Nienawiść do kobiet nabyta w dziećiństwie ?

Inne zaburzenia.

przez linka 21 mar 2011, 20:10
Zakonnica opowiadała ci o psychiatrze który zahipnotyzował kolesia....? :shock:
Może nie rozmawiaj o tym z zakonnicami tylko z porządnym terapeutą.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ver 21 mar 2011, 20:12
nie rozmawiałem o tym z zakonnicą tylko to było na zwykłej lekcji religi - temat był właśnie o takich różnych grzesznych praktykach jak hipnoza to było jeszcze za czasów liceum.
ver

przez marcja 21 mar 2011, 20:16
Hmmm, nawet pojecia nie masz, ile ojcow ( i matek tez dosc pokazna ilosc) nie chcialo dziecka w pierwszych etapach ciazy,a nawet przez caly czas jej trwania... Jesli takie zachowanie (matki w szczegolnosci) na cokolwiek w jakis sposob wplywa, to raczej wynikiem jest nerwowosc nowonarodzonego dziecka (spowodowana tym, ze dziecko wyczuwalo przez okres plodowy nerwowosc i napiecie matki) Z nienawiscia do kobiet, mezczyzn czy obu plci ma to niewiele wspolnego. Badz ze soba calkowicie szczery i pomysl, co jest rzeczywista przyczyna...

Aaa dodam, ze pierwsza rzecz, ktora juz od razu mi sie nie podoba, to fakt, ze ojciec w ogole mowi Ci o czyms takim - o tym,ze matka Cie nie chciala... Co to ma Ci dac... Ta swiadomosc, ze Cie nie chciala, kiedy byla w ciazy ma Ci pomoc? To raczej watpliwe...
Ostatnio edytowano 21 mar 2011, 20:20 przez marcja, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ver 21 mar 2011, 20:18
ja innej przyczyny nie widzę.

-- 21 mar 2011, 19:22 --

dwa lata temu znalazłem stary list u mojego wuja i tam było napisane że za czasów jak byłem malutki to moja matka mnie zostawiła na jakiś czas z ojcem i wyjechała do swojej matki - moi starzy chcieli się rozejść ale jakoś się zeszli a ja w tym czasie bardzo płaczliwy się zrobiłem. Tak było napisane w tym liście. Mi się wydaję że to ma związek z tamtym okresem.
ver

przez marcja 21 mar 2011, 20:23
A wiec kierunek- terapia. Przyczyna znajdzie sie szybciej, niz myslisz. Jestem pewna, ze wiekszosc by znalazla nawet tu, przez forum ta prawdopodobna przyczyne, ale trzeba by bylo znac wiecej szczegolow z Twojego zycia, ale ich podawaniem byc moze nie jestes zainteresowany;)

przez ver 21 mar 2011, 20:24
dwa lata temu znalazłem stary list u mojego wuja i tam było napisane że za czasów jak byłem malutki to moja matka mnie zostawiła na jakiś czas z ojcem i wyjechała do swojej matki - moi starzy chcieli się rozejść ale jakoś się zeszli a ja w tym czasie bardzo płaczliwy się zrobiłem. Tak było napisane w tym liście. Mi się wydaję że to ma związek z tamtym okresem.
ver

przez marcja 21 mar 2011, 20:27
ver napisał(a):

O, to jest juz bardziej prawdopodobne...
A czego w kobietach nienawidzisz?

przez ver 21 mar 2011, 20:30
nie wiem tak do końca - to znaczy niby wiem ale nie chcę o tym mówić. Ta nienawiść tak sama z siebie przychodzi - nie wierzę że to da się usunąć.

-- 21 mar 2011, 19:32 --

Trudno by mi było nawet opisać tą nienawiść.

"Aaa dodam, ze pierwsza rzecz, ktora juz od razu mi sie nie podoba, to fakt, ze ojciec w ogole mowi Ci o czyms takim - o tym,ze matka Cie nie chciala... Co to ma Ci dac... Ta swiadomosc, ze Cie nie chciala, kiedy byla w ciazy ma Ci pomoc? To raczej watpliwe..." -

ojciec mi kiedyś w nerwach to powiedział przy matce jak się o coś wadzili
Ostatnio edytowano 21 mar 2011, 20:35 przez ver, łącznie edytowano 1 raz
ver

przez marcja 21 mar 2011, 20:34
Da sie, tylko trzeba chciec :smile: A skoro zalozyles taki temat, to znaczy, ze w gruncie rzeczy nie odpowiada Ci to, ze kobiet nienawidzisz ;)

przez ver 21 mar 2011, 20:37
temat założyłem bo chciałem się czegoś o tym dowiedzieć ale ja w to wątpię żeby mi jakaś terapia z tym pomogła. Wole jeść proszki.
ver

przez paradoksy 21 mar 2011, 20:42
ver napisał(a):temat założyłem bo chciałem się czegoś o tym dowiedzieć ale ja w to wątpię żeby mi jakaś terapia z tym pomogła. Wole jeść proszki.

jak wolisz proszki, to w ogóle nie wiem po co zakładałeś temat. jedno drugiemu przeczy.
paradoksy

przez marcja 21 mar 2011, 20:45
No wlasnie 8)

Chciales sie czegos o tym dowiedziec...To sie dowiedziales juz, ze pod plaszczykiem nienawisci w takich sytuacjach zwykle tkwi zwyczajnie lęk...

przez ver 21 mar 2011, 20:48
no ok. jem proszki SSRI więc może mi one pomogą się z tym lękiem jakoś uporać.

-- 21 mar 2011, 19:50 --

ale nie wiem czy ten lek ma dużo wspólnego z nienawiścią.
ver

przez paradoksy 21 mar 2011, 20:58
leki wyciszają lęki, niepokój.
to tak jak zamiatanie problemów pod dywanik - w końcu i tak będziesz musiał to posprzątać, bo się potkniesz o kupe kurzu ;)
paradoksy

Sortuj wg