mam wystraszone oczy

Inne zaburzenia.

mam wystraszone oczy

przez malamimi87 06 sty 2011, 20:12
Witam. Na schizofrenie choruje od ponad roku i muszę powiedzieć że przez ostatni rok dawałam sobie z tym wszystkim radę. Niestety ostatnio mam strasznie "wystraszony" wzrok. Postanowiłam że rzucę papierosy i od tamtej pory nie umialam poradzić sobie ze stresem. Chodzę spięta jak struna. Do papierosów wróciłam aby jakoś odreagować ale nadal borykam się z przerażonym wzrokiem. Ciężko jest mi mrugać rzęsami. Może to dla was błahy problem, ale ludzie dziwnie na mnie zaczęli patrzeć. Doprowadziło to do tego że zaczęłam bać się ludzi. Co z tym wzrokiem moim się stało. W stresowych sytuacjach a mam ich dużo na każdym kroku bo przejmuję się wszystkim i ogólnie życiem mam ten wystraszony wzrok. Czy ktoś z Was miał tak kiedyś?
Ostatnio edytowano 06 sty 2011, 21:30 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do "pozostałych zaburzeń"

Re: mam wystraszone oczy

przez harpagan83 06 sty 2011, 21:59
Ja też mam problemy z kontaktem wzrokowym, albo mam agresję w oczach, albo lęk. faktycznie ludzie dziwnie reagują.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Pluto 06 sty 2011, 22:09
Ja psychozę ale mam smętne oczy jakby codziennie płakał :shock:
Pluto

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez daredevil20 07 sty 2011, 17:07
zacznij oglądać filmy które wzruszają, chwytają za serce, na których będziesz płakać ;) po miesiącu zobaczysz, że ludzie zaczną patrzeć na Ciebie z troską :) i uśmiechaj się ;p;p uśmiech to polowa zdrowia;)

Sortuj wg