Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Saraid 13 lip 2013, 17:23
carlosbueno, zabrzmi to może patetycznie,ale cierpienie nauczyło mnie cieszyć się chwilą i drobnostkami oraz mieć swiadomosc tego co jest ważne .
Saraid

Myśli samobójcze

przez Siding Spring 13 lip 2013, 18:10
Prawda jest taka ze im czlowiek ma wieksza samoocene tym bardziej szczesliwy potrafi byc. Niestety samoocena wedlug mnie wynika z tego jacy sie urodzimy(geny/chemia mozgu) a gdzies 30% to srodowisko zewnetrzne. Tak jak to widze. Po prostu niektorzy maja juz szczescie rodzac sie i postrzegajac swiat tak a nie inaczej.

Myśli samobójcze

przez mrrafal 15 lip 2013, 21:07
lubudubu, myślę że należy również wspomnieć o ogromnym wpływie pracy nad sobą. Bardzo ważna i często pomijana rzecz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Arhol 18 lip 2013, 22:24
I znow...co bardziej absurdalne,nawet brak logicznego powodu,ot mysli o zgonie i samoboju :roll:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Myśli samobójcze

przez Aranjani 18 lip 2013, 22:29
Kestrel, ani mi się waż !!! Jesteś fantastycznym człowiekiem i z całego serca Cie proszę... nie trać wiary w siebie.
Aranjani

Myśli samobójcze

przez asela 18 lip 2013, 22:29
Myśli samobójcze ma bardzo wiele osób, ale nie każdy potrafi się do tego przyznać..
Po mimo swojego młodego wieku wiem co to są myśli samobójcze..
Niestety miałam nawet styczność z takową osobą..
I powiem tak, jak bym w tedy wiedziała jak z taką osobą rozmawiać to nie było by do tragedii..
Niestety stało się jak się stało - sama przez to też miałam wielokrotnie myśli samobójcze, które na szczęście się nie powiodły..

Myśli samobójcze

przez Arhol 18 lip 2013, 22:40
Aranjani napisał(a):Kestrel, ani mi się waż !!! Jesteś fantastycznym człowiekiem i z całego serca Cie proszę... nie trać wiary w siebie.

dzieki..
wiem ze to nie wyjscie,ale kazdy czasem traci sily,chwile gdy zwatpienie sa silne..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Myśli samobójcze

przez Aranjani 18 lip 2013, 22:48
Kestrel, wiem i doskonale Cie rozumiem. Ale wiem też że nie warto się poddawać. Wiesz że znam człowieka którego cudem odratowali... i teraz bardzo załuje a z drugiej strony sie cieszy, że dostał drugą szanse. Zabić się zawsze można, tylko po co i dla kogo? Dla siebie? Nie. Dla siebie trzeba walczyć. A Ty tą walkę już podjąłeś. Chwile zwątpienia, utraty sił zawsze będą. Ale dasz rade. Jesteś jednym z najbardziej wartościowych osób, które poznałam tutaj. Jak miałam doły wspierałeś mnie jak nikt inny, zawsze byłeś. Dlatego prosze... nie poddawaj się:) Nie warto. Nie chiałabym aby kogoś Takiego jak Ty tu na tym ziemskim padole zabrakło. Trzymaj się:)
Aranjani

Myśli samobójcze

przez Davin 18 lip 2013, 23:00
Kestrel, ja mam nieudana probe samobojcza i chyba wole sie tak meczyc niz miec znowu plukanie. :D To nie jest wyjscie chyba ze myslisz tylko o sobie.
Davin

Myśli samobójcze

przez na_leśnik 18 lip 2013, 23:01
Kestrel, Aranjani dobrze prawi. Nie znam Ciebie ani powodów dla których cierpisz, ale z doświadczenia wiem, że zwątpienia przychodzą i odchodzą. A decyzja o odebraniu sobie życia jest ostateczna. Z jednej strony ucina momentalnie ból, ale odbiera wszystkie szanse na szczęśliwe życie. No i odbiera Cię ludziom, którym na Tobie zależy.
Trzymam za Ciebie kciuki. Nie daj się!
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Myśli samobójcze

przez Aranjani 18 lip 2013, 23:05
davin, współczuje... ale z drugiej strony... fajnie jest dostać drugą szanse. Wtedy docenia się bardziej to co się ma.

na_leśnik, Trzymaj trzymaj. Bo to wspaniały facet :D
Aranjani

Myśli samobójcze

przez Arhol 18 lip 2013, 23:07
Aranjani, po co...? Nie wiem,by się nie męczyć?
Ech idiotyczny powód..
Dla kogo? Nikogo,nie mam osoby dla której by warto było pozbawić sie życia,jedynie dla siebie,by ewentualnie zapewnić spokój sobie od tego padołu,choć wiem,to marne wyjście...
Co do wsparcia,niema za co dziękować..
Dziś jeszcze nie czas się poddać...
Dzięki za dobre słowo..

-- 18 lip 2013, 22:11 --

davin, czasem ten skrajny egoizm jest,nie ukrywam,co do sposobu,"wybrałem" inny
na_leśnik, dzięki,i zdaje sobie sprawe ze to ostateczna decyzja..
Moderator

Myśli samobójcze

przez Aranjani 18 lip 2013, 23:11
Kestrel, Życie jest jakie jest. raz jest lepiej raz gorzej. Niejednokrotnie udowodniłeś że umiesz, chcesz i potrafisz walczyc o lepsze jutro dla siebie. No właśnie, przede wszystkim dla siebie :D
Aranjani

Myśli samobójcze

przez Davin 18 lip 2013, 23:12
Kestrel, teraz mozna powiedziec ze nie mam zadnego wsparcia a jeszcze pretensje. Z ladnego mieszkania wyladowalem juz sam nie wiem gdzie a jakos daje rade. Na zadna terapie nie chodze. :)
Davin

Sortuj wg