stan nieświadomości

Inne zaburzenia.

stan nieświadomości

przez banalna 30 sie 2010, 11:32
kiedy byłam w szpitalu po przedawkowaniu leków, znalazła, się w szpiączce - 4 dni
miałam wtedy różne psychozy, zwłaszcza po przebudzeniu, łącznie z oskarżeniem lekarzy o gwałt,
wizje były naprawdę nieziemskie,
ciągle do tego wracam w myślach i tęsknię za tym, zła byłam że udało im się mnie z tego stanu wyrwać, od 7 miesięicy już teraz codziennie odświeżam ten widok w pamięci i fantazjuje
czy ktoś z was miał podobnie i powiedział o tym komuś?

[Dodane po edycji:]

a poza tym to mnie wszystko wkurwia i wszyscy az mi się gotuje
banalna

Re: stan nieświadomości

przez Pasman 31 sie 2010, 07:40
Takie omamy to nic niezwyklego. Tak wiec jezeli masz zaufana osobe to spokojnie mozesz jej to powiedziec.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez banalna 31 sie 2010, 07:58
nie mówię bo nie mogę,
do tego dochodzą próby ponowienia takiej sytuacji, więc tu już nie ma nic normalnego, pytałam czy tak ktoś ma a nie czy to nie nadzwyczajne
banalna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 31 sie 2010, 08:00
banalna,
Tez za tym tęsknie ,za brakiem konieczności dokonywania wyborów ,za spokojem jakiego nigdy jeszcze nie doznałem .
Ja ,tak jak radzi przedmówca dużo o tym rozmawiałem . Tęsknota straciła nasilenie .Bo była tak duża ,że mogło się to dla mnie źle skończyć.
brokenwing

przez banalna 31 sie 2010, 08:04
tyle, że byłam już o krok od psychiatryka, jak zacznę o wszystkim mówić boje się, że tam w końcu wyląduje
banalna

przez brokenwing 31 sie 2010, 08:59
banalna,
To nie sala tortur ,jest tam mało fajnie .Jednak pomagają .
brokenwing

przez banalna 31 sie 2010, 10:16
pewnie macie racje, ale ja sobie na to nie mogę pozwolić, mam zobowiązania, rodzinę i dziecko w pierwszej klasie
banalna

przez juz 01 wrz 2010, 16:57
Takim stanom może chyba towarzyszyć uczucie ekscytacji. Oczywiście to co pisze to tak jakby pytać 5 latka w przedszkolu. Jednak jakos tak kojaże, że człowiek doświadcający takich stanów może czuć euforie. Nie wiem jednak czy nie chodziło o coś bardzo jaskrawego i karykaturalnego. Ty wydajesz sie zupełnie stabilna. Myśle że tylko osoba z dużą wiedzą może ci udzielić jakotakiej sensownej odpowiedzi. Ja miałem coś podobnego, lecz nie chodziło o wizje czy obrazy. Tak na marginesie jakiego charakteru były to wizje? Cos zupełnie nie z tego świata? O tematyce religijnej?
juz

przez banalna 02 wrz 2010, 08:37
nie religijnej, raczej prześladowczej, podobało mi się jak ktoś mnie krzywdził, a teraz myślę o tym jak sobie zaszkodzić jak się zranić,
banalna

Sortuj wg