Nie widzę sensu życia.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nie widzę sensu życia.

przez NadziejaWBeznadzieji 11 sie 2013, 23:12
Skoro więc tak każdy wyręcza się dedykacją, to i ja pozwolę sobie zadedykować Ci głównie 2-gą zwrotkę tego utworu(http://www.youtube.com/watch?v=_HeQTWDFkPo), choć może I cytat z 1-wszej "nasza wartość jest większa niż wartość wymienna, Dlatego dla nich bezużyteczna - dla nas bezcenna." wybije Ci z głowy myślenie o sztuce, jaką niewątpliwie chciałbyś tworzyć jak o towarze, z którego chciałbyś mieć Bóg-Wie-Jakie pieniądze - pisałem już o tym wcześniej. A Twój późniejszy przykład z RockAlone2K był wręcz odwzorowaniem tego, co sam kiedyś myślałem - i właściwie do dziś także sądze, że istnieją ludzie którzy harują jak woły podczas gdy wielu takich jak on gra sobie w gry zarabiając przy tym parę razy więcej niż oni(i to naprawdę nie są wysnute z palca sumy ponieważ byłem kiedyś w posiadaniu zarabiającego konta na YT), ALE, powtórze się: Niemożesz obrażać się na ludzi za to co lubią bardziej a co mniej. Sztuka zawsze była niszowa i nietrafiała do mas! Masz więc wybór; zaprzepaścić swój talent robiąc coś, co w rzeczywistości wogóle nie odwzorowywuje Twoich możliwości i niesprawia Ci uczucia "spełnienia"- ale zarabiając przy tym duże pieniądze, albo na odwrót. Wybieraj, problem w tym, że szczęście płynące z jednej z tych opcji przyjdzie tak szybko, jak szybko odejdzie.

Pozdrawiam.

Nie widzę sensu życia.

przez Niktita 12 sie 2013, 17:03
NadziejaWBeznadzieji napisał(a):Skoro więc tak każdy wyręcza się dedykacją, to i ja pozwolę sobie zadedykować Ci głównie 2-gą zwrotkę tego utworu(http://www.youtube.com/watch?v=_HeQTWDFkPo), choć może I cytat z 1-wszej "nasza wartość jest większa niż wartość wymienna, Dlatego dla nich bezużyteczna - dla nas bezcenna." wybije Ci z głowy myślenie o sztuce, jaką niewątpliwie chciałbyś tworzyć jak o towarze, z którego chciałbyś mieć Bóg-Wie-Jakie pieniądze - pisałem już o tym wcześniej. A Twój późniejszy przykład z RockAlone2K był wręcz odwzorowaniem tego, co sam kiedyś myślałem - i właściwie do dziś także sądze, że istnieją ludzie którzy harują jak woły podczas gdy wielu takich jak on gra sobie w gry zarabiając przy tym parę razy więcej niż oni(i to naprawdę nie są wysnute z palca sumy ponieważ byłem kiedyś w posiadaniu zarabiającego konta na YT), ALE, powtórze się: Niemożesz obrażać się na ludzi za to co lubią bardziej a co mniej. Sztuka zawsze była niszowa i nietrafiała do mas! Masz więc wybór; zaprzepaścić swój talent robiąc coś, co w rzeczywistości wogóle nie odwzorowywuje Twoich możliwości i niesprawia Ci uczucia "spełnienia"- ale zarabiając przy tym duże pieniądze, albo na odwrót. Wybieraj, problem w tym, że szczęście płynące z jednej z tych opcji przyjdzie tak szybko, jak szybko odejdzie.

Pozdrawiam.

Chciałbym mieć W OGÓLE taki wybór. Problem w tym, że nie stać mnie na nic. Nikt i nic mnie już nie czeka. :silence: . Jak mogę uwierzyć osobie, która nie popełnia tyle błędów ortograficznych? Nigdy nie wypromuję się na YT, bo NIE mam czym. Jestem śmiertelnie zmęczony, choć nic w życiu nie dokonałem, muszę przystanąć w biegu, chociaż nigdzie jeszcze nie dobiegłem. Mam tego wszystkiego dość, tego świata, tego wszechświata. Tych kwarków i strun.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Nie widzę sensu życia.

przez NadziejaWBeznadzieji 12 sie 2013, 17:56
Jak mogę uwierzyć osobie, która nie popełnia tyle błędów ortograficznych?

Mógłbyś wyjaśnić jaśniej, o co Ci tutaj chodziło?

Myślę, że może faktycznie powinieneś na chwilę przystanąć, skoro odczuwasz taką potrzebę, ale nie po to by dołować się jeszcze bardziej muzyką typu "hymn pogrzebowy", tylko starać się znaleźć cokolwiek pozytywnego inspirującego, i najlepiej na zewnątrz. Nie wewnątrz czterech ścian które z biegiem czasu zacieśniają się by koniec końców - nie dać nam możliwości wyjścia poza nie - fobia społeczna.

Jeżeli TYLKO znajdziesz JAKĄKOLWIEK inspirację, postanowisz stworzyć coś swojego, wówczas zgłoś się do mnie a chętnie pomogę Ci w promocji. Możesz więc uznać mnie za pierwszego fana, Twoich nieistniejących JESZCZE prac :great: , naprawdę jestem Ciekaw pomysłów człowieka, który kiedyś był w dołku(jak np. ja, wielu innych ludzi którzy chcieli tworzyć coś takiego jak Ty, jak również prawdopodobnie większość użytkowników tego forum), jednak wkońcu udało mu się przezwyciężyć lęk wysokości(np. pieniądze) i wejść na wyżyny swoich możliwości by spełnić swój cel :).

Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie widzę sensu życia.

przez Niktita 13 sie 2013, 17:15
NadziejaWBeznadzieji napisał(a):
Jak mogę uwierzyć osobie, która nie popełnia tyle błędów ortograficznych?

Mógłbyś wyjaśnić jaśniej, o co Ci tutaj chodziło?

Myślę, że może faktycznie powinieneś na chwilę przystanąć, skoro odczuwasz taką potrzebę, ale nie po to by dołować się jeszcze bardziej muzyką typu "hymn pogrzebowy", tylko starać się znaleźć cokolwiek pozytywnego inspirującego, i najlepiej na zewnątrz. Nie wewnątrz czterech ścian które z biegiem czasu zacieśniają się by koniec końców - nie dać nam możliwości wyjścia poza nie - fobia społeczna.

Jeżeli TYLKO znajdziesz JAKĄKOLWIEK inspirację, postanowisz stworzyć coś swojego, wówczas zgłoś się do mnie a chętnie pomogę Ci w promocji. Możesz więc uznać mnie za pierwszego fana, Twoich nieistniejących JESZCZE prac :great: , naprawdę jestem Ciekaw pomysłów człowieka, który kiedyś był w dołku(jak np. ja, wielu innych ludzi którzy chcieli tworzyć coś takiego jak Ty, jak również prawdopodobnie większość użytkowników tego forum), jednak wkońcu udało mu się przezwyciężyć lęk wysokości(np. pieniądze) i wejść na wyżyny swoich możliwości by spełnić swój cel :).

Pozdrawiam.

Pomożesz w promocji? W jaki niby sposób?
obserwowany

Nie widzę sensu życia.

przez NadziejaWBeznadzieji 15 sie 2013, 15:02
Będziesz w każdym możliwym programie śniadaniowym, na każdym bilboardzie, może załatwię Ci także posadę Jurora w "mam talent" :great:

Nierozumiem, dlaczego zaczynasz od tyłu? Uważasz, że jeżeli nie masz zapewnionej dużej atencji(promocji) to niema sensu tworzyć? Jeżeli każdy by tak myślał, niemielibyśmy dzisiaj raczej wielu książek/filmów/gier itd.
Czekam na Twój pierwszy ruch ;)

Pozdrawiam.

Nie widzę sensu życia.

przez tanczaca_skarpetka 21 sie 2013, 00:02
A czy to nie jest właśnie tak, że w czasach internetu jest łatwiej się wybić przy braku znajomości oraz pieniędzy? Pamięta ktoś krótki, amatorski film 'piątek'? Autor teraz pracuje dla to się wytnie i kontynuuje swój pomysł w formie serialu. Książka Metro 2033 została stworzona przy udziale społeczności i właśnie dzięki internetowi stała się popularna. Dlatego autor z wdzięczności udostępnił swoje dzieło za darmo do pobrania w formie ebooka. Jeśli nie stać cię na zrobienie filmu to napisz scenariusz, wrzuć fragment do neta i wysyłaj wszędzie gdzie się da. Jeśli będzie dobry to ktoś cię zauważy.

Co do Rocka czy Roja ich działalność jest skierowana do mało wymagającej, lecz najliczniejszej grupy w necie czyli do ludzi 12-17. Mieli tez duże szczęście bo wstrzelili się w wielki boom, teraz wybicie się jest o wiele trudniejsze. Ogólnie działalność na YT przynosi zyski dopiero po jakimś czasie tak samo jak blogi.

Nie widzę sensu życia.

przez Siddhi 21 sie 2013, 10:17
A czy to nie jest właśnie tak, że w czasach internetu jest łatwiej się wybić przy braku znajomości oraz pieniędzy? Pamięta ktoś krótki, amatorski film 'piątek'? Autor teraz pracuje dla to się wytnie i kontynuuje swój pomysł w formie serialu.

:shock: :shock: Nie mogę, Dakkan stworzył oryginalny piątek..., a ja pomimo, że widziałem dawno temu oryginał i gdzieś wpadłem na nową serię to nie załapałem, że to jego dzieło. OMG, do dziś mu zostało to zrzędzenie, cynizm i sarkazm na wszystko i do wszystkich.
Siddhi

Nie widzę sensu życia.

przez Niktita 22 sie 2013, 23:52
Czuję się beznadziejnie, jakby mnie ktoś połknął i wydalił. Jest coraz gorzej. Nie widzę przed sobą przyszłości. Nikt i nic już mnie nie czeka. Podziwiam człowieka, który podpalił się pod kancelarią premiera. Dakkan za mieszanie wszystkich i wszystkiego ze słowem na g zarabia około 40 tysięcy na miesiąc, podobnie jak postać kierownika i stanka/kostka. Przeczytałem to na wp. Jak to jest, że oni za wrzucenie kilka razy w miesiącu filmiku trwającego po 1, może 2 minuty otrzymują tyle pieniędzy, a ja nie mogę nic? Nie mam szans studiowania. Tak pięknie Tusk mówił, że uroczy socjalizm i podatki, to dzięki nim każdy ma równy start, bo studia są bezpłatne. Problem w tym, że podatki idą na studia bezpłatne, gdzie dzieci z zamożnych rodzin idą na nie, a biedne nie stać na podręczniki i mieszkanie, dlatego idą do roboty na umowę śmieciową i płacą podatki na biednych. Jak to kiedyś powiedział Urban (którego nienawidzę, ale mądrze powiedział) "Idzie kryzys, zbieram od biednych dla bogatych..." http://www.youtube.com/watch?v=NhOIkYJP4LM

-- 23 sie 2013, 00:26 --

Niktita napisał(a):Czuję się beznadziejnie, jakby mnie ktoś połknął i wydalił. Jest coraz gorzej. Nie widzę przed sobą przyszłości. Nikt i nic już mnie nie czeka. Podziwiam człowieka, który podpalił się pod kancelarią premiera. Dakkan za mieszanie wszystkich i wszystkiego ze słowem na g zarabia około 40 tysięcy na miesiąc, podobnie jak postać kierownika i stanka/kostka. Przeczytałem to na wp. Jak to jest, że oni za wrzucenie kilka razy w miesiącu filmiku trwającego po 1, może 2 minuty otrzymują tyle pieniędzy, a ja nie mogę nic? Nie mam szans studiowania. Tak pięknie Tusk mówił, że uroczy socjalizm i podatki, to dzięki nim każdy ma równy start, bo studia są bezpłatne. Problem w tym, że podatki idą na studia bezpłatne, gdzie dzieci z zamożnych rodzin idą na nie, a biedne nie stać na podręczniki i mieszkanie, dlatego idą do roboty na umowę śmieciową i płacą podatki na BOGATYCH. Jak to kiedyś powiedział Urban (którego nienawidzę, ale mądrze powiedział) "Idzie kryzys, zbieram od biednych dla bogatych..." http://www.youtube.com/watch?v=NhOIkYJP4LM

-- 23 sie 2013, 00:27 --

Niktita napisał(a):Czuję się beznadziejnie, jakby mnie ktoś połknął i wydalił. Jest coraz gorzej. Nie widzę przed sobą przyszłości. Nikt i nic już mnie nie czeka. Podziwiam człowieka, który podpalił się pod kancelarią premiera. Dakkan za mieszanie wszystkich i wszystkiego ze słowem na g zarabia około 40 tysięcy na miesiąc, podobnie jak postać kierownika i stanka/kostka. Przeczytałem to na wp. Jak to jest, że oni za wrzucenie kilka razy w miesiącu filmiku trwającego po 1, może 2 minuty otrzymują tyle pieniędzy, a ja nie mogę nic? Nie mam szans studiowania. Tak pięknie Tusk mówił, że uroczy socjalizm i podatki, to dzięki nim każdy ma równy start, bo studia są bezpłatne. Problem w tym, że podatki idą na studia bezpłatne, gdzie dzieci z zamożnych rodzin idą na nie, a biedne nie stać na podręczniki i mieszkanie, dlatego idą do roboty na umowę śmieciową i płacą podatki na biednych. Jak to kiedyś powiedział Urban (którego nienawidzę, ale mądrze powiedział) "Idzie kryzys, zbieram od biednych dla bogatych..." http://www.youtube.com/watch?v=NhOIkYJP4LM

-- 23 sie 2013, 00:26 --

Niktita napisał(a):Czuję się beznadziejnie, jakby mnie ktoś połknął i wydalił. Jest coraz gorzej. Nie widzę przed sobą przyszłości. Nikt i nic już mnie nie czeka. Podziwiam człowieka, który podpalił się pod kancelarią premiera. Dakkan za mieszanie wszystkich i wszystkiego ze słowem na g zarabia około 40 tysięcy na miesiąc, podobnie jak postać kierownika i stanka/kostka. Przeczytałem to na wp. Jak to jest, że oni za wrzucenie kilka razy w miesiącu filmiku trwającego po 1, może 2 minuty otrzymują tyle pieniędzy, a ja nie mogę nic? Nie mam szans studiowania. Tak pięknie Tusk mówił, że uroczy socjalizm i podatki, to dzięki nim każdy ma równy start, bo studia są bezpłatne. Problem w tym, że podatki idą na studia bezpłatne, gdzie dzieci z zamożnych rodzin idą na nie, a biedne nie stać na podręczniki i mieszkanie, dlatego idą do roboty na umowę śmieciową i płacą podatki na BOGATYCH. Jak to kiedyś powiedział Urban (którego nienawidzę, ale mądrze powiedział) "Idzie kryzys, zbieram od biednych dla bogatych..." http://www.youtube.com/watch?v=NhOIkYJP4LM

POMYLIŁEM SIĘ Z NERWÓW W JEDNYM ZDANIU I NIE MOGĘ ZEDYTOWAĆ POSTA, BY TO NAPRAWIĆ, CO JEST?
obserwowany

Sortuj wg