Błagam!!! Pomóżcie mi!!!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: BŁAGAM !!! POMÓŻCIE MI !!!

przez emicórcia 01 lip 2010, 22:36
Ja nie traktuję tego jako zdrady, takie podglądanie wirtualne. I wolałabym tego również nie zauważyć...i aby on nie wiedział :oops: Flirtowanie w realu przy mojej osobie to już awantura lub olanie w przypadku braku zmiany i rozstanie w trybie natychmiastowym.
emicórcia

przez depresyjny86 01 lip 2010, 23:44
Refren a co powiesz na temat snów erotycznych z innymi kobietami,które ma każdy normalny facet będący w związku z kimś?.Czy to co dzieje się w tych snach uznajesz za zdradę?
Niektórzy ludzie naprawdę lubią sobie utrudniać życie i robić z igły widły.

A wg. mnie taki film właśnie rozdziela parę, w sposób mentalny, bo jedna osoba przeżywa w sposób zaangażowany seks z kimś innym. Wirtualnym, ale przeżywa naprawdę

:mrgreen: . Zastanów się o czym mówisz....
:)

przez linka 01 lip 2010, 23:47
człowiek nerwica, na Boga, przestań, bo zaraz wyjdzie, że samo zastanawianie się nad tym to tak jakby troszkę zdrada....a wiesz, że kobiety też miewają takowe sny? :twisted:

[Dodane po edycji:]

refren, w takim razie masz mega słaby związek, skoro jeden film xxx mógłby cię rozdzielić mentalnie z życiowym partnerem/partnerką ...........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natascha 02 lip 2010, 00:05
refren, jest chyba kobietą.
Natascha

przez Majster 02 lip 2010, 06:19
Natascha napisał(a):refren, jest chyba kobietą.
To akurat nie stoi na przeszkodzie bycia żonatą .. ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Natascha 02 lip 2010, 13:46
Majstrze idę o zakład, ze refren nie ma żony :P
Natascha

przez linka 02 lip 2010, 14:13
Już poprawiłam, faktycznie nie spojrzałam w profil i doprawiłam wacka, za co serdecznie przepraszam :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Majster 02 lip 2010, 16:47
Natascha napisał(a):Majstrze idę o zakład, ze refren nie ma żony :P
Tego nie mozemy byc pewni. Ja tam refrena nie znam, i do oceniania go/jej mi daleko, ale wiem, ze jest takie zaburzenie, ktore zgodnie z przyjetym stereotypem otoczenia wyprze wszelkie cechy odbiegające od normy. I tak: gej bedzie udawal, ze jest 200% hetero, nadawal na innych gejów, poniżał ich i gnebil, w zyciu sie nie przyzna ani nie wyoutuje. Alkoholik zgodnie z powyzszym bedzie sie zapijał pod dachem w towarzystwie lusterka i nigdy nie da sie go zobaczyc po kielichu, a publicznie bedzie grzmiał na pijaczków spod budki z piwem. Na zewnatrz pobozny, niemal świety katolik-ortodox w domu moze okazać się tyranem i terrorystą bijącym żonę i dzieci, ktore nikomu sie nie poskarzą, bo nie wypada srać we własne gniazdo. W małych miasteczkach i na wsi takie zakłamane sytuacje to norma, nieodzowny wręcz element kolorytu lokalnego.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Natascha 02 lip 2010, 17:15
Majster napisał(a):
Natascha napisał(a):Tego nie mozemy byc pewni. Ja tam refrena nie znam, i do oceniania go/jej mi daleko, ale wiem, ze jest takie zaburzenie, ktore zgodnie z przyjetym stereotypem otoczenia wyprze wszelkie cechy odbiegające od normy. I tak: gej bedzie udawal, ze jest 200% hetero, nadawal na innych gejów, poniżał ich i gnebil, w zyciu sie nie przyzna ani nie wyoutuje. Alkoholik zgodnie z powyzszym bedzie sie zapijał pod dachem w towarzystwie lusterka i nigdy nie da sie go zobaczyc po kielichu, a publicznie bedzie grzmiał na pijaczków spod budki z piwem. Na zewnatrz pobozny, niemal świety katolik-ortodox w domu moze okazać się tyranem i terrorystą bijącym żonę i dzieci, ktore nikomu sie nie poskarzą, bo nie wypada srać we własne gniazdo. W małych miasteczkach i na wsi takie zakłamane sytuacje to norma, nieodzowny wręcz element kolorytu lokalnego.

A co to ma do rzeczy? Po co ten offtop?
Nie wierzysz, ze refren jest kobietą to wejdź w temat- ''Ludzie z forum''.
Natascha

Re: Błagam!!! Pomóżcie mi!!!

przez dawidofff 10 lip 2010, 23:13
Co to za pierdy . Załóż poważny temat a nikt nie zajrzy i nie udzieli ci wsparcia ani porady. Napisz o pierdołach a zaraz rozwinie się fascynująca dyskusja. Kochana twoje problemy skończą się gdy tylko zapytasz twojego faceta czego tak naprawdę pragnie, każdy miesiąc, każdy kolejny rok małrzeństwa wymaga od partnerów zaangażowania nie tylko w gotowaniu i sprzątaniu. Szaleństwo w łóżku jak najbardziej wskazane.

przez ALEKS*OLO 10 lip 2010, 23:19
dawidofff, chyba sie troszku zapędziłeś z tymi "pierdami" , dla Ciebie bzdety dla kogoś innego powazny problem, wiec nie bądź nie miły.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez A26 11 lip 2010, 00:18
Powiem tak, ja mimo że jestem postrzegana jako atrakcyjna kobieta mam masę kompleksów, doskwiera mi chorobliwa zazdrość o partnera z ogromnymi nawrotami, mam nerwicę i różne paranoje... ale nie przeszkadza mi oglądanie przez mojego faceta xxx... mam za dużo problemów w realu, z ludźmi ogólnie w otoczeniu, żeby się porównywać do pikselowych panien... Ja doskonale wiem jak to jest czuć się niedowartościowaną, ale wkurzać się o obrazki i filmy?

Ale ok, rozumiem że to może boleć, każdy ma swoją wrażliwość. Tylko te programy szpiegujące i zakazywanie to jest dopiero nie fair. I TO DOPIERO ROZDZIELA PARĘ W SPOSÓB MENTALNY.
A26

Sortuj wg