Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem w związku


Gość madzik87

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z facetem 2 lata dzieli nas 70km.Wszystko się układało do naszego ostatniego spotkania które było 26 czerwca.Rozmawialismy że wynajmiemy mieszkanie i bedziemy razem.Kiedy wrociłam od niego do domu za kilka dni powiedział ze jednak nie.Stwierdził że to nie ma sensu, bo mu jest dobrze samemu nikt go nie męczy.W lipcu pojawił się kolejny problem chciałam się spotkać gdzieś tak minęło już dwa tygodnie-on mi na to że nie ma czasu bo pracuje nawet w weekend.A w sobotę dostałam sms ze pojechał z siostrą i jej facetem nad wodę.Bardzo mnie to zabolało ze ma czas jezdzić z siostrą nad wodę a ze mną nie ma czasu się spotkac.Czekałam aż powie że może się spotkamy a on nic.Cały lipiec minał a on oni słowa na temat spotkania.Na początku sierpnia pytam kiedy się spotkamy to znów nie mam czasu bo pracuje.Mówie mu przecież mógbyś mi poświecić jeden weekend i się ze mną spotkać niestety kolejny raz usłyszałam nie.Pojechałam żeby z nim porozmawiac i się spotkalismy na dworcu.Porozmawialismy i następnym pociągiem wróciłam do domu.Myslałam że cos zrozumiał bo zaproponował żebym przyjechała do niego za tydzień.Ale niestety dzisiaj dowiedziałam się że jednak nie będzie tego spotkania bo nie ma czasu.Co mam zrobić,już mam dosyć.Wydaje mi się że ma inną.Mam ochotę jechać do niego i przekonać się oczywiście nie mówiąc mu nic.Ciągle obiecuję a potem rzuca słowa na wiatr.Pomożcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madzik87, wydaje mi siè,ze powinnas zapytac swojego faceta wprost-dlaczego Ciè unika,nie znajduje czasu dla Ciebie i czy moze jest ktos inny??A jesli faktycznie wyczujesz ze gosciu krèci,to zrob tak jak mowisz-jedz i sprawdz.Ja tez bym tak zrobila. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×