Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

daredevil20

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Wiesz moja sugestia brzmi: lepiej skontaktować się ze specjalistą. Mam 3 teorie, ale każdej czegoś brakuje. Bez wchodzenia w kontakt interpersonalny trudno jest odkryć jej charakter i ewentualne zmiany.
 2. Jeśli chcesz sprawdzić czy rzeczywiście zostałaś zahipnotyzowana zrób prosty test. spójrz w lustro, w swe oczy jeśli zobaczysz coś dziwnego to koniecznie napisz. Na forum. - zastrzeżenia do tej techniki pw!
 3. Najlepiej zapytać. Jeśli mama nie wyrazi zgody sporządź wcześniej solidną listę argumentów i stwórz z nią umowę w której zawarte będą postulaty które musisz dotrzymać i spełnić. I najważniejsze bądź pewnym siebie.
 4. Jak dawno zauważyłeś różnicę? Czy jest ona duszą towarzystwa, Czy w śród znajomych uchodzi za atrakcyjną osobę?? Czy umie uargumentować swoją rację?? Jak daleko posuwa się do spełnienia swoich celów?
 5. Fałszywe wspomnienia powstają poprzez zaaplikowanie nowych wspomnień, nie wyparcia. Takie osoby podłapują idee i tworzą do niej wyimaginowaną rzeczywistość. Najczęściej fałszywe wspomnienia są traumatycznymi wspomnieniami. Bo zamierzam podać Ci adres [Dodane po edycji:] Dalej dostrzegam różnice wytłumaczyć Ci ją?? Czy sam się domyślisz?
 6. Chcesz wiedzieć czy jesteś niedorozwinięta?? więc na podstawie dwóch Twoich wypowiedzi stwierdzam że jesteś absolutnie zdrowa pod kontem sprawności umysłu. Masz bardzo wysoka samokrytykę wiele od siebie wymagasz i z pewnością cierpisz na traumę związaną z dzieciństwem, która objawia się lekkim lękiem. Poza tym często jesteś odważna, zdarza Ci się mieć takie dni w których stwierdzasz że jesteś tak bardzo ale to bardzo szczęśliwa że nie możesz sobie przypomnieć tego uczucia noo wiesz szczęścia. innym razem bywa odwrotnie. Moja rada: Jesli lęk będzie Ci bardzo ale to bardzo dokuczał zgłoś się do terapeuty :) I ciesz się tym jaką wspaniałą osoba jesteś. serdecznie Pozdrawiam:)
 7. Podczas "leczenia" fałszywych wspomnień używa się często hipnozy jako podstawowej terapii. w celu ich zniszczenia bądź "wydobycia" prawdy. pw zauważam różnice a ty nie??
 8. Moi przedmówcy mają rację. Internet Ci nie pomoże, musisz się zgłosić do specjalisty. A co do hipnozy, zastosowano na Tobie hipnozę dynamiczną i 3-ciego stopnia. Jednak została ona zrobiona bardzo nieumiejętnie albo genialnie, ponieważ - uważaj teraz powiem Ci coś bardzo ważnego.... nie znajduje żadnych poleceń dla podświadomości które były by nie prawidłowe lub się wyróżniały. A jeśli chodzi o kwestię uczuć do Twojej córki to hipnoza nie może zmienić uczuć tak głęboko zakorzenionych jak miłość macierzyńska, wszystko to jest winą depresji. Hipnoza jest jednym z rodzajów terapii! Udowodnić Ci że nie?? Właściwie to na Twojej akceptacji bazuje cała hipnoza
 9. Jak długo trwają te stany, czy są one proporcjonalne, czy zauważyłeś uwyraźnienie jakiś innych cech podczas dobrego samopoczucia? Np. wzrost inteligencji spostrzegawczości twórczości chęci do snucia marzeń?
 10. Nie było żadnego przypadku całkowitego wyleczenia z tej choroby, można ograniczać, jej skutki, poprzez rozwijanie umiejętności samokontroli jak i odpowiednie leczenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej polecam przeczytać książkę pt "Psychopaci są wśród nas" Harego Roberta, a najlepszym skrajnym przykładem psychopaty jest Ted Bundy.
 11. Masz rację. Przepraszam , przesadziłem.
 12. Noo taaak zrób tak jak ci doradzają. To zachowanie ma swoją nazwę, EGOIZM!
 13. no tak :) zapomniałem wspomnieć o tomografii mózgu :) [Dodane po edycji:] Dzięki Korba
 14. a teraz opisz jaką zauważasz różnicę po sesjach
 15. Chce się dowiedzieć czym to jest spowodowane. Jakie procesy myślowe działają nieprawidłowo. [Dodane po edycji:] żadnych teorii?? Jestem rozczarowany.
×