Problem w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem w związku

przez madzik87 22 sie 2010, 00:33
Jestem z facetem 2 lata dzieli nas 70km.Wszystko się układało do naszego ostatniego spotkania które było 26 czerwca.Rozmawialismy że wynajmiemy mieszkanie i bedziemy razem.Kiedy wrociłam od niego do domu za kilka dni powiedział ze jednak nie.Stwierdził że to nie ma sensu, bo mu jest dobrze samemu nikt go nie męczy.W lipcu pojawił się kolejny problem chciałam się spotkać gdzieś tak minęło już dwa tygodnie-on mi na to że nie ma czasu bo pracuje nawet w weekend.A w sobotę dostałam sms ze pojechał z siostrą i jej facetem nad wodę.Bardzo mnie to zabolało ze ma czas jezdzić z siostrą nad wodę a ze mną nie ma czasu się spotkac.Czekałam aż powie że może się spotkamy a on nic.Cały lipiec minał a on oni słowa na temat spotkania.Na początku sierpnia pytam kiedy się spotkamy to znów nie mam czasu bo pracuje.Mówie mu przecież mógbyś mi poświecić jeden weekend i się ze mną spotkać niestety kolejny raz usłyszałam nie.Pojechałam żeby z nim porozmawiac i się spotkalismy na dworcu.Porozmawialismy i następnym pociągiem wróciłam do domu.Myslałam że cos zrozumiał bo zaproponował żebym przyjechała do niego za tydzień.Ale niestety dzisiaj dowiedziałam się że jednak nie będzie tego spotkania bo nie ma czasu.Co mam zrobić,już mam dosyć.Wydaje mi się że ma inną.Mam ochotę jechać do niego i przekonać się oczywiście nie mówiąc mu nic.Ciągle obiecuję a potem rzuca słowa na wiatr.Pomożcie!
madzik87

Re: Problem w związku

przez wovacuum 22 sie 2010, 00:46
madzik87, wydaje mi siè,ze powinnas zapytac swojego faceta wprost-dlaczego Ciè unika,nie znajduje czasu dla Ciebie i czy moze jest ktos inny??A jesli faktycznie wyczujesz ze gosciu krèci,to zrob tak jak mowisz-jedz i sprawdz.Ja tez bym tak zrobila. ;)
wovacuum

przez depresyjny86 22 sie 2010, 01:32
Facet napewno ma inną,nie masz sie co ludzić...w ogóle zobacz dziewczyno jak on Ciebie traktuje.No przeciez ewidentnie Ciebie nie szanuje.Przekłada spotkania itp...
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zidoo 22 sie 2010, 09:53
Po 1 nie mam innej,po 2 mam wlasna firme w ktorej pracuje sam,po 3 mam duzo zamowien ktore musze zrobic w terminie wiec nie mam czasu zeby sie spotkac,cale dnie pracuje.
Zidoo

przez linka 22 sie 2010, 10:01
Jezu ludzie, ogarnijcie się....znowu jakieś, prywatne brudy na forum.
Wy się śledzicie w sieci, czy coś w tym stylu?
Dorośnijcie i nauczcie się rozmawiać..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez mansun 22 sie 2010, 10:08
linka napisał(a):Dorośnijcie i nauczcie się rozmawiać.....

Ano właśnie. I staranniej dobierajcie sobie partnerów. Chłop nie rodzina, można zamienić na lepszego.

przez MOCca 22 sie 2010, 11:12
Jestem jego kochanką z łodzi, nie wierz mu......
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez linka 22 sie 2010, 11:16
MOCca, :lol: brakuje tu tylko .....wisiora z Buddą :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez miauuu 22 sie 2010, 11:50
Niestety chyba masz racje. Mnie też się wydaje że ma inną.

przez Zidoo 22 sie 2010, 12:08
MOCca napisał(a):Jestem jego kochanką z łodzi, nie wierz mu......

:D chcialbym!! ;)
Zidoo

przez ccola 22 sie 2010, 12:25
Dajcie tej dziewczynie spokoj.Nie martw się madzik będzie wszystko dobrze.Trzymaj się!
ccola

przez depresyjny86 22 sie 2010, 18:42
Przecież my jej nic nie robimy droga Colu.Glupio tylko,że śledzą sie wzajemnie to raz,a dwa powinni się nauczyć rozmawiać ze sobą.
:)

Sortuj wg