Czy zachowanie kolegi było

Inne zaburzenia.

przez trek 06 lis 2012, 21:03
no dlatego ja sie nie dziwie, na swiecie jest wielu cwaniakow, zlodzieji, fałszywych chamow jak np. kolega autora, ktorzy wykorzystaja okazje. Ale zostawienie kluczykow w stacyjce nie podowoduje, ze ten zlodziej bedzie mniej winnym kradziezy do samochodu, ze wlasciciel ktory sie zachowal glupio nie powinien miec pretensje, owszem do siebie moze miec pretensje swoja droga, ale on nikomu nic nie zrobil tym zlego, natomiast zlodziej juz tak.
trek

przez Candy14 06 lis 2012, 21:05
trek, i o tym caly czas mowie :) kolega zachowuje sie nie w porzadku ale nie ma co jeczec skoro mu sie na to pozwala
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez tahela 07 lis 2012, 00:53
Vian napisał(a):
Wiola napisał(a):Pokój wynajmuje od starszej pani, której zwyczajnie może przeszkadzać dodatkowa osoba w domu. Na dodatek napisał ,że kolega spał w innym pokoju- czyli w części mieszkania , której nie wynajmuje. Zapewne to ona mu pościeliła itd. Uważacie ,że w takim wypadku nie należy podziękować?? :shock: Wobec tego ze mną jest coś nie tak :roll:

Ale czyj to był gość? Nie tej pani. Nie on się z nią umawiał, tylko kolega, więc to jego rzecz. Może kolega jej zapłacił, może się jakoś inaczej zrewanżował - ich rzecz.

Jakiś czas temu przenocowałam u koleżanki z uczelni, bo było późno i nie chciało mi się wracać, wynajmuje część domu od starszego małżeństwa. Przywitałam się, pożegnałam, ale nie dziękowałam, bo i za co? Nie ich gościem byłam, tylko mojej koleżanki. Też mi ktoś posłał, ale mówiąc szczerze nie wiem nawet, kto. I nie uważam, żebym była nie w porządku, koleżanka chyba też tak nie uważa.

no zgadzam sie

-- 07 lis 2012, 00:10 --

szeps napisał(a):
Candy14 napisał(a):szeps, dresy na ulicy to zupelnie inna sprawa. nie masz wplywu i nie Twoj grunt... tu wpuszczasz kolege do swojej przestrzeni i Ty tam rzadzisz

Dresy na Twoim osiedlu też Twój grunt :)

dresy na moim osiedlu to nie moj grunt, stoja obok i tyle
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez trek 07 lis 2012, 02:08
niepodziekowanie starszej pani bylo tylko przykladem, moze akurat to nie było specjalnie chamskie, jednak wystarczajaco wiele innych zachowac autor przedstawil, by uznac, ze ten kumpel to cwaniak i fałszywa menda.
trek

przez tahela 07 lis 2012, 02:11
trek,
ale przedstawił później,ze go wyzywał min.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez *Wiola* 07 lis 2012, 02:19
A piszcie co chcecie, ja bym wychodząc i żegnając się z gospodynią powiedziała : dziękuję za gościnę i takie zachowanie uważam za słuszne.
Asertywność kolegi to inna sprawa, bo skoro tyle było chamskich zachowań ze strony kumpla, to powinien sobie postawić pytanie - po co się z nim nadal zadaje?
Nie każdy potrafi wprost zwrócić uwagę - niestety. Jestem tego dobrym przykładem, niemniej w ch...a dam się zrobić raz, góra 2 , więcej nie ;)
Moderator

przez trek 07 lis 2012, 02:23
kto kogo wyzywał Tahela, bo sie pogubilem troche?

Lol teraz doczytałem kolejne akcje tego kolegi jego, jak mu skakal do gardla o byle bzdure, no buc niesamowity.

A autorze, powiedz mi jedna rzecz, czy dalbys mu rade w bojce? i jak juz by doszlo do otwartej wojny, jak oceniasz swoje szanse?
trek

przez tahela 07 lis 2012, 02:24
*Wiola*,
kurcze zalezy jak była sytuacja, jka ta pani jakos wyszła jak wychodził to0 co innego, ale jak siedział zamknieta w odrebnym pokoju i by szedł otwierał je drzwi , mowił ze chce podziekowac to byłby nietakt moim zdaniem, mam znajomych nocuje u znajomych ,zegnam sie z nimi, tak samo sie zastanwiam czemu z nim na to piwo?
no nie wiem juz tez w sumie
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez *Wiola* 07 lis 2012, 02:32
tahela, Tak jak napisałam, skoro pytała czy pani się zgadza na gościa i gość spał w jej części mieszkania, a nie w pokoju wynajmowanym przez autora, to wypadało się pożegnać i podziękować., Co innego jak idziesz do znajomych wynajmujących część mieszkania i korzystasz tylko z ich terytorium, wtedy faktycznie gospodarzowi jakby nic do tego.
Moderator

przez trek 07 lis 2012, 02:36
to jest drobiazg, no moze wypada, ale to jest nieporownywalne jak typ go wyzywa za jakies bzdury.
ta sytuacja z sniegiem, albo z grą, ehhh.
trek

przez Candy14 07 lis 2012, 02:36
POki co pani nie poczula sie urazona..przynajmniej autor o tym nie wspomnial a jestem pewna zeby tego nie przeoczyl bo kolekcjonuje wykroczenia kolegi bardzo dokladnie ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez trek 07 lis 2012, 02:41
nawet nie musi kolekcjonowac jest ich tyle, ze wezmie pierwsze kilka z brzegu co mu pamiec podsunie i juz
trek

przez tahela 07 lis 2012, 02:43
trek,
ale jakby jakas kumpela tak do mnie skakał agresja , wyzwiskami to bym podziekowała, miałam raz taki przypaek w liceum, dziewczyna była agresywna i podobne zachowanie, chamskie, wymiksowałam sie z tego jeszcze w liceum, przyszła raz do mnie i z łapami zaczela skakac podziekowałm za znajomosc , bo cos tam na nia niby powiedziała, później przepraszała,ale mnie to jakos nie przekonało , agresja żle na mnie działa
Ostatnio edytowano 07 lis 2012, 02:54 przez tahela, łącznie edytowano 2 razy
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Candy14 07 lis 2012, 02:44
trek, musi pielegnowac te urazy i rozkmniac po kolei bo ja np. po latach malzenstwa nie pamietam awantur i tego co moj eks mowil a bylo tego sporo a autor tak z rekawa wyciaga

Sortuj wg