Deprim

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Deprim

przez Sabaidee 21 sty 2012, 23:29
Kiya napisał(a):KrasnalSRRI, Naucz się czytać ze zrozumieniem i PISAĆ.

Może wystarczy dziurawiec.
Sabaidee

Deprim

przez Spooky 23 sty 2012, 17:52
Deprim jest lekiem. Bez recepty, ale tak jak każdy lek podlega pod prawo farmaceutyczne. W przeciwieństwie do suplementów diety, które w świetle prawa są... żywnością.
Pochodzenie substancji czynnej nie ma znaczenia. Jest to słabe SSRI i tu nie ma dyskusji.
Morfina też jest naturalna (akurat ta produkowana na skalę przemysłową, jest sztucznie wytwarzana, ale substancja czynna ta sama).
Myślę, że jeśli ktoś nie ma doświadczenia z lekami i zastanawia się nad farmakoterapią, warto zacząć od tego.

I jeśli ktoś się zabiera za Deprim, to trzeba brać do 2 miesięcy, żeby ocenić czy są jakieś efekty. Odstawianie np. po 3 tygodniach to strata czasu i pieniędzy.

Deprim

przez KrasnalSRRI 24 sty 2012, 13:10
Kiya napisał(a):Pegi, obawiam się, że Deprim nie będzie dużo skuteczniejszy od herbatki, skoro i jedno i drugie jest na bazie dziurawca. Ale leki na każdego działają inaczej... Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz...

chyba ty nie piszesz ze zrozumieniem ja czytam z zrozumieniem i kazdy wywnioskuje tutaj z tego co napisalas ze deprim nie bedzie duzo skuteczniejszy od herbatki wiec sie mylisz bo deprim bedzie o wiele skuteczniejszy i bedzie skuteczny a herbata wogle nie bedzie skuteczna w depresji bo niema takiego prawa i sie nie ślin :great:

-- 24 sty 2012, 13:15 --

Spooky masz racje deprim jest lekiem bo zawiera subs ktore podnoszą neuroprzekazniki tak samo zadziała nalewka ale herbata nie bedzie działac wogle, co do okresu tez tak mysle ze do miesiaca to naprawde niema co liczyc na duze wyniki po dlugim czasie pojawia sie poprawa pani Kiya jestem dyslektykiem i nie ladnie sie smiać z tego po drugie jakos idzie zrozumiec co pisze bład ort nie zamazuje sensu tego co pisze i jedynie to co napisalas swiadczy o tobie pozdrawiam :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dziurawiec - stosował ktoś?

przez Stonka 05 paź 2012, 10:25
?
Ostatnio edytowano 05 paź 2012, 11:06 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono , stonka, przed założeniem nowego wątku :szukam:

Deprim

przez Saraid 05 paź 2012, 11:27
Stonka, ja wraz z innymi ziołami,jako środek wspomagający..w leczeniu zaburzeń
nerwicowych.
Saraid

Deprim

przez Ferdynand k 23 paź 2012, 12:11
Spooky napisał(a):Deprim jest lekiem. Bez recepty, ale tak jak każdy lek podlega pod prawo farmaceutyczne. W przeciwieństwie do suplementów diety, które w świetle prawa są... żywnością.
Pochodzenie substancji czynnej nie ma znaczenia. Jest to słabe SSRI i tu nie ma dyskusji.
Morfina też jest naturalna (akurat ta produkowana na skalę przemysłową, jest sztucznie wytwarzana, ale substancja czynna ta sama).
Myślę, że jeśli ktoś nie ma doświadczenia z lekami i zastanawia się nad farmakoterapią, warto zacząć od tego.

I jeśli ktoś się zabiera za Deprim, to trzeba brać do 2 miesięcy, żeby ocenić czy są jakieś efekty. Odstawianie np. po 3 tygodniach to strata czasu i pieniędzy.

no można dorzucić dnri selektywne/mniej selektywne NRI z psychotropów i jeszcze mianserynę/mirtazapinę
to ciekawe hipercyna to I MAO i SSRI w jednym
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg