Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy komuś się coś takiego przytrafiło????!!!


ona27

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, Dlaczego się dziwisz? To forum zaburzonych .

jestem pewien ,że spora cześć ludzi tu na forum choruje właśnie z powodu trzeciej osoby w układzie dwójkowym.

Ja w sposób jasny i wyraźny napisałem co myślę o tym typie ludzi ,nie o tym człowieku .

Tak właśnie o nich myślę ..o ludziach którym dążenie do swojego celu przysłania to ,że robią krzywdę innym ...I ta patetyczna wzniosłość ,że przecież jest ok ,bo to w imię miłości . Nie mam i nie będę miał szacunku do takich ludzi .

Nic na to nie poradzę ,ja tez strasznie długo cierpiałem właśnie przez trzecią osobę w związku .

Nie mając rodziny ( nie mowie tu o kwestii ,straciłem dziewczynę ,straciłem chłopaka ) Tylko o ktoś wlazł mi z brudnymi butami w życie .

 

 

Wiec może jednak lepiej powiedzieć bez ogródek tak jak się czuje ? Moze to zmobilizuje kogoś do przemyślenia własnego postępowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo jeszcze bardziej pogrąży.

 

uważam, że wiele rzeczy można przekazać w inny sposób, niż za pomocą agresji i dokopywania. ruszyliście na laskę jak stado dzikich bestii.

 

ja się nie dziwię. mnie to po prostu zniesmacza. nic jeszcze nie zrobiła, głupio się zauroczyła, a ja kwestię wzniosłości i poczucia, że jest to wyjątkowe, traktuję wyłącznie w kategoriach naiwności, nie widzę po co odrazu kogoś przekreślać, szczególnie, gdy się miota sam ze sobą.

 

ech. po prostu nie lubię takich masowych sądów pachnących średniowieczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, tak to też możliwe . Niesyty nie jestem w stanie inaczej .Nie w takim temacie.

Tym bardziej ,że od samego początku wyraźnie widzę ,autorka nie szuka opinii ...szuka kilku osób od których usłyszy .

" Nic złego nie robisz ,walcz o swoje szczęście ...miłość jest najważniejsza "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, nie jestem jakimś twardogłowym -betonem .

Rozumiem ,że ludzie czasami się rozstaja . Wzorzec rozstania ( wg ,mnie -taki prawidłowy)

To; Rozstajemy się bo jest nam razem źle ...a dopiero później flirtujemy i szukamy nowych partnerów .

Stąd mój ostracyzm ,nigdy bym nikomu nie próbował włazić z brudnym obuwiem w życie .

Nie jest jednak problemem spotkać sie z kimś z odzysku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, wiesz, ale tu do rozstania jest długa droga. Facet może mieć ochotę na romansik, ale w życiu nie zrezygnuje ze swojego stabilnego życia. No chyba że tam jest problem, ale nic nam do tego.

 

 

Nie jest jednak problemem spotkać sie z kimś z odzysku

 

Mam nadzieję, że nie jest. Sama mam takiego odzyskanego na oku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×