Nie mam siły

Inne zaburzenia.

Nie mam siły

przez wel2 18 gru 2014, 14:12
Nie dostałam się na oddział 7F... i opadłam z sił.

Mam takie coś że bardzo dużo piszę w ciągu dnia. No ale tu nie będę pisać bo to zbyt osobiste.

Szkoda że nie można zasnąć i obudzić się w innym świecie.

Na zewnątrz czeka znów krwiożercze życie trzeba się będzie tym razem lepiej dostosować jeśli to w ogóle możliwe. Lub znaleźć jakąś jaskinie marzeń i w niej przesypiać.

Gdyby nie dręczyła mnie tępota może cokolwiek miało by sens.
czemu nie można wyrwać sobie serca i odłożyć na chwilę i pójść w świat bez niego.
świat mnie ze wszystkiego rozlicza.
zanurzyć się w ciepłej szczęśliwości bym chciała.
dużo rzeczy bym chciała.. a tylko mogę na to patrzeć jak przez szybę na cukierki.

wskoczyć do wozu i pojechać w góry. usiąść na ciepłej łące. na kolorowej pachnącej. zastygnąć pod błękitnym niebem. poczuć się szczęśliwa.
i być gotowa na kolejną przygodę, wyprawę. może nad morze, może w wyższe góry, może do ruin starożytnej cywilizacji, może pod palmy w tropiki, a może w samo centrum metropolii,...
słodkie życie w niebycie. oby mi było dane śnić nieprzerwanie.
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Nie mam siły

przez warrior11 18 gru 2014, 14:26
wel2, pisz,pisz i dziel się tym pięknem i bólem,które są w Tobie..
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Nie mam siły

przez wel2 18 gru 2014, 19:57
już mi to piękno przeszło :P
aktualnie mi się nudzi. jestem wypalona. nie wierzę w siebie dogłębnie.
generalnie ostatnimi czasy miałam stałe zajęcie, ale wbił mi dziś ktoś klina w to miejsce. I sobie myślę, żeby starać się wysyłać tylko dobrą energię, nie przeciążać osoby która mi pomaga.
I co ja mam innego robić :(
pisać książkę ? nie ma o czym. o nudzie ?
Film są nudne, książki się nie da czytać.
Pisanie do tej osoby było niemal całym moim życiem. Moim życiem emocjonalnym, moją refleksją, moim usiłowaniem, moim przemyśleniem, moją chęcią do zmiany.
a ktoś dziś podsumował to okropnie i nie wiem czy to tylko punkt widzenia tej jednej osoby, która przecież daleka jest od mojego życia.
Przecież jak się czuje coś pięknego to, to jest piękne to, to nie może być jakimś "rynsztokiem".
Jeśli czuje się coś pięknego to powinno się zaufać sobie i uwierzyć że tak jest.
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie mam siły

przez warrior11 18 gru 2014, 20:12
wel2, Co to znaczy,że ktoś podsumował to okropnie?Co dokładnie się stało?
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Nie mam siły

przez wel2 18 gru 2014, 20:40
napisałam na PW
ale wiadomość znalazła się w folderze "do wysłania" więc nie wiem czy doszła do Ciebie czy utknęła u mnie ?

-- 19 gru 2014, 12:14 --

dostałam do mojego anioła

Nie mam siły

przez noszila 19 gru 2014, 19:23
wel2 napisał(a):napisałam na PW
ale wiadomość znalazła się w folderze "do wysłania" więc nie wiem czy doszła do Ciebie czy utknęła u mnie ?

Wiadomość zostaje wysłana, lecz widnieje w folderze "do wysłania" dopóki odbiorca jej nie otworzy. Też miałam z tym mały problem ale ktoś mi wyjaśnił ;)
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

Nie mam siły

przez wel2 20 gru 2014, 09:28
Obrazek

Sortuj wg