Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez Michuj 20 lut 2013, 21:24
Candy14 napisał(a): troche ponad 40kg

oj ti ti grubasku
Loża szyderców

przez Snejana 20 lut 2013, 21:26
jak jem 600 kalorii dziennie, to jest wystarczająco dużo?

ze trzy razy za mało
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez carlosbueno 20 lut 2013, 21:27
600 kcal to dla wróbelka dawka nawet więźniowie w Korei Północnej chyba więcej jedzą. minimum 1500 człowiek powinien jeśc chyba że babcie 80 letnie leżace w szpitalu to 1200.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarnobiała mery 20 lut 2013, 21:40
i co ja mam teraz zrobić? bo ja tak jem i nie jestem głodna, żeby jeść więcej

przez Arkadiewna.Karenina 20 lut 2013, 22:18
Wiecie co,Dziewczyny-mam dla Was radę. Zacznijcie myśleć ,,mam to gdzieś,jak wyglądam dla innych''-to naprawdę pozwoli Wam trochę ,,wrzucić na luz''. Piszę to z troski..i niestety autorefleksji. :roll:
Jem sobie właśnie warzywa. Śmieszne,wieczorem warzywa-a jednak same rozumienie,jak duży to krok...

przez Snejana 20 lut 2013, 22:29
nazywam się niewarto, to zmuś się by jeść pomimo braku głodu, jeżeli nie może za wiele przełknąć postaraj się, by bylo to potrawy kaloryczne, albo zrób jakieś ulubione danie, na które może najdzie Cię ochota :) Jak będzie tyle jeść to miesiąc czy dwa i będziesz potrzebować szpitala.
Arkadiewna.Karenina, tylko, ze nie zawsze chodzi tylko o to, co myślą inni i jak nas postrzegają... ale jeżeli Tobie pomaga takie myślenie to może i komuś innemu pomoże :D mnie niestety chyba nie
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Ledoux 20 lut 2013, 22:41
Arkadiewna.Karenina napisał(a):Wiecie co,Dziewczyny-mam dla Was radę. Zacznijcie myśleć ,,mam to gdzieś,jak wyglądam dla innych''-to naprawdę pozwoli Wam trochę ,,wrzucić na luz''. Piszę to z troski..i niestety autorefleksji. :roll:

A jeśli to dla siebie wyglądasz ohydnie i obrzydliwie i grubo, nawet jak inni twierdzą inaczej? :why:
Ledoux

przez czarnobiała mery 20 lut 2013, 22:55
Snejana, ja już tak jem od paru miesięcy. Jedyną potrawą, na którą mam naprawdę ochotę, są naleśniki z malinami lub z czerwoną porzeczką, które robią w pobliskiej naleśnikarni, ale nie mam nikogo, kto by ze mną szedł na naleśniki, a przecież sama nie pójdę, a sama nie potrafię zrobić w ogóle naleśników, a tym bardziej takich dobrych.
Czasami mnie przeraża to, jak jem, ale ja nie mam pojęcia, jak to zmienić. I nie wiem, jak pokonać tą obsesję chcenia bycia chudym, to tak bardzo wrosło we mnie, że ja już nie mam nad tym kontroli, to jest poza obszarem mojej świadomości. Mam zawroty głowy ostatnio.

przez bretta 20 lut 2013, 23:26
rosemary napisał(a):A jeśli to dla siebie wyglądasz ohydnie i obrzydliwie i grubo, nawet jak inni twierdzą inaczej? :why:

Dokładnie! :(

nazywam się niewarto, to spróbuj codziennie jeść więcej, choćby o 100 kalorii, powolutku, nawet nie codziennie ale co dwa dni sobie zwiększa dawkę, co trzy, powoli do celu... Tylko musisz być w miarę systematyczna no i... musisz chcieć to zmienić....
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez freya 20 lut 2013, 23:51
nazywam się niewarto, jak pisałam pracę schudłam około 10 kg, także wiem coś na ten temat... Nie popełniaj tego samego błędu. Pamiętaj, że musisz teraz szczególnie dbać o swój umysł przy pomocy regularnych posiłków.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez francuz 21 lut 2013, 07:34
Ja mam troszkę inny problem. Czasami dostaję napadów głodu i jak zacznę jeść to nie mogę skończyć. Przyczyną tego pewnie jest to że jestem ciągle na diecie. Przerażają mnie te napady, jak zaczynam się tak czuć wolę już nic nie wkładać do ust, aby nie nasilać tego. Jest to bardzo wyczerpujące i denerwujące, zwłaszcza jeżeli taki napad najdzie mnie w towarzystwie. Może ma ktoś dobry pomysł jak z tym walczyć

przez essprit 21 lut 2013, 08:47
Przestać być na diecie.

przez pisanka 22 lut 2013, 19:36
bulimia wróciła. chcę umrzeć. po tylu latach...znowu to samo.

przez bretta 22 lut 2013, 21:45
pisanka, i to podczas diety? :(((

jeju dziewczyny...

spotkałam dzisiaj w sklepie byłego psychiatre. Nie poznałam go, on podszedł powiedział że miło mnie widzieć, ja się przestraszyłam (bo najpierw myśle 'co to za typ?') potem mnie olśniło że to on, zapytał co u mnie bo tak zniknęłam. Jeju, jeszcze teraz mi tak dziwnie, przez taką głupote... Powiedział mi że zaprasza kiedyś. A przyjmuje na przeciwko mojego bloku :hide:
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Sortuj wg