Ważne pytanie-szczera odpowiedź

Inne zaburzenia.

Ważne pytanie-szczera odpowiedź

przez milano3 13 mar 2010, 21:55
Siemka wszystkim !

Mam do was pytanko . Cierpię na depresje. Jednak dzieje się ze mną jeszcze coś innego. Mianowicie miałem kilka ataków, które objawiały się tym, iż byłem przekonany że nie mam ręki czy jelit. Jest jeszcze jeden problem. Jestem święcie przekonany, ze mam zairnice (raka węzłów chłonnych), gdyż moje węzły są powiększone. Oczywiście lekarze (było ich pięciu), wykluczyli ten nowotwór. Powiedzcie mi. Czy to mogą być początki psychozy ?

Biorę:

Sertragen 75 mg
Lerivon 30 mg/noc
Perazin 25mg/ noc
Xanax 0,25
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

Re: Ważne pytanie-szczera odpowiedź

przez miki74 14 mar 2010, 15:22
milano3 napisał(a): Jestem święcie przekonany, ze mam zairnice (raka węzłów chłonnych), gdyż moje węzły są powiększone. Oczywiście lekarze (było ich pięciu), wykluczyli ten nowotwór.
Cześć. Oczywiście nie jesteś chory na ziarnicę. To oni się znają na ziarnicy, Ty się na niej nie znasz. Ten objaw wygląda mi na typową hipochondrię.

Co do pozostałych objawów to nie wiem, jednak chyba zaryzykowałbym tezę, że to chyba jednak jakieś egzotyczne objawy nerwicy (lęku) i nic poważniejszego.
miki74

przez Pasman 19 mar 2010, 17:52
milano3 napisał(a):Powiedzcie mi. Czy to mogą być początki psychozy ?

dla mnie też to nie wyglada na psychozę.
ile czasu bierzesz te leki ?
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 19 mar 2010, 18:24
Owszem, jest cos takiego jak depresja psychotyczna, ale u Ciebie to zdecydowanie hipochondria, czyli poczatki objawow nerwicowych. Psychoza jest takim stanem, w ktorym przeswiadczenie o rzeczywistosci jakiegos urojenia jest tak silne, ze odbiera mozliwosc kierowania swoim postepowaniem. Czegos takiego u Ciebie nie wyczytalem. A lęki, owszem, dość egzotyczne, ale to tylko urojenie ;)
Apropo tej depresji - to byla Twoja pierwsza diagnoza?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg