Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość banalna

stan nieświadomości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

kiedy byłam w szpitalu po przedawkowaniu leków, znalazła, się w szpiączce - 4 dni

miałam wtedy różne psychozy, zwłaszcza po przebudzeniu, łącznie z oskarżeniem lekarzy o gwałt,

wizje były naprawdę nieziemskie,

ciągle do tego wracam w myślach i tęsknię za tym, zła byłam że udało im się mnie z tego stanu wyrwać, od 7 miesięicy już teraz codziennie odświeżam ten widok w pamięci i fantazjuje

czy ktoś z was miał podobnie i powiedział o tym komuś?

[Dodane po edycji:]

a poza tym to mnie wszystko wkurwia i wszyscy az mi się gotuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie omamy to nic niezwyklego. Tak wiec jezeli masz zaufana osobe to spokojnie mozesz jej to powiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

nie mówię bo nie mogę,

do tego dochodzą próby ponowienia takiej sytuacji, więc tu już nie ma nic normalnego, pytałam czy tak ktoś ma a nie czy to nie nadzwyczajne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

banalna,

Tez za tym tęsknie ,za brakiem konieczności dokonywania wyborów ,za spokojem jakiego nigdy jeszcze nie doznałem .

Ja ,tak jak radzi przedmówca dużo o tym rozmawiałem . Tęsknota straciła nasilenie .Bo była tak duża ,że mogło się to dla mnie źle skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

tyle, że byłam już o krok od psychiatryka, jak zacznę o wszystkim mówić boje się, że tam w końcu wyląduje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

banalna,

To nie sala tortur ,jest tam mało fajnie .Jednak pomagają .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

pewnie macie racje, ale ja sobie na to nie mogę pozwolić, mam zobowiązania, rodzinę i dziecko w pierwszej klasie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takim stanom może chyba towarzyszyć uczucie ekscytacji. Oczywiście to co pisze to tak jakby pytać 5 latka w przedszkolu. Jednak jakos tak kojaże, że człowiek doświadcający takich stanów może czuć euforie. Nie wiem jednak czy nie chodziło o coś bardzo jaskrawego i karykaturalnego. Ty wydajesz sie zupełnie stabilna. Myśle że tylko osoba z dużą wiedzą może ci udzielić jakotakiej sensownej odpowiedzi. Ja miałem coś podobnego, lecz nie chodziło o wizje czy obrazy. Tak na marginesie jakiego charakteru były to wizje? Cos zupełnie nie z tego świata? O tematyce religijnej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

nie religijnej, raczej prześladowczej, podobało mi się jak ktoś mnie krzywdził, a teraz myślę o tym jak sobie zaszkodzić jak się zranić,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi