Skocz do zawartości
Nerwica.com

chwiejnosc emocjonalna przy antydepresantach


smutna82

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalne przy braniu antydepresantu na poczatku(17 dzien) ze mój nastrój zmienia sie jak w kalejdoskopie?

przez chwile czuje radosc,za chwile smutek i zlosc,a za chwile moglabym plakac,a jeszcze pozniej sie zdenerwować mocno...

nastrój bardzo chwiejny,wręcz wkurzający...

mial moze ktoś tak?

poradźcie cus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to normalne... leki powinny raczej powinny stabilizować nastrój. Jestem 8 miesiąc na leku i nadal mam takie wahania nastrojów. Co prawda w miarę upływu czasu trochę się ustabilizowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej chwieje na lekach niż bez nich. Bez leków przychodzi czas, że jest beznadziejnie, a na lekach jest tylko trochę mniej beznadziejnie i jakieś krótkie przebłyski, po których zawsze jest zjazd do beznadziejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dobrze dobrany lek. Nie wiem, być może te wahania nastroju z czasem przechodzą, chociaż tak jak napisałam wyżej - podczas przyjmowania innego leku, nie miałam tego wahania nawet na początku terapii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo wlasnie...

dlugo to trwalo zanim sie ustabilizowalo u ciebie??

kurde,jeszcze tydzień temu czulam tylko nerwy,smutek itd...a teraz czuje nerwy,podniecenie,mogę dużo robic,ale w środku sie we mnie,gotuje...

szukam potwierdzenia,ze tak moze sie dziac,bo zaraz nowa chorobe sobie wymyślę.

help!

 

-- 24 gru 2013, 17:58 --

 

Magnolia a potrafi las nazwac swoje emocje?

czy tez takie fiu bzdziu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie była to cała feeria emocji: złość, pustka, euforia, totalny dół, czy raczej jak to nazywam - krater i tak codziennie przez kilka tygodni. Zaczęło się stabilizować gdzieś po kilku miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu,nie wytrzymam tyle,bo ciągle jestem nabuzowana.

w piersi czuje takie goraco...to są nerwy,wymieszane z emocjami,nad którymi nie panuje...

najwięcej mam drazliwosci w sobie i takie pobudzenie ruchowe,Glowa zmeczona,a w środku jakiś Power czuje,tylko nie jest on przyjemny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15mg to ledwie zauważalna dawka. Na mnie przeciwdepresyjnie zaczął działać od 50 w górę, brałem max. 75.

Pierwsze co powinnaś zrobić to zmienić leki, a jeżeli się nie zgodzi, to pójść do nowego lekarza. Jak już wiele razy Ci pisałem, ami może powodować nerwowość. Szkoda czasu na męczarnię na tym leku. Lepiej byłoby spróbować jakiegoś SSRI, np. paroksetyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutna82, czasem na początku przyjmowania leku objawy choroby mogą się nasilać. Zmienny nastrój to też skutek uboczny działania leku. Nie martw się, ta huśtawka nastrojów nie zostanie na zawsze. Nie wiem czy jest sens zmieniania leku, bo on się dopiero zaczął wkręcać i pewnie stąd masz te wahania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie podejrzewam,ze on sie dopiero wkręca...

 

mialam juz kiedyś przygodę z antydepresantem(7lat temu),bardzo podobne objawy i wtedy dostalam asentre.

no,ale leczylam sie w pl.

powiedzialam tej lekarce o tym,a ona powiedziala ze jest bee..

ledwo zauwazalna dawka,ale mnie kurwa nakreca..czuje sie jak naspidowana :\

 

-- 24 gru 2013, 20:23 --

 

Jak jakas nakręcona,ciągle cos musze robić,bo jak usiądę,to nie wiem gdzie ręce i nogi wsadzić :\

norma to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej Ci przejdzie ten speed, ja czułem to ze 2 razy przez jeden dzień może jak podbijałem dawkę, teraz na fluo biorę dodatkowo kofeinę na czczo i żadnego speedu nie ma, około 15 zaczynam czuć się senny więc biorę następną kofeinę, a wieczorem trazodon i max godzina i śpię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×