BEZSENNOŚĆ ...SAMOTNOŚĆ W NOCY

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez nieszka 31 mar 2015, 01:36
Kolejna nie przespana noc , myśli tysiące takie tam myślenie o wszystkim i o niczym ..liczenie gwiazd owieczek i nie wiem czego na nic się zda :( Bez przyjaciółki (kolejnej tabletki )sen to marzenie :uklon: tyle razy próbowałam , próbuje zasnąć nie łykając niczego ale nic z tego nie wynika , ewentualnie padne nad ranem a potem cały dzień już do najlepszych się nie zalicza , nie przytomna zaspana do niczego jeszcze na barkach z wrogiem ( depresją ) klikam w klawiaturę niby o tym co czuje i czego brakuje...myśląc złudnie że może ktoś wysłucha ...może ktoś właśnie teraz mnie potrzebuje :?:
noce są złudne i oszukują ...niby ciche i spokojne ...nikt nie pyta nikt nie mąci w głwie ale jakie niebezpieczne potrafią się stać kiedy za długo nie śpimy kiedy nasze umysły skupione są na zbyt wielu myślach kiedy zaczynamy rozważać nasze uczucia te dobre i złe albo zaczynamy szukać sensu jeśli owy gdzieś jest i w czymś w ogóle tkwi . Pujdę zaproszę przyjaciółkę ( tak tabletkę ) do snu widać inaczej się nie da :why: brak tabletki sieje spusztoszenie w mojej głowie ...brak siły by z tym walczyć . możw wielu z was przeżywa to co ja może też nie śpi , czuje się samotny w te ciemne ciche noce ...
..JEDYNE CO MAM TO ZŁUDZENIA ,ŻE MOGĘ MIEĆ WŁASNE PRAGNIENIA...

przez hobbyturysta 31 mar 2015, 01:38
tez nie spie wieczorami , ale nie umiem tak ladnie pisac jak ty, dwa nie mam papierosow !!!
hobbyturysta

przez nieszka 31 mar 2015, 01:51
ja już tak mam jak piszę to nie znam umiaru w folgowaniu słów ;) jakoś umiem chociaż tak rozwinąć skrzydła ...nie ważne jak piszemy ważne że szczerze i jak czujemy ...... :uklon: miło wiedzieć że nie jest się samej w tej bezsenności :brawo:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hobbyturysta 31 mar 2015, 01:54
jakbys miala paczuszke papieroskow i kubeczek kafki to moge z toba do rana siedziec :great:
hobbyturysta

przez nieszka 31 mar 2015, 01:56
https://www.youtube.com/watch?v=aLOYGCSeKGY

-- 31 mar 2015, 02:01 --

:hide: szkoda że nie da się tak wirtualnie ;) dało by się to załatwić ..ale na nic się zda mówienie ci że jestem w posiadaniu i wiem jak czasem boli brak tych dwóch pierdół heh nic się już w ogóle nie chce i wszystko jest do tyłka bo drażni ...

-- 31 mar 2015, 02:15 --

skuszona obietnicą zaśnięcia , kolejny raz się poddałam i połknełam tabletkę ulgę w kombinowaniu co zrobić by zasnąć przecież to niby takie proste ....:( ale chciało by się tak usnąć spokojnie ...bez tabletek tak normalnie jak inni ale to my przecież jesteśmy ci inni :?:
dobrej nocki wszystkim bezsennym

-- 02 kwi 2015, 00:16 --

bardzo mało osób zachęciłam, do rozmowy właśnie ze mną :( nie koniecznie przecież w nocy :(

-- 02 kwi 2015, 23:50 --

Pewne rzeczy powracają i się nie zmieniają , całe życie podążają za nami i kiedy myślimy że już ich nie ma wracają razem z przeszłością , kiedy myślimy że już nigdy nie damy się zranić …dajemy się skrzywdzić tylko z podwójną siłą , udajemy twardych silnych a jesteśmy coraz słabsi , zaczynamy udawać przed światem że jest nam wszystko jedno że jesteśmy nie wzruszeni a a obchodzi nas wszystko jeszcze bardziej niż kiedykolwiek . Szukamy ucieczki a uciekamy drogą krętą pod górkę i jeszcze bardziej zawiłą niż tą którą do tej pory przeszliśmy .

-- 03 kwi 2015, 00:03 --

ZNÓW NOC I ZNÓW TA CISZA I TE MYŚLI ...każdego wieczoru wszystko się powtarza wzystko wraca ..... :cry:

Sortuj wg