopic, to może napiszecie do siebie maile....?

Dyskusja z Tobą nie ma za bardzo sensu, bo widzisz tylko czubek swojego nosa i tylko swoje zdanie uważasz za jedyne prawdziwe i słuszne.

Powodzenia w związku.
paradoksy

Sortuj wg