Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez papierowykot 23 sie 2014, 23:05
Arhol napisał(a):papierowykot, Ostatnie upomnienie,jeszcze 1 prowokacyjny/obrażający kogoś post i poleci nagroda.

O tym czy jest prowokacyjny dowiesz się, jeśli odniesie taki efekt. To sprawa indywidualna.
Moim zdaniem było to żartobliwe.

Brzydota

przez Krzysiek85 24 sie 2014, 02:37
papierowykot napisał(a):
Arhol napisał(a):papierowykot, Ostatnie upomnienie,jeszcze 1 prowokacyjny/obrażający kogoś post i poleci nagroda.

O tym czy jest prowokacyjny dowiesz się, jeśli odniesie taki efekt. To sprawa indywidualna.
Moim zdaniem było to żartobliwe.

Tu ludzie potrzebują pomocy i wsparcia.Wrzuty mają na codzień.Uszanuj człowieka i doradź mu jak możesz...A jak nie możesz to nie przeszkadzaj.To nie jest śmietnik

Brzydota

przez goodluck 24 sie 2014, 08:53
owsik napisał(a):Mam 28lat jestem też niski ledwo 165cm może 164cm zawsze byłem bardzo niski.

Jak bym tyle miał cm (wzrostu) to byłym najszczęśliwszy na tej planecie
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Nicholas1981 24 sie 2014, 09:57
Gdyby szczęście zależało od wzrostu i ładnej buźki pewnie byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. więc czemu kurna nie jestem?
Nicholas1981

Brzydota

przez libertynka 24 sie 2014, 10:17
Nicholas1981, myślę, że jednak lepiej być obłędnie przystojnym i nieszczęśliwym, niż po prostu brzydkim i nieszczęśliwym. dostałeś bonus od życia w postaci wyglądu i wzrostu, a co się dzieje w Twojej głowie to już inna bajka.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Brzydota

przez Nicholas1981 24 sie 2014, 10:26
libertynka, wolałbym być brzydki i szczęśliwy

-- 24 sie 2014, 10:30 --

A co do wzrostu i powodzenia - wystarczy się przyjrzeć niektórym aktorom: Woody Allen - 165 cm i paskudny a jakie ma powodzenie? Są jeszcze niżsi: Dany deVito (5 stóp czyli 152 cm), tuż za nim znalazł się Michael J. Fox oraz Emilio Esteves ze wzrostem 164 cm.
Nicholas1981

Brzydota

przez libertynka 24 sie 2014, 10:30
Nicholas1981, nie masz takiej możliwości. wyglądu nie zmienisz, możesz tylko odnaleźć lub wypracować swoje szczęście.

-- 24 sie 2014, 10:35 --

aktorzy się nie liczą, bo oni mają powodzenie dlatego, ze są aktorami, bez względu na to jak wyglądają i ile mają wzrostu
vel veganka

Brzydota

przez carlosbueno 24 sie 2014, 10:55
Nicholas1981 napisał(a):Gdyby szczęście zależało od wzrostu i ładnej buźki pewnie byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. więc czemu kurna nie jestem?

No ale przynajmniej nie masz problemu z powodzeniem u kobiet, ja to może brzydki nie jestem ale też na sam wygląd kobiety też nie "złapię" zresztą u mnie nieśmiałość i brak zdecydowania jest głównym problemem.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez Vinci 24 sie 2014, 11:16
Nicholas1981 napisał(a):Gdyby szczęście zależało od wzrostu i ładnej buźki pewnie byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. więc czemu kurna nie jestem?

Może po prostu wszystko, co najlepsze - jeszcze przed Tobą?
Tylko od siebie można wymagać więcej - niż można.

Brzydota

przez Candy14 24 sie 2014, 13:10
na 30stkę chcę sobie zrobić profesjonalną sesję foto w bieliźnie, albo bez :mrgreen: tak dla siebie, na pamiątkę.

:great: podoba mi sie ten pomysl
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Brzydota

przez owsik 24 sie 2014, 13:52
Nicholas1981
A co do wzrostu i powodzenia - wystarczy się przyjrzeć niektórym aktorom: Woody Allen - 165 cm i paskudny a jakie ma powodzenie? Są jeszcze niżsi: Dany deVito (5 stóp czyli 152 cm), tuż za nim znalazł się Michael J. Fox oraz Emilio Esteves ze wzrostem 164 cm.

Moim zdaniem jeżeli chodzi o tych konkretnych aktorów przykład bardzo nie trafiony.
Część ludzi mówi mi , że jestem podobny do Woody Allena.

-- 24 sie 2014, 13:02 --

goodluck napisał(a):
owsik napisał(a):Mam 28lat jestem też niski ledwo 165cm może 164cm zawsze byłem bardzo niski.

Jak bym tyle miał cm (wzrostu) to byłym najszczęśliwszy na tej planecie

Rozumiem, to bo niski wzrost na pewno nie pomaga mężczyźnie, ale 165cm to uwierz mi to mało.

Badacze analizowali dane (daty urodzin, wzrost i przyczyny ewentualnego zgonu), zebrane w grupie blisko 1,3 mln szwedzkich poborowych z okresu 30lat (1968-99). Następnie porównali wyniki z danymi dla całej populacji. Okazało się, że w grupie najmniejszych mężczyzn było dwa razy więcej samobójstw niż w grupie panów o najwyższym wzroście! Co więcej, z ich obliczeń wynikało, że każde dodatkowe 3 centymetry wzrostu oznaczają spadek ryzyka popełnienia samobójstwa aż o 9 proc.!

Czytaj więcej na http://facet.interia.pl/ciekawostki/new ... ign=chrome

Brzydota

przez libertynka 24 sie 2014, 16:03
Candy14 napisał(a):
na 30stkę chcę sobie zrobić profesjonalną sesję foto w bieliźnie, albo bez :mrgreen: tak dla siebie, na pamiątkę.

:great: podoba mi sie ten pomysl

no to też sobie sprezentuj ;)
vel veganka

Brzydota

przez zmęczona_wszystkim 24 sie 2014, 16:47
[quote="Nicholas1981"]libertynka, wolałbym być brzydki i szczęśliwy

Gdybyś był szczęśliwy, to kwestia urody lub jej braku byłaby już drugorzędna.

nie uważam, żeby WSZYSTKO zależało od wyglądu, ale jak ktoś mówi, że wolałby być brzydszy zamiast ładny, to nic tylko przez kolano przełożyć i kilkadziesiąt batów na goły tyłek :D Albo i więcej :mrgreen: chociaż byłaby lepsza kara: przebywanie w ciele kogoś np. brzydkiego, grubego, w okularach (i co tam jeszcze do kompletu), itp. Wtedy te mówiące tak osóbki zrozumiałyby ile się trzeba postarać, żeby nadrobić te wszystkie wady i być traktowanym przez innych tak jak ci, którzy od życia w bonusie dostali ładną buźkę i atrakcyjne ciało :mrgreen:

Brzydota

przez Candy14 24 sie 2014, 16:55
libertynka, moja 30stka juz dawno minela ;) ale w sumie lubie swoje cialo wiec czemu nie? ...pomysle :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg