Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: mysli samobojcze!

przez edyta21 07 sty 2010, 23:28
:(chcialam usnac i juz nigdy sie nieobudzic zalamka :( :evil:

przez Pstryk 07 sty 2010, 23:30
Jw. To żadna odpowiedz.
Pstryk

przez *Monika* 08 sty 2010, 01:00
edytko21

Czasem trzeba sięgnąc dna,zeby się podnieść. Niedawno jeszcze nie rozumiałam tych słów. Dziś juz wiem jak to jest. Tylko w Tobie jest siła...i uwierzysz w to....tylko musisz, powinnaś pójsć do psychiatry po leki-koniecznie, a później na terapię. I niemartw się, wyjdziesz z tego.
Uwierz mi,ze po lekach poczujesz się lepiej, tylko musisz pamiętac,ze pierwsze tygodnie z lekami są bardzo trudne . Dzieje się tak do czasu kiedy organizm zaakceptuje i przyzwyczai się do medykamentów. A terapia? Cóż........czyni cuda.Naprawdę.

Napisz cos więcej. Od kiedy masz taki obniżony nastrój? Co takiego Twoim zdaniem moglo wpłynąc na Twoje złe samopoczucie?

Napiszę Ci jeszcze cos takiego......wrzesień i październik to dla mnie ..........nie mam słów,żeby opisac jak się czułam.
Teraz jest początek stycznia.
Lezenie rozpoczęłam pod koniec października.Czyli minęło 2,5 miesiaca. Jest lepiej! I u Ciebie też tak będzie!
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monika03 08 sty 2010, 15:53
ja chciałabym zasnac i sie juz nie obudzic:((((
monika03

przez Pstryk 08 sty 2010, 15:56
monika03, to donikąd nie prowadzi... postaraj się rozmawiać o tym co się dzieje.
Pstryk

przez monika03 08 sty 2010, 15:58
juz nikt nie chce słuchać:(:(
monika03

przez Pstryk 08 sty 2010, 16:01
.... hym jeśli Twoja rozmowa w realu wygląda tak jak Twoje posty tu na forum - to się nie dziwię. monika03, pisać jest łatwiej więc kurde napisz coś o sobie.
Pstryk

przez Pain 08 sty 2010, 16:06
Gringo, pytasz jak wyglądają moje stany psychotyczne. Miewam omamy czuciowe i wzrokowe. Od ponad miesiąca biorę na to leki i jak na razie jest lepiej.

przez Pstryk 08 sty 2010, 16:10
Pain, tyż miałam omamy! prawie zwariowałam od tego - nawet nie mogłam jeździć samochodem bo wtedy najczęściej coś 'słyszałam widziałam'. Do dzisiaj nie wiem, skąd się to wzięło... grunt, że minęło. Leki pomogły.
Pstryk

przez edyta21 08 sty 2010, 16:51
wiem co czujecie ja tez to czuje naszczescie mamy siebie ja nadal chce zasnac i sie nieobudzic dzis bylam w rejestracij u psychiatry i ,a, wizyte na 18
az sie poryczalam mam w sobie taki duzy zal naprawde jeszcze nikt mnie nierozumie mam wrazenie ze nikt ani juz nic niepomoze:( trudno jest sie wyzalic :roll:

przez *Monika* 08 sty 2010, 19:19
Edyta

Napisz co sie dzieje
Obrazek
Główny Moderator

przez joanna5 08 sty 2010, 22:09
edyta 21,bylam w podobnum stanie kiedys sie targnelam na swoje zycie,psychiatryk dawal duzo,pomagal przetrwac.to od rodzica masz taki maly wydruk-po co zyc etc,joanna5

przez edyta21 09 sty 2010, 10:16
musze sie wyzalic dzisiaj jest mi juz gorzej coraz gorzej tata mowi ze jestem glupia nic niewarta ciagle sie kloci z mama i ja wyzywa a ona niewidzi zadnego problemu jak juz mowilam jestem na informatyce na zaocznych chce sie wypisac bo niedaje sobie rady z nerwami mama jest przeciwko a ja jestem chora psychicznie a nie fizycznie . co mam zrobic co jest powodem moich nerwow ??

przez *Monika* 09 sty 2010, 12:40
edyta

Troche sie tego nazbieralo w Twoim zyciu, tak jak u wielu z nas. Jesli czujesz,ze jestes w blednym , zamknietym kole bez zadnych szans na polepszenie to powinnas udac sie do specjalisty. Kazdy z nas borykal sie z myslami, co zrobic,zeby sobie pomoc. Nerwica przyslania nam oczy. Terapeuta nam je powoli otwiera, to zmudny proces, ale jakze oplacalny.
Edytko prosze odwiedz psychiatre i udaj sie na terapie.
Jestes mloda i masz w sobie poklady energii, ktore blokuje teraz choroba. Wszystko sie ulozy, ale decyzja nalezy do Ciebie.
pisz, pytaj.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg