Ogromne obawy...

Inne zaburzenia.

Ogromne obawy...

przez HansKlosz 16 wrz 2013, 21:48
grzesiu0923 zlej to wszystko! Podniecają cię kobiety to jest git! Lubisz patrzeć na facetów to też nic złego. Zaakceptuj siebie takim jakim jesteś i tyle - z czasem wszystko się wyprostuje ;). Jeżeli te myśli nie dają Ci spokoju to idź do psychologa - chyba, że wolisz dalej się szarpać wewnętrznie i tracić energię.
HansKlosz

Ogromne obawy...

przez kamysto 16 wrz 2013, 23:29
A jeszcze tak mi się przypomniało. To co Ci tam napisali na innym forum. Ktoś ci napisał "Potworny konflikt wewnętrzny rodzi potworne napięcia które rozwiązujesz poprzez natręctwa i inne objawy nerwicowe. Tylko psychoterapia ktora pozwoli ci przyjąc i zaakceptować to kim jestes i jaki jesteś jest w stanie wyleczyć twoje zaburzenie. zaakceptujesz, ze jesteś gejem to natręctwa mina."

Ale głupoty. Z tego wynika, że jak ktoś miałby nerwicę natręctw polegającą na tym, że chce zamordować całą rodzinę to powinien pogodzić się z samym sobą, zamordować rodzinę i udać się na psychoterapie.
Jakiś czas temu zdiagnozowano mi schizofrenie, ale czuje się dobrze. A to mój blog

Ogromne obawy...

przez grzesiu0923 17 wrz 2013, 23:34
Napisałem już mejla do pani psycholog w celu spotkania się, nie wiem jak to będzie jak coś, ale narazie nie dostałem odpowiedzi, a pisałem wczoraj. Co do problemu, momentami jest lepiej, a raz gorzej. Proszę Was jeszcze o pomoc i jakieś uspokojenie, że to nie objaw homo :( Ja wiem, niektóre rzeczy się może powtarzają, ale napiszę jeszcze raz. Bo ja mam tak, że kiedyś jeszcze przed wakacjami miałem tak, że patrzyłem na dziewczyny, wiem że to głupie może, ale patrzyłem na nie myślałem, fajnie może mieć taką dziewczynę itd. Teraz jak patrzę, to te myśli odeszły... bo siedzi, że może jestem gejem... bo nie potrafie zagadać, jakoś mnie tak nie ciągnie... moze jakis wpływ ma na to, wiem to jest wstydliwe, ale w twarz bym tego raczej nie powiedział... częsta masturbacja? Przeraża mnie też taki fakt, mowie, ze np. zobacze przystojnego aktora. Dzisiaj tak było, były mysli nawet ustabilizowane, myslalem ze moze jestem normalny, ciężko mi to opisać, staralem sie patrzec na kazda ładna dziewczynę i coś mysleć o niej. Ale przejde do tego aktora, zobaczyłem przystojnego aktora i jakos tak się wpatrzyłem na niego bo mnie pociągał... Twarz taka męska i w ogóle... i znów wróciło to przerażenie, że patrzę na jego, na innych facetów ( staram sie nie patrzec, niektorzy mi nie przypadają do gustu, ale są tacy ze mi przypadną i pojawia się przerażenie, że coś jest nie tak ). Staram sie tez nie patrzeć tak na swoja meska twarz, nie skupiac sie tak na sobie, bo to wplywa zapewne. Staram sie skupiac na kobiecych twarzach, sylwetkach, ale ciezko mi sie tak przestawic :( Nie wiem czy to jest przyczyna tego ze tak jak to kolega taki fajnie napisal zakodowalem sobie męskie piękno, czy czegoś innego... dalej jest zle, psycholog nie odpisał, wiec prosze pomozcie mi:( Po prostu mam tak ze popatrze w ekran tv i widze przystojnego goscia, to cos mnie uderza, pociąga w nim, w sensie ze podoba mi sie on, tak jak ja sie podobam sobie meska twarz. A jeszcze nie daj boze raz jak mialem fantazje o kobiecie, to naszły mnie mysli o facecie takim obraz przywolal sie jak był goły i boje sie zeby mnie to nie podnieciło? nie podnieca raczej, ale boje sie, ze jak pomysle o tym ze to podnieca dziewczyny to moze i mnie by? Tez sie boje tego ale mniej.... Mowie najgorsze jest to ze patrze, na facetow przystojnych i mnie pociągają wyglądem, tak jak ja siebie pociągam, a dziewczyny, twarze staram sie patrzec i myslec fajnie miec taka dziewczyne, ale moze mnie to mniej pociąga? najwazniejsza wg mnie teoria to taka, po raz 3x pisze ze na facetow przystojnych i mnie pociągają wyglądem, tak jak ja siebie pociągam,, niby nic takiego moze nie jest a mnie to przeraza:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg