Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Monar 25 sie 2014, 23:52
Nie pakuj tylko, bo to nie każdej dziewczynie się podoba, zresztą skoro nie chcesz, to nie ma to sensu...
Ale pomysł z zarostem - fajny. Inna fryzura, soczewki - jeśli nie podoba Ci się kolor oczu lub nosisz okulary i już z pewnością będzie lepiej.

Brzydota

przez papierowykot 25 sie 2014, 23:58
Monar napisał(a):Nie pakuj tylko, bo to nie każdej dziewczynie się podoba, zresztą skoro nie chcesz, to nie ma to sensu...
Ale pomysł z zarostem - fajny. Inna fryzura, soczewki - jeśli nie podoba Ci się kolor oczu lub nosisz okulary i już z pewnością będzie lepiej.

Ale sylwetka się przyda.

Brzydota

przez eura28 26 sie 2014, 03:16
Moja rada nie będzie oryginalna, ale odpowiednia fryzura, ładna cera, soczewki, ciuchy dobrane do typu sylwetki potrafią zdziałać cuda. Pooglądaj sobie w internecie zdjęcia gwiazd bez makijażu, to Ci się od razu humor poprawi ;)

Taka ciekawostka ode mnie - w niektórych krajach azjatyckich (szczególnie Korea Południowa) ludzie są tak zafiksowani na punkcie wyglądu, że do wizyty u chirurga podchodzą tak, jak my do wizyty u fryzjera. Jakby spojrzeć na celebrytów z tego konkretnie kraju, to w większości przypadków ciężko poznać na zdjęciach "z dzieciństwa", że to ta sama osoba, nie mówiąc już o tym, że must have przed każdym wyjściem jest kredka do oczu, sztuczne rzęsy, tasiemki do podklejania powiek (żeby oczy wydawały się większe), soczewki powiększające źrenice i masa makijażu, bo bez tego wyglądają tragicznie i naprawdę ciężko poznać, że to oni (Ty w porównaniu do nich wypadasz naprawdę lepiej na załączonych zdjęciach) :D

Także no ten tego.... Otwórz się troszkę na opinie ludzi z forum sugerujące zmianę fryzury (może lekkie zapuszczenie włosów), inny typ ciuchów, pracę nad sylwetką i takie tam różne. Osoba "brzydka" (tak jak jak się uparłeś), ale za to fajnie ubrana, z dobrze dobraną fryzurą i ogólnie sprawiająca wrażenie zadbanej moim zdaniem wygrywa w starciu z kimś, kto się urodził naturalnie piękny, ale za to wygląda niechlujnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez jetodik 28 sie 2014, 11:44
Owsik pokazałem Twoje foto dwóm dziewczynom i spytałem o opinię odpowiedziały, że nie jesteś w Ich typie, jedna dodała, że wyglądasz jak sympatyczna postać z kreskówki :bezradny:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 28 sie 2014, 14:49
O tym pisałem cały czas, że dla kobiet jestem prawie zawsze nie w typie i to jest nie do przeskoczenia, bo to wina mojej twarzy, która jest odbierana jako totalnie aseksualna. Dlatego wiem, że żadne fryzurki czy ćwiczenia nie są mi w stanie pomóc Postać z kreskówki to dobre porównanie, sympatyczny, ale nigdy na randkę. :(

-- 28 sie 2014, 14:11 --

Przeciętna osoba nie ma tak, że prawie zawsze jest nie w typie.

Brzydota

przez Follow_ 28 sie 2014, 17:50
moze operacja plastyczna?

ja się nad takową zastanawiam...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Brzydota

przez Arhol 28 sie 2014, 17:54
Autor pisał że ma przeciwwskazania medyczne
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Brzydota

przez inspektor_erektor 28 sie 2014, 18:16
owsik, a czemu nie możesz zrobić operacji plastycznej, mając słabszy wzrok? Co dokładnie lekarz ci powiedział? bo zastanawiam sie dlaczego masz takie przeciwskazania, skoro to nie operacja oczu tylko nosa, tzn domyślam się ale wole się upewnić od ciebie

Brzydota

przez owsik 28 sie 2014, 20:13
Między innymi dlatego nie wolno jak się ma za wysokie ciśnienie w oku. Gdy ma się problem z pryszczami też nie bardzo. Taką odp dostałem na zwykłej konsultacji. Raz jednak wysłałem też przez internet zdjęcie i nawet po operacjach plastycznych dano mi do zrozumienia, że przystojny nigdy nie będę.
Sam się zastanawiałem co musiałbym zrobić, żeby w ogóle moja twarz przestała być odbierana jako aseksualna I doszedłem do wniosku, że potrzebowałabym zrobić sporo operacji plastycznych takich jak: nosa( sama operacja nosa, aż tak by nie zmieniła braku mojej atrakcyjności wbrew temu co niektórzy mogą myśleć.), wstawić sobie implanty policzków i brody. Myślę, że dopiero po tylu zabiegach przestał bym być odbierany z twarzy jako osoba niemęska, nierandkowa.

W przypadku kobiet czasami wystarczy dobrze dobrany podkład i dobrze nałożony bronzer, by znacząco poprawić swój problem braku atrakcyjności.
Ostatnio edytowano 28 sie 2014, 20:16 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Doberman 28 sie 2014, 20:14
owsik, według mnie wyglądasz normalnie.
Doberman

Brzydota

przez inspektor_erektor 28 sie 2014, 20:15
owsik, no tak... tylko czy wtedy byłbyś sobą? mam na myśli te wszystkie operacje.

a odnośnie ciśnienia w oczach, to musialeś robić jakieś specjalistyczne badanie pod tym kątem, czy masz stwierdzoną jakąś chorobe?

Brzydota

przez owsik 28 sie 2014, 20:17
Tak mam chorobę oczu. Myślę, że byłbym szczęśliwszy, gdybym nie był wiecznie nie w typie. Doberman tak tak, właśnie to jest taki rodzaj,, mowy", który się używa w stosunku do brzydali czyli jesteś przeciętny, albo normalnie wyglądasz. Fakty temu jednak zaprzeczają jestem niepociągający fizycznie dla mnie to jest brzydota.
Ostatnio edytowano 28 sie 2014, 20:23 przez owsik, łącznie edytowano 2 razy

Brzydota

przez JERZY62 28 sie 2014, 20:17
Doberman, dobrze masz z małym zarostem na twarzy przynajmniej nie masz dużo do golenia, nie uważasz?Ja bym tak chciał.
♪♪♪

Brzydota

przez owsik 28 sie 2014, 20:21
Tak, że brak urody to nie jest nic fajnego. Można powiedzieć, że mam pecha zawsze jakieś, ale.

Sortuj wg