czy komuś się coś takiego przytrafiło????!!!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: czy komuś się coś takiego przytrafiło????!!!

przez ona27 19 sty 2011, 12:59
nie prubuje sie usprawiedliwiać bo wiem, że to co robie jest złe....nie raz mówiłam o tym swojemu potenclanemu kochankowi, że będe sie smażyć w piekle za to co robie, i cały czas potepiam sie za to co robie...ale z drugiej strony te nasze "niewinne" rozmowy o życiu są dla mnie naprawde przyjemne..

a to, że on nie odejdzie od żony to ja doskonale wiem, bo tak jak pisałam na samym początku sobie to wyjaśniliśmy i mi o tym powiedział, zresztą ja bym mu nigdy na to nie pozwoliła bo wiem jak to jest odebrać komuś ojca, męża....dlatego zostaliśmy przyjaciółmi, ale moje uczucie do niego sie tak pogłębia że ja nie umie z tą przyjażnią skończyć

[Dodane po edycji:]

korba masz w zupełności racje bo tak naprawde gdybym nie napisała że między mną a tym żonatym mężczyzną nie zaiskrzyło to nikt by sie nie dziwił że sie z kimś przyjażnie i nikt by sie nie rzucał na mnie jak hiena

przez LitrMaślanki 19 sty 2011, 13:53
moi drodzy zrobiłam wywiad na tematjego żony bo ktoś poprzednio doradził mi tak sugerując że pewnie nie dogaduje sie w małżeństwie i sszuka pocieszenia u mnie....

pogorszyło się miedzy nimi ,nie czasem z powodu ...że u niego w pracy pojawił się atrakcyjna ,młodsza i chętna?

nikt by sie nie rzucał na mnie jak hiena

Nie chcesz znać zdania innych ..to o nie nie pytaj .Proste ,nie?
A tu zonk ...okazuje się że większość uważa ,że postępujesz paskudnie . I nie usprawiedliwia Cie .

Zostaje mi tylko zacytować fragment filmu ..Pasikowskiego lub Piwowarskiego ,sam nie pamiętam
" Żony i dziewczyny są w domu a ..... za płotem "
LitrMaślanki

przez Korba 19 sty 2011, 14:08
„Najważniejszą formą ludzkiej inteligencji jest umiejętność obserwowania bez oceniania.”
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 19 sty 2011, 15:36
Można obserwować zjawisko ,nie można natomiast obserwować zadanego pytania

[Dodane po edycji:]

A tym co odróżnia nas od reszty zwierząt jest; Umiejętność oparcia się popędowi i żądzy na rzecz wierności i konsekwencji swojego postępowania .
LitrMaślanki

przez Korba 19 sty 2011, 15:47
na pytanie można odpowiedzieć, bez piętnowania (przypomniały mi się filmy Czarownice z Salem i Szkarłatna litera) i przyklejania łatek. bo jak tak Was czytałam, to klimat, który się wytworzył przeraził mnie. klimat zacietrzewienia. takiej pogardy i nienawiści. najważniejsze to wyzwać, napiętnować. grupowo. jakby dziewczyna napisała, że się bzyka z facetem i dobrze jej z tym..., to rozumiem. ale skoro jest pytanie, a w pytaniu zawarty jest PROBLEM / skoro mam problem, to coś nie gra / - to się odpowiada, a nie ocenia.

to się mówi - nie idź w to, bo to nie jest dobre, bo to będzie miało złe skutki dla wszystkich, których to dotyczy, z Tobą włącznie. a nie mówi się dziewczynie, że jest tą za płotem, jakby samemu się było wzorem cnót podobnym do Boga :roll:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez LitrMaślanki 19 sty 2011, 15:59
Korba, Dlaczego się dziwisz? To forum zaburzonych .
jestem pewien ,że spora cześć ludzi tu na forum choruje właśnie z powodu trzeciej osoby w układzie dwójkowym.
Ja w sposób jasny i wyraźny napisałem co myślę o tym typie ludzi ,nie o tym człowieku .
Tak właśnie o nich myślę ..o ludziach którym dążenie do swojego celu przysłania to ,że robią krzywdę innym ...I ta patetyczna wzniosłość ,że przecież jest ok ,bo to w imię miłości . Nie mam i nie będę miał szacunku do takich ludzi .
Nic na to nie poradzę ,ja tez strasznie długo cierpiałem właśnie przez trzecią osobę w związku .
Nie mając rodziny ( nie mowie tu o kwestii ,straciłem dziewczynę ,straciłem chłopaka ) Tylko o ktoś wlazł mi z brudnymi butami w życie .

Wiec może jednak lepiej powiedzieć bez ogródek tak jak się czuje ? Moze to zmobilizuje kogoś do przemyślenia własnego postępowania?
LitrMaślanki

przez Korba 19 sty 2011, 16:08
albo jeszcze bardziej pogrąży.

uważam, że wiele rzeczy można przekazać w inny sposób, niż za pomocą agresji i dokopywania. ruszyliście na laskę jak stado dzikich bestii.

ja się nie dziwię. mnie to po prostu zniesmacza. nic jeszcze nie zrobiła, głupio się zauroczyła, a ja kwestię wzniosłości i poczucia, że jest to wyjątkowe, traktuję wyłącznie w kategoriach naiwności, nie widzę po co odrazu kogoś przekreślać, szczególnie, gdy się miota sam ze sobą.

ech. po prostu nie lubię takich masowych sądów pachnących średniowieczem.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez LitrMaślanki 19 sty 2011, 16:43
Korba, tak to też możliwe . Niesyty nie jestem w stanie inaczej .Nie w takim temacie.
Tym bardziej ,że od samego początku wyraźnie widzę ,autorka nie szuka opinii ...szuka kilku osób od których usłyszy .
" Nic złego nie robisz ,walcz o swoje szczęście ...miłość jest najważniejsza "
LitrMaślanki

przez Korba 19 sty 2011, 17:08
LitrMaślanki, rozumiem to. Są tematy osobiste, drażliwe. Też miewam takie i reaguję wtedy bardzo intensywnie.

No cóż, jak dotąd nikt tak nie odpowiedział. To też jest pewna odpowiedź.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez LitrMaślanki 19 sty 2011, 17:13
Korba, nie jestem jakimś twardogłowym -betonem .
Rozumiem ,że ludzie czasami się rozstaja . Wzorzec rozstania ( wg ,mnie -taki prawidłowy)
To; Rozstajemy się bo jest nam razem źle ...a dopiero później flirtujemy i szukamy nowych partnerów .
Stąd mój ostracyzm ,nigdy bym nikomu nie próbował włazić z brudnym obuwiem w życie .
Nie jest jednak problemem spotkać sie z kimś z odzysku .
LitrMaślanki

przez Korba 19 sty 2011, 17:18
LitrMaślanki, wiesz, ale tu do rozstania jest długa droga. Facet może mieć ochotę na romansik, ale w życiu nie zrezygnuje ze swojego stabilnego życia. No chyba że tam jest problem, ale nic nam do tego.

Nie jest jednak problemem spotkać sie z kimś z odzysku

Mam nadzieję, że nie jest. Sama mam takiego odzyskanego na oku ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez LitrMaślanki 19 sty 2011, 17:21
Korba, jak nie będzie Cie przykładał do szablonu ex ...to chyba będzie ok .
LitrMaślanki

przez Korba 19 sty 2011, 17:23
wygląda na rozsądnego i zrównoważonego. i spokojnego. gorzej ze mną :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez LitrMaślanki 19 sty 2011, 17:25
no ,Korby zawsze są w pakiecie w wersji full wypas ...wady w cenie gwarancja 1h :mrgreen:
LitrMaślanki

Sortuj wg