Książki

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez Mada 27 mar 2006, 16:39
Biegne kupic ta ksiazke :)
There are some defeats more triumphant than victories.
If you don't risk anything you risk even more.
"[Spring is] a true reconstructionist."

przez aska 27 mar 2006, 20:46
absolutnie sie z tym zgadzam.dużo zależy od naszego myślenia.i dopóki tego sobie nie uświadomimi to bedziemy bładzic

przez forever 02 kwi 2006, 18:42
książka obowiązkowa dla każdego "potęga podświadomości' Murphego,
c.Sisson .Wewnętrzne przebudzenie'

[ Dodano: Nie Kwi 02, 2006 5:43 pm ]
książka obowiązkowa dla każdego "potęga podświadomości' Murphego,
c.Sisson .Wewnętrzne przebudzenie'
Este 'biegnąca z wilkami' to bardziej dla kobiet.
wybaczyć to znaczy wszystko zrozumieć

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agapla 02 kwi 2006, 19:44
Ja też polecam Potęgę podświadomości super książka!oraz artykuł Leszka Żądło pt. Jak pokonać nerwicę jest w internecie na str. www.cudownyportal.pl Warto!

przez Krzysztof 03 kwi 2006, 10:18
Agapla, niestety artykułu o którym piszesz tam nie znalazłem, ale za to jest mnóstwo innych nie mniej interesujących

przez agapla 03 kwi 2006, 12:01
Krzysztof sorki mała pomyłka jego artykuł ma tytuł Jak sobie radzić z nerwicą i najlepiej wejdz w google wrzuć ten tytuł i odrazu masz cudownyportal i ten artykuł bez zbędnego szukania .Jak przeczytasz to napisz co o tym sądzisz ciekawa jestem pozdr.

przez Moniczka 18 kwi 2006, 10:01
Polecam rewelacyjne książki:

SHIRLEY TRICKETT "Lęk i depresja"
ZBIGNIEW PRZYBYLAK "Samouzdrawianie relaksem i autosugestią"
WILLIAM GLASSER "w życiu możesz wybierać"
KATARZYNA NIEMCZYCKA/JACEK SANTORSKI "Emocje,charaktery i...geny"

Szczegolnie dwie pierwsze podniosly mnie na duchu i wyjasnily wiele spraw.
Moniczka

przez Various 22 kwi 2006, 00:49
Rozochocony;) Waszą rekomendacją książki "Oswoić lęk" postanowiłem ją sobie zakupić. Tu pojawił się problem - szukałem w księgarniach internetowych i "nakład wyczerpany". Czy ktoś zna jakąś sprawdzoną księgarnię gdzie mają te książkę? Ewentualnie posiada ją w wersji elektronicznej i byłby skłonny sie podzielić?

przez toya75 22 kwi 2006, 06:49
Various napisał(a):Rozochocony;) Waszą rekomendacją książki "Oswoić lęk" postanowiłem ją sobie zakupić. Tu pojawił się problem - szukałem w księgarniach internetowych i "nakład wyczerpany". Czy ktoś zna jakąś sprawdzoną księgarnię gdzie mają te książkę? Ewentualnie posiada ją w wersji elektronicznej i byłby skłonny sie podzielić?

przyłaczam się do kolegi ;)
toya75

przez Pitia 22 kwi 2006, 15:32
witam faktycznie książki pomagają ja czytam pojedynek z nerwicą i pomaga mi i to za każdym razem kiedy po nią sięgam a czytałem ją chyba już ze20 razy i dziwię się że pomaga mi tak jak bym ją przeczytał poraz pierwszy. Czy książka oswoić lęk jest łatwo dostępna?

przez Minas_Morgul 22 kwi 2006, 15:40
Mnie jest strasznie cięzko się skoncentrować na czytaniu.
Jednakże najlepsze ksiązki jaki czytałem to książki autorstwa takich mistrzów jak Masterton czy Lumley.
Z książek o tematyce egzystencjonalno-filozoficznej mogę polecić "Ścieżkę wojownika" ta książka ponoć może odmienić życie człowieka. ;)
Minas_Morgul

przez darunia 02 maja 2006, 11:48
Ja polecam wszystkim paniom, a może nie tylko książkę pod tytułem "chcę być kochana tak jak chcę" to rozmowa terapeutyczna dwóch pań o tym co w życiu najważniejsze. Czyta sie super. Czytając ją chwilami miałam wrażenie że czytam o sobie i o swoich problemach.

przez forever 06 maja 2006, 21:48
polecam książkę Potęga podświadomości pomogła juz wielu osobą,
mam ją w wersji elektronicznej mogę przesłać magbek@o2.pl
wybaczyć to znaczy wszystko zrozumieć

przez MacPain 10 maja 2006, 13:53
Tez czytalem potege podswiadomosci swietna ksiazka i tak sie zastanawiam czy siegajac po jaka kolwiek ksiazke nie robimy tego dlatego ze nasz mozg nastawil sie na to ze po siegnieciu po nia poczujemy sie lepiej, czyi jakas alternatywa od leków, bioenergoterapeltow i innych dobrodziejstw naszej cywilizacji. Uwazam ze jestesmy sie w stanie sami wyleczyc tylko szukamy czegos co musi ciagnac nas za raczke, zamiast skorzystac z dobrodziejstw otaczajacego nas wszechswiata, wiary, nadzieji. Wiem ze to fajnie brzmi ale odkad zrezygnowalem z wszelkich srodkow zewnetrznych i korzystam tylko ze swojej podswiadomosci jest lepiej. Siadam na wygodny fotelu i wyciszam sie wewnetrznie myslac tylko o pozytywach, negatwynych nie dopuszczam, walcze z nimi i powiem wam ze pomaga czy przed wielka impreza gdzie musze sie spotkac z tlumem do ktorego moj mozg jakos nie zywi uczucia, czy przed waznym spotkaniem, czy przed codniowym dojazdem na studia do Częstochowy, a jade z dwie godziny pociagiem z Katowic musze codziennie wstawac o 03:45 robie to co zawyczaj sie robi rano i gnam na pociąg. Ale sie rozgadałem no ale gdzies trzeba :)

Sortuj wg