Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Candy14 15 cze 2015, 22:40
Tak samo jak Mateósz, raczej nie ma szans zostać boskim żigolo

a co z nim nie tak? Chlopak jest ok
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Brzydota

przez Masturbow 15 cze 2015, 22:42
a bo to było, jak mnie jeszcze fulałeś, że jesteś na dyrektorskim stanowisku, masz 30 cali w dzidzie, a w garażu srebrny metalik :(
Masturbow

Brzydota

przez pinda 15 cze 2015, 22:48
Ano jo, tak bylo :(
burning down the house!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Masturbow 15 cze 2015, 22:53
marszcz teraz dzidę sam, kłamco-bawidamku. i nie pisz pw do moich chłopaków z forum, że jestem puszczalską kvrwą!
Masturbow

Brzydota

przez pinda 15 cze 2015, 22:57
O nie, kolejna ujawnia co pisałem w pw na foro. Teraz to jakaś prawdziwa plaga! Zmieniłem się Jolanto, błagam, daj mi szansę. Ostatnią szansę...
burning down the house!

Brzydota

przez Masturbow 15 cze 2015, 23:06
myślisz, że nie wiem, że napisałeś Adamowi, że daję dupy za miętówki połowie osiedla i żeby się trzymał ode mnie z daleka? mam to wkleić, żeby Cię ostatecznie skompromitować? ja nie wiem koleś co Ty grasz...
Masturbow

Brzydota

przez jetodik 15 cze 2015, 23:07
Psychotropka`89,
Tak samo jak Mateósz, raczej nie ma szans zostać boskim żigolo, tak samo ja nie mam zadatków na tap madel.

przecież startowałaś w wyborach na miss...
dla mnie Ty wyglądasz powyżej przeciętnej, a ten chłopak normalnie, na pewno wielu dziewczynom może się podobać,
zaraz przyjdzie Owsik i Was opitoli, że tu jest mowa o prawdziwej brzydocie i będzie miał rację:)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez pinda 15 cze 2015, 23:12
Błagam tylko nie kopiuj moich pw. Moja kariera legnie w gruzach, kto przyjmie mnie potem do pracy na stanowisko dozorcy z czerwoną aurą w bloku ahmy...

Ok dość Jolanto. Nudne to juz :)
burning down the house!

Brzydota

przez nieboszczyk 16 cze 2015, 11:35
owsik napisał(a):

Człowieku, aż tak ciężko przyznać, że ktoś może być brzydki i z tego powodu się nie podobać kobietom, nie dostawać szans na randki ? Nie potrzebuję zaprzeczania faktom to mnie bardzo irytuje jak ludzie piszą, że wygląd nie ma znaczenia. Ponieważ wiem za co odpadam i co mnie w życiu spotkało. Jak już napisałem wiem, za co odpadam i jest to najczęściej moja twarz ona sprawia, że nie ważne jak się staram to i tak nie podobam się fizycznie jestem z byt nie w typie by kobieta chciała się ze mną umówić. Takie pisanie i mówienie brzydkiej osobie to też jest czysta hipokryzja, bo ,, koń jaki jest każdy widzi."

to nalej do kociołka benzyny,wrzuć do benzyny trochę styropianu,odczekaj dobę zą styropian spowoduje zżelowanie benzyny.na drugi dzień obsmaruj sobie tą szpetną facjatę i łeb tą zgęszczoną benzyną i podpal.styropian spowoduje iż benzyna przykleja się do powierzchni,nie wsiąka w ziemie i wolniej sie pali.wtedy twoja pierdolona brzydka nieurodziwa twarz która odstrasza od ciebie zarówno wrogów jak i przyjaciół niczym dzwoneczek założony dzikiemu jelonkowi na szyję zamieni się w krwawą,bezkształtną masę.może wtedy uda ci się przechytrzyć naturę która cie stworzyła po obaleniu 12 u mocnych browarów i która tak ci zniekształciła twarz niczym upiorowi w operze że nikt nigdy cie nie pokocha.no cóż ci jeszce dorzdzić.można też umyć twarz mieszaniną nitrującą tylko uwaga na oczy.no chyba że nie podoba ci sie twój kolor oczu.jakie masz oczy?brązowe?

Brzydota

przez wiejskifilozof 16 cze 2015, 12:37
Psychotropka`89 napisał(a):detektywmonk, otóż to... ;)

Właśnie :D

Brzydota

przez nieboszczyk 16 cze 2015, 12:56
znalazło się brzydkie kaczątko owsik na tym forum które leży i jęczy.owsik nie szukasz faceta?facet cie znajdzie jak będziesz zniewieściały gender.pójdzie na całego przy najbliższym aresztowaniu.tam niema kobiet i będą cie z łóżka do łóżka przenosić kostka margaryny pójdzie w ruch.tam nikt nie nazwie cie brzydalem.powiedzą o tobie ładny a ty będziesz dziękował co noc za ten komplement.

Brzydota

przez Psychotropka`89 16 cze 2015, 13:21
Candy14 napisał(a):
Tak samo jak Mateósz, raczej nie ma szans zostać boskim żigolo

a co z nim nie tak? Chlopak jest ok

Ja nie twierdzę, że nie jest ok. Po prostu z uwagi na Jego usposobienie, charakter, zamknięcie i nie nadludzko, wyróżniająco charakterystyczną twarz, raczej dupcyngierem number One nie zostanie. Jest ok. Nigdzie nie napisałam, że nie jest. ;)

jetodik napisał(a):Psychotropka`89,
Tak samo jak Mateósz, raczej nie ma szans zostać boskim żigolo, tak samo ja nie mam zadatków na tap madel.

przecież startowałaś w wyborach na miss...
dla mnie Ty wyglądasz powyżej przeciętnej, a ten chłopak normalnie, na pewno wielu dziewczynom może się podobać,
zaraz przyjdzie Owsik i Was opitoli, że tu jest mowa o prawdziwej brzydocie i będzie miał rację:)

A co ma piernik do wiatraka? Wybory miss na nerwica. com, faktycznie, wyznacznik piękna jak sto pińdziesiąt. :lol: Nie chcę nawet głębiej wchodzić w temat. ;)
"powyżej przeciętnej", rany... dzięki... :uklon: :105:
Nigdzie nie napisałam, że jest nienormalny, wręcz przeciwnie. :smile:
Owsika nie widziałam, to się nie wypowiadam. :bezradny:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez bittersweet 16 cze 2015, 13:49
"powyżej przeciętnej", rany... dzięki... :uklon: :105:
hue hue rozbawiłas mnie tym :D