Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pokrzywka idiopatyczna na tle nerwowym.


attems

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Bardzo proszę o wskazówki dotyczące leczenia pokrzywki na tle nerwowym. Dermatolog zaproponował leczenie bardzo silnym sterydem (Encorton) ale po 10 dniach kuracji nie ma żadnej poprawy, co zszokowało tegoż dermatologa. Niestety moje sugestie związane ze stresem obecnym w moim życiu pozostają bez odpowiedzi. Czy ktoś z Was może zaproponować dobry lek przeciwstresowy pozwalający rownież pozbyć się pokrzywki? Inaczej zadrapię się na śmierć, mam już całe ciało w strupach i ranach. Wystarczy niewielki stres aby wywołać reakcję alergiczną. Wszystkie leki antyhistaminowe oraz uspokoajające, dostępne bez recepty nie działają.

Proszę o pomoc!

 

Czy ktoś stosował Atarax?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attems, Moja ciocia też cierpi na tą przypadłość. Niestety niewiele pomagająleki przepisywane przez dermatologa.

Jesli masz to ewidentnie na tle nerwowym to nie lepiej pojść leczyć się w związku ze stressem? Terapia?

 

Ja stosowałam ponad rok temu Atarax. Nie zauważyłam ,żeby lek ten działał na mnie uspokajająco. Z tego co wiem jego spectrum działania jest delikatne. Podaje się go nawet dzieciom. No i Jak każdy lek może wywołać reakcje niepożądane.

No, ale musisz spróbować,żeby się przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że warto spróbować Ataraxu,leczy również alergię.Działa delikatnie i nie uzależnia.

Na mnie nie działa,ale na moją mamę tak,więc to różnie bywa

 

Nie wiedziałam,że jest taka choroba,to wyjaśnia u mnie,mam całe plecy wywalone w drobnych,swędzących krostkach a mi lekarz(rodzinny) kiedyś powiedział że to potówki

Biorę różne leki,jakoś nie ginie,tyle że nie do końca mnie uspakajają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×