Koszmar (opętanie)!

Inne zaburzenia.

Koszmar (opętanie)!

przez shinobi 03 paź 2011, 10:37
To już tylko egzorcysta może Ci pomóc. Skontaktuj się z proboszczem swojej parafii.

Koszmar (opętanie)!

przez shinobi 03 paź 2011, 10:41
Miałem kilka razy paraliż senny. Postaci nie widziałem, ale wyłem chyba.
Słabe uczucie ten paraliż przysenny, oj słabe.

Koszmar (opętanie)!

przez shinobi 03 paź 2011, 10:46
Ale ja nie mówię przecież, że nie to samo. Czytałem, że można widzieć postać, stąd też pewnie inna nazwa owego paraliżu, czyli "zmora nocna" (nie mylić ze "zmazą nocną", takie info dla nadpobudliwych).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Koszmar (opętanie)!

przez tahela 03 paź 2011, 11:30
A mnie sie kiedyś śnił szatan, wiedziałam że to Lucyfer, był duży , wyglądał jak z komisu Technokapłani to znaczy nie ma tam takiej postaci , ale by pasował, miał ogromne czerwne rogi,cały był czarny, długi ogon włochaty i wogóle cały był włochaty , w ręku trzymał czerwony harpun i mowil,ze przyszedł po mnie a z tyłu miał peleryne czerwoną jak Supermen i złoy łańcuch na szyi, duże czerwone usta i ogniste oczy.
Obudziłam się tka wydygana ,ze masakra jak powiedziął ze przyszedł po mnie, moze Ci sie sniło a myślałam ,ze tylko moj mozg jest w stanie coś takiego porąbanego wytworzyć :shock: :shock: :evil: :twisted: :evil: .
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Koszmar (opętanie)!

przez shinobi 03 paź 2011, 11:38
U mnie na mieście mówią, że szatan już tak nie wygląda, że się trochę przeobraził, że wygląda jak Nergal. I że nie znamy dnia, ani godziny, bo działa podstępnie i skrycie. To może być w sumie prawda.

Koszmar (opętanie)!

przez tahela 03 paź 2011, 12:04
Nergal to swój chłop jest ja go kofciam, co do zmiany wyglądu to się mylą w końcu wiem kto mnie się śnił, i był taki nowoczesny, kurcze szkoda ,ze nie mam zdolnosci plastycznych , taki raczej futurystyczny był,ale wszystkie dodatki ekstra szatańskie miał razem z supermanska pelerynką hihi.
Ale co moze być prawda ,ze ci się śniło, ze zmienił postać czy że dizał podstepnie ach te diabły wiesz mnie sie nie snił byle kto jakiś Boruta czy Rokita, ale sam Lucyfer pan piekieł,no :twisted: :twisted: :twisted: :roll: ;) :twisted: .
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Koszmar (opętanie)!

przez paradoksy 03 paź 2011, 12:09
Kokonik, idź do psychiatry. samodiagnozowanie się jeszcze nikomu nie pomogło :roll:
paradoksy

Koszmar (opętanie)!

przez nerwus nerwowus 03 paź 2011, 21:58
spokojnie, nasz mózg wysyła nam czasem różne sygnały. Czasami coś obejrzymy w telewizji coś przeczytamy zobaczymy jakiś obraz i nasza podświadomość płata nam figle. Takie sny to też w wielu przypadkach projekcja naszych podświadomych lęków,których na co dzień nie jesteśmy świadomi. Problem jest złożony,ale według mnie nie ma mowy o jakimś opętaniu. Psychoterapeuta to najlepsze wyjście bo ma największą wiedzę w tym temacie

Koszmar (opętanie)!

przez kicikici 03 paź 2011, 22:09
Kokonik napisał(a):Witam ,

kilka dni temu w nocy obudzilo mnie wycie jakiegos demona , glos byl tak straszny ze az sie obudzilem!dzis w nocy spie a tu widze obok mojej kanapy moja mame ktora miala wielkie czarne oczy patrzyla sie na mnie i slyszalem tylko straszne Wycie jestes mój!!Tak sie przestraszylem ze sie obudzilem, nie wiem co to moze byc ale chyba nic pozytywnego wszystko wydawalo sie byc realne!!Wspominam jescze ze kilka lat temu z 7 jak nie wiecej spalem razem z bratem wszystko ok a tu nagle widze czarna zamazana postac ktora probowala mnie udusic ja walczylem chcialem sie obudzic powiedziec cos bratu by mi pomogl ale to czarne cos walczylo ,kilka minut pozniej obudzilem sie w lęku mowiac do brata ''czy ty zwariowales?co ty robisz , dlaczego mnie dusisz?!on odpowiedzial ze nie wie o co chodzi i ze mam spac, ok polozylem sie dalej . Nastepnego dnia rankiem slysze jak mama rozmawia z bratem w kuchni i slysze jak mowi do niego ze ktos chcial ja w nocy udusic, poszedlem do kuchni i powiedzialem ze ja mialem to samo tej samej nocy!brat mowi ze moze mielismy zly koszmar i tyle.Powiem tak nie wiem co sie dzieje nie wiem czy jest to cos zwiazanego z Religia ale nie zycze tego nikomu!Te wycie , ten glos i te oczy .....

Czy ktos wie co to moze byc?Gdzie mam sie udac?Dodam ze sam dalem sobie 3 lata tamu diagnodze fobia spoleczna lub nerwica lękowa!

Pozdrawiam

dlamnie to wygalda jak by byl duch u was w domu, skoro dwie osoby mialy to samo. Widocznie jakas zla dusza przyszla..ciekawe poco:)

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

Koszmar (opętanie)!

przez bigfish 03 paź 2011, 22:46
Może to Duchy Łakomczuchy? :shock:

Koszmar (opętanie)!

przez kicikici 04 paź 2011, 01:53
moze warto historie tego miejsca zbadac? dom ? mieszkanie? kto tam kiedys mieszkal? moze tam umarl? amoze ktos za wami chodzi? z jakiegos powodu.
Ja mialam cien w mieszkaniu ktory tez ukazal sie w mojej kuzynce mieszkaniu w poslce, aja za oceanem..

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

Koszmar (opętanie)!

przez shinobi 04 paź 2011, 08:09
Przypominam, że żyjemy w XXI wieku. :)

Koszmar (opętanie)!

przez Laima 04 paź 2011, 09:35
paradoksy napisał(a):Kokonik, idź do psychiatry. samodiagnozowanie się jeszcze nikomu nie pomogło :roll:

popieram
Laima

Koszmar (opętanie)!

przez New-Tenuis 04 paź 2011, 17:20
shinobi napisał(a):To już tylko egzorcysta może Ci pomóc. Skontaktuj się z proboszczem swojej parafii.

Nie no, błagam. Żyjemy w XXI wieku.

Ja myślę, że to jakieś urojenia, ale przecież psychiatrą nie jestem. W takiej sytuacji umówiłabym się niezwłocznie na wizytę u psychiatry.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Sortuj wg