Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 22:23
ego co ty piszesz. Stać mnie iść do dobrej restauracji, ale wydać od razu tysiąc złotych na coś co nie wiem czy nawet działa, gdyż nauka tego nie potwierdza,a w dodatku próbowałem rzekomo działających feromonów i nie za 50zł . Puknij się w łeb kobieto. Ciebie od razu pewnie stać iść wydać od tak tysiąc złotych. Kobieto nie żyjemy w Niemczech tylko w Polsce. Chodziło mi o to, ze ktoś kto mnie odrzuca najpierw za wygląd potem byle się podlizać napisał, że osobowość jest ważniejsza.
EGo od początku uczepiłaś się mnie byle udowodnić jakąś chorą głupią tezę, że sam jestem sobie winny. Bo nie chcę tego tamtego.

Brzydota

przez Masturbow 06 gru 2015, 22:23
to będziemy in tacz, jak przyjdzie zwyżka energetyczna (troszkę jestem depresyjna ostatnimi czasy i szybko bym pjerdolnęła całą inicjatywą), zgłoszę się i rozpoczniemy operację owsik:>
Masturbow

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 22:24
Dobrze :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez ego 06 gru 2015, 22:50
owsik napisał(a):Chodziło mi o to, ze ktoś kto mnie odrzuca najpierw za wygląd potem byle się podlizać napisał, że osobowość jest ważniejsza.
Nie rozumiem, po co miałby Ci się podlizywać ktoś kto Cię odrzuca?

Puknij się w łeb kobieto.
No widzisz, jak przystojny rzuci takim tekstem do kobiety, z którą się w czymś tam nie zgadza, to laska już jest jego. Tobie jednak nie radzę tego stosować w stosunku do kobiet, z powodu wiadomego. ;)

Ciebie od razu pewnie stać iść wydać od tak tysiąc złotych. Kobieto nie żyjemy w Niemczech tylko w Polsce.
A co ma do tematu mój status materialny? przecie to nie ja próbuje wyrwać jakąś dupę. :bezradny:

Chodziło mi o to, ze ktoś kto mnie odrzuca najpierw za wygląd potem byle się podlizać napisał, że osobowość jest ważniejsza.
Ale dla Ciebie co jest ważniejsze? powtórzę pytanie z wczoraj, chcesz żeby laski leciały na Twój wygląd czy na osobowość/fajność? tak wiem- każdy człowiek patrzy na wygląd( no może poza niewidomymi :mrgreen: ), i nawet się z tym zgadzam, jednak skoro każdy patrzy na wygląd, to tym bardziej własna brzydota, to najlepszy sposób na odsianie tych, co lecą na wygląd przede wszystkim, jeśli ofkors komuś zależy na wyłapaniu takiej laski, dla której osobowość faceta stoi przed wyglądem- nie wiem na czym Tobie w końcu zależy- czy na tym, żeby znaleźć laskę które uzna Cie za fajnego, pomimo Twojego- jak sam utrzymujesz-niezbyt atrakcyjnego wyglądu, czy taką która będzie Ci powtarzać jak jesteś dla niej piękny( w co i tak byś pewnie nie uwierzył...) ?

EGo od początku uczepiłaś się mnie byle udowodnić jakąś chorą głupią tezę, że sam jestem sobie winny.
Gdzie taką tezę postawiłam? Faktycznie to uważam, że ja ktoś jest biedny, to często sam jest sobie winny. I to wszystko. Nie zgadzasz się z tym? Uważasz, że człowiek nie ma nic do powiedzenia w kwestii własnego statusu materialnego?
ego

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 23:15
Pewnie, że tak nie uważam. Jest bardzo dużo czynników, które są niezależne do człowieka i wpływają na jego status, Tak było, jest i będzie. Żyjemy w czasach, gdy biedni jeszcze bardziej biednieją, a bogaci się bogacą jeszcze bardziej.Klasa średnia zanika poprzez pauperyzacje. Dla twojej informacji w Polsce powyżej 6000zł brutto zarabia około mniej niż 6% osób pracujących. A dominującą płacą dominata nie chodzi mi o średnią wnosi około 2200zł brutto. To znaczy, że cała struktura społeczna ekonomia w danym kraju jest taka i nie ma w tym winy jednostki.
uważaj sobie co, chcesz, ale ja nie mam poglądów neoliberalnych. Jeżeli ty jesteś bogata bardzo fajnie. Ale jeżeli chcesz mi wmówić, ze jakbym miał czerwone ferrari to miałbym laski to wiec, że nie oto mi chodzi. Pierwsze wrażenie to wygląd nie osobowość, a ja na pierwszym wrażeniu przegrywam. Dlatego nie rozumiem, co tak ciężko pojąć w tym, że mnie to boli. Poza tym widzisz moje zdjęcie w Awatarze.
Ostatnio edytowano 06 gru 2015, 23:20 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez cyffuriau 06 gru 2015, 23:19
owsik napisał(a):
cyffuriau jasne marzyłbyś o tym, żeby być obrażanym przez ludzi nie dostawać szansy na randkę miłośc, zawsze być za brzydkim, Przekonałabyś się jaki to wspaniały i mały problem.

W porownaniu do tego co przezylem to jest to jakis problem dojrzewajacego gimnazjalisty.

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 23:21
Pewnie bardzo byś chciał być obrażany na ulicy przez obcych ludzi z powody tego jak wyglądasz. Sam masz gimnazjum w mózgu skoro nie rozumiesz mojego problemu i go trywializujesz.

Brzydota

przez cyffuriau 06 gru 2015, 23:23
owsik napisał(a):Pewnie bardzo byś chciał być obrażany na ulicy przez obcych ludzi z powody tego jak wyglądasz. Sam masz gimnazjum w mózgu skoro nie rozumiesz mojego problemu i go trywializujesz.

Bo to jest trywialny problem. Masz cos nie tak z glowa skoro pozwalasz sie obrazac obcym ludziom.

Brzydota

przez Ḍryāgan 06 gru 2015, 23:30
cyffuriau napisał(a):
owsik napisał(a):Pewnie bardzo byś chciał być obrażany na ulicy przez obcych ludzi z powody tego jak wyglądasz. Sam masz gimnazjum w mózgu skoro nie rozumiesz mojego problemu i go trywializujesz.

Bo to jest trywialny problem. Masz cos nie tak z glowa skoro pozwalasz sie obrazac obcym ludziom.

zapewne nie jest to trywialny problem - stawiam, że urósł w tej chwili do problemu psychicznego a taki problem nigdy nie jest trywialny. Owsik wprawdzie zaprzecza, ale to widać gołym okiem. Jedyne lekarstwo to akceptacja siebie, ale to trudne bardzo (sam chciałbym się tego nauczyć). Póki człowiek siebie nie zaakceptuje nic nie wyjdzie z prób podbojów miłosnych itd.

Brzydota

przez jetodik 06 gru 2015, 23:50
no, widze, ze owsik wstawił fotkę i widzicie sami, jest tak jak pisałem brzydki nie jest w sensie, że obrzydliwy.
tu się w ogóle nie rozchodzi o estetykę. mózg ewolucyjnie jest tak przystosowany, że bierze wszystkie cechy razem typu wzrost, tembr głosu, proporcje twarzy, mowe ciała itd. i podstawia to do wzoru, który mamy zakodowany jeśli, się nie zgadza, to skreślony.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Masturbow 07 gru 2015, 00:00
szczególnie tembr głosu i mowa ciała, jak i cała paleta pozornych defektów, które w istocie nas w osobie, którą jesteśmy zainteresowani, ujmują.. szczególnie to wszystko przebija przez zdjęcie. dick'u, przyjmij do wiadomości, że jak koleś ma osobowość, to wyrwie każdą kobietę, nawet jeśli mu kutas z czoła wyrasta. biorąc poprawkę na dyskotekowe blachary zainteresowane wszystkim, tylko nie osobowością, jako że same takowej nie posiadają.
Masturbow

Brzydota

przez cyffuriau 07 gru 2015, 00:01
Ḍryāgan napisał(a):Jedyne lekarstwo to akceptacja siebie, ale to trudne bardzo (sam chciałbym się tego nauczyć).

Jednym ze sposobo jest osiagniecie jakis sukcesow. To pomaga.

Brzydota

przez ego 07 gru 2015, 00:41
owsik,
No wg mnie żadnym Don Juanem faktycznie nie jesteś ( co jednak nie ma nic wspólnego z byciem "fuj odrażającym brzydalem" na jakiego się kreujesz) i mi się nie podobasz( podobnie jak pewnie jakieś 99% facetów- ja z tych wrednych suk, co lecą na wygląd ;) ) i to pomimo tego, że wbrew temu co piszesz, moje pierwsze wrażenie patrząc na Twój avek, wcale nie polega, na "fuj, ale brzydal", tylko, że masz raczej sympatyczną tę gębę. Wrażenia "fuj ale brzydal" w ogóle nie miałam wobec Ciebie. No pewnie z mojej opinii nic sobie nie zrobisz, ale dla mnie nie wyglądasz gorzej, jak wielu przeciętnych facetów z ulicy, przy całej mojej krytyczności wobec męskiej (i żeńskiej) urody, a o dostrzeganiu czegoś wręcz odrażającego w Twym wyglądzie( co sugerowałeś swoimi wypowiedziami), nie wspominając.
W każdym razie, znacznie gorzej sobie Ciebie wyobrażałam - trzeba przyznać, że byłeś dość skuteczny w "autopromocji".:] Ale wiadomo, że brzydota to rzecz w dużej mierze subiektywna i nie mam zamiaru się z Tobą spierać, że się mylisz, że jesteś brzydki, bo coś tam, tak samo jak nie mam zamiaru Ci pisać, że znam całą masę, moim zdaniem znacznie brzydszych( Ty byś i tak pewnie powiedział, że oni są ładniejsi) facetów od Ciebie(a znam), co mają laski, żony, itd, bo to raczej i tak nic nie zmieni w Twojej sytuacji, ani postrzeganiu samego siebie.
ego

Brzydota

przez ego 07 gru 2015, 00:55
owsik napisał(a): To znaczy, że cała struktura społeczna ekonomia w danym kraju jest taka i nie ma w tym winy jednostki.
No jak? to jednostka nie ma nic do powiedzenia na to, w którym miejscu drabiny się znajdzie? :shock: To co o tym decyduje? przypadek, losowanie, czy odgórny przydział, że Kowalski ma zakaz studiowania np. medycyny, tylko ma do końca życia robić na kasie w biedronce? :)
ego

Sortuj wg