"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez Razorbladerka_ 21 cze 2010, 10:07
kyau, a uczęszczałeś na jakąś terapię?
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez galazka_jabloni 21 cze 2010, 12:55
zjaebiście, najbliższy termin 28 lipca, no teraz muszę się zbierać na nowo...musiało do mnie docierać, że sobie nie radzę, dotarło... i co i się posypałam...
galazka_jabloni

przez Razorbladerka_ 21 cze 2010, 13:09
Nie poddawaj sie kochana...ściagnij sobie książkę Odnaleźć siebie - Haliny Gumowskiej, jest świetna i nastraja optymistycznie, wlasnie ją czytam gdy jest mi smutno i trace sily...
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez galazka_jabloni 21 cze 2010, 13:43
wiem, że się nie poddam, tylko teraz ta sesja zupełnie nie mogę nic wbić do tej swojej głowy.. znów zwiałam z zaliczenia, a jutro egzamin i zaliczenie, wszystko ustne...boję się strasznie nie mam prawa tego zawalić
galazka_jabloni

przez Razorbladerka_ 21 cze 2010, 14:20
Wiesz jak sobie pomóc? - zrob cos dla siebie, cos dla swojego ciala i umyslu, zeby sie odprężyły... np posłychaj muzyki, potańcz, pośpiewaj, poczytaj cos, wyjdz na spacer, spotkaj sie z kimś... pozwól by Twoj umysł się zrelaksowal i rozjaśnił a wtedy dużo łatwiej bedzie Ci szło zapamiętywanie... to naprawdę działa! ;) tylko nie wolno Ci wychodzic z założenia, ze sie nie uda albo ze nie zdążysz, bo to do niczego Cię nie doprowadzi a tylo nie bedziesz mogła sie skupic bo bedziesz sie sama nakrecała...

przez TheGrengolada 21 cze 2010, 21:08
galazka_jabloni, popieram co napisałam Razorbladerka_ Jestem w tym samym ,,bagnie", mam do przeczytania jeszcze trzy dość skomplikowane i długie teksty na środę na egzamin... no a nadomiar złego ktoś jeszcze naprawia kosiarkę za oknem, więc jest hałas i śmierdzi benzyną :D No ale trochę herbaty i będę nowym człowiekiem, więc polecam zrobić to, co sprawia Ci przyjemność :)

Takie pytanie przyszło mi do głowy, które chciałabym zadać wszystkim znerwicowanym i depresyjnym typkom: czy mieliście kiedykolwiek przeczucie, że gdybyście wcześniej poszli do lekarza albo przynajmniej zrobili coś ,,profilaktycznego" to nie mielibyście teraz depresji / nerwicy? Bo mnie właśnie naszła taka myśl, przypomniało mi się, jak kiedyś, kiedy miałam ze 16 czy 17 lekarz pediatra stwierdził, że jestem zbyt zamknięta w sobie na swój wiek i powinnam iść do psychologa, żeby nie było gorzej w przyszłości. No i teraz takie głupie myśli mam pod tytułem ,,Co by było, gdybym wtedy...". No cóż, ale co się stało, to się nie odstanie.

przez paradoksy 21 cze 2010, 21:31
a ponarzekam... tak mi się dłonie telepią, że nie mogę papierosa utrzymać...
paradoksy

przez *Monika* 21 cze 2010, 22:01
paradoksy, śliczne zdjęcie, a raczej kobietka na nim, naprawdę.

Od czego te łapki się Tobie tak telepią?
Obrazek
Główny Moderator

przez paradoksy 21 cze 2010, 22:05
Monika1974, dzięki, to Natalie Dormer.

a od czego mi się tak telepią to ja nie wiem... ale dzisiaj już przypaliłam sobie palca przypadkowo.. :roll:
paradoksy

przez *Monika* 21 cze 2010, 22:09
paradoksy, Biedactwo :(
MOże się czymś martwisz, albo raczej denerwujesz?
Obrazek
Główny Moderator

przez paradoksy 21 cze 2010, 22:16
Monika1974, nie wiem... to chyba podświadomość.
paradoksy

przez *Monika* 21 cze 2010, 22:20
paradoksy, jeśli nie wiesz to pewnie Podswiadomość. Ona jest wielka jeśli Jej nie poznamy. A moze nieswiadomość i wyparcie?
NIeświadomość też jest wielka.
Mam nadzieję,ze po czasie dowiesz się dlaczego Twoje dłonie się boją.
Obrazek
Główny Moderator

przez paradoksy 21 cze 2010, 22:23
Monika1974, tak mi się popatrzyło na Twoją datę dołączenia na forum - dzień moich urodzin.
Nie wiem co z tymi rękami, zapytam psychiatrę pod koniec lipca (bo wtedy mam wizytę), może to od leków...
paradoksy

przez *Monika* 21 cze 2010, 22:34
paradoksy, 16.10. ..........miło..., ale raczej nie chciałabym sobie Ciebie kojarzyć z tą datą. Fakt.......było wtedy ze mną bardzo źle. Minęło prawie 9 miesięcy, nie jest tak jak wtedy, ale nie oznacza to,ze jest lepiej. Jest inaczej. Mam nadzieję,że za rok o tej porze będzie będzie o wiele lepiej, czego Tobie też życzę.

Koniec lipca.....troche odlegla data.Oby było lepiej.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg